На ковельській автозаправці подають каву у стаканчиках, вироблених у Росії

18 Листопада 2017, 10:18
4060

Ковельчанину на автозаправці подали каву у стаканчику, який вироблений у Росії.

«Купив каву на «Укрнафті» колишній «Мавекс»!», – пише Андрій Дарчук на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

На фото видно, що на стаканчику зазначена адреса виробника: Росія, Красноярський край, місто Ачинськ.

 


 

Користувачі мережі у коментарях до допису зазначають, що торгівля з державою-агресором не обмежується паперовими стаканчиками і на АЗС возять газ із Росії. 

Також, у коментарях до допису Андрій Олійник поділився промовистим фото на якому зображено газовий резервуар з логотипом російського «Газпрому».

 

Коментарі
18 Листопада 2017, 12:21
Та хай собі торгують жиди
18 Листопада 2017, 13:13
Два дибіла. <br/>По стаканчику - там вказаний не виробник стаканчиків. Стаканчики зроблені з папіру під пакетів для молока, папір який залишився в виробників (українських) вирішили не спалювати а зробити стаканчики.<br/>По газппрому. А не хоче цей дятел спитати в кого небудь зі знакомих з залізниці як вони дивляться на те щоб заборонити транзит російських вагонів? Зарплату хто буде платити ковельським залізничникам коли не буде перевезень?
18 Листопада 2017, 13:26
Шоколадний медведик,чому ти не напишиш свое 1м я,кого ти бо1шся.Евре1в.Так в Ковел1 залишилося аж до 5 чолов1к 1 наск1льки бачили-при1здила цього л1та- евре1 кавою не торгують.Була в кафе Д1дицького-чудова кава,чудов1 люди працюють.А ось таки,як ти,шукають причину на причину.Закрий кордони,закрий в1дношення з1 вс1м св1том- 1 не буде шоколаду 1 медведик здохне
18 Листопада 2017, 13:41
а кава Бразильська чи Красноярська?
18 Листопада 2017, 15:30
Дрин не ганяй паражнякі
18 Листопада 2017, 15:31
И шо - не отравився?! Яка біда...
18 Листопада 2017, 15:36
То приходь на заправку по каву зі своїм стаканчиком
18 Листопада 2017, 19:28
А ти їдь в кацапську педерацію купи там кам'яну сокиру ватного виробництва і зарубайся
18 Листопада 2017, 19:31
ДИБІЛ ти сам!!!! Розкажи де інфу брав??? То ти може і торгуіш ними????
18 Листопада 2017, 19:57
Ти часто бачив щоб на кавових стаканчиках верхи дригом писалося &quot;Молоко&quot; і була вказана енергетична цінність?
18 Листопада 2017, 20:56
ходіть із своїм стаканом, і буде вам щастя.
19 Листопада 2017, 00:53
Зайди на фейсбук і подивись коменти...я так і написав...але чому. 5236км від Ковеля красноярськ....і ті відходи 'пішли' на стакани?????
19 Листопада 2017, 10:54
бред сумашедших...дивно що ще з заробітчан не зробили зрадників..які їздять до росії на роботу...ми вже з вашим бандерою в повній жопі...
19 Листопада 2017, 11:45
Два дебіли з смартфонами із включеними камерами - велика сила. Ідіоти.
19 Листопада 2017, 13:24
Багатонікому, ти взагалі адекватний?такі всі патріоти поставали.то дома пийте каву хоч з стакана українського хоч з чайника чи каструлі.
19 Листопада 2017, 13:28
Була б нормальна держава.з нормальними зарплатами,то люди не їздили б ні в Росію,ні в Італію і т.д.а так заробляє хто як може.вдінуть вишиванки і думають що патріоти і краще жити їм буде.
19 Листопада 2017, 15:05
А від кого залежить яка краіна. не від нас зВами значить голосуємо за гречку , вибираємо гречкосіів і вониза Вас думати не будуть , а за своі кармани.
19 Листопада 2017, 15:09
Я на вибори не ходжу за тих придурків голосувати.все одно один з них прийде до влади.від нас майже нічого не залежить. все куплено .
19 Листопада 2017, 15:25
З початку кацапсько-української війни кількість українських гастарбайтерів в кацапській педерації зменшилось більш як у 8 разів і далі зменшується.
19 Листопада 2017, 18:00
&quot;зрада&quot; та какая, что же теперь делать.
19 Листопада 2017, 19:48
Про стаканчики для кави. Стаканчики НЕ російські. Стаканчики були надані постачальником кави з іншими інградієнтами тимчасово, на той момент брендових не були в наявності. А для виготовлення цих стаканчиків дійсно було використано сировину, з якої виготовлялась продукція в Україні для Росіїї в минулому. Кому потрібна більш детальна інформація - готова надати особисто.
19 Листопада 2017, 20:19
Що ти ліпиш? Совість би мала. Твоїх братів-сестер козломорді вбивають в Донбасі, а ти робиш ворогам рекламу.
19 Листопада 2017, 20:26
Дрин,тож на стаканчику адрес є, напиши маскалям листа а в ньому просто напиши: Ганьба! . Ото обсе...ться!! ))))
19 Листопада 2017, 20:26
Дрин,тож на стаканчику адрес є, напиши маскалям листа а в ньому просто напиши: Ганьба! . Ото обсе...ться!! ))))
19 Листопада 2017, 21:20
Дякую за Вашу радикальнісь! За повчання та позицію... Але людині дано Богом мислити... Раджу це пам&quot;ятати (включно з поважним радикалізмом) Це про &quot;рекламу&quot;
19 Листопада 2017, 22:04
В сім разів, кажеш, зменшилась кількість? А ти, хуйня бандерівська, не порахував, на скільки за цей час зменшилась кількість населення в країні, бо люди по світу втікають від ваших свобод і покращень? Здохніть, нацики, якщо любите країну, людям легше дихати стане.
20 Листопада 2017, 01:23
Країною правлять не бандерівці, а шмурдяк, який лиже сраку путіну - зрадник на зраднику. Ось де основна проблема. Забагато у владі бидла, яке продало Батьківщину за 30 кремлядівських дерев'яників...
20 Листопада 2017, 06:41
Яка різниця російський чи український главне щоб не вдавився...
20 Листопада 2017, 17:05
Ти ще не вдавився?
21 Листопада 2017, 00:21
Тобто, ти вважаєш, що Президент та Верховна Зрада - агенти ФСБ? Як тебе звати, адреса, хутко! За тобою вже виїхали агенти Кремля у погонах СБУ.
21 Листопада 2017, 01:23
Не пий Кисіль з білоруського болота - Грибом станеш...
21 Листопада 2017, 23:07
Не відсмоктуй на ніч у нациків -побратимів. Бандерою станеш.