У Ковелі сотні фур стоять в черзі для виїзду за кордон

19 Листопада 2017, 09:50
8912

У зв’язку із закінченням квот, виділених Україні на в’їзд у Польщу, згідно стандартам Євро-3, Євро-4, Євро-5, на кордонах та у прикордонних містах «застрягли» тисячі автомобілів.

Так, у Ковелі з 9 листопада і до сьогодні у черзі на проїзд до Польщі знаходяться близько 700 машин, – інформує «Волинські новини».

Стоянки у місті переповнені. Десятки машин стоять на АЗС та на узбіччях міжнародної траси Київ-Варшава. Надії на вирішення ситуації у найближчий час у водіїв немає.

Складною ситуацією скористалися деякі власники автостоянок та підняли ціни на стоянку вантажівок.

За словами водіїв, ситуацією скористалися і «підприємливі» чиновники – дозвільні документи на проїзд за кордон, що коштували кілька десятків гривень зараз продають за 300 доларів.

Особливе незадоволення у водіїв викликає бездіяльність влади, яка не займається належним чином вирішенням проблеми. З їхніх слів, подібна ситуація повторюється із року в рік.

Якщо ж у найближчий час питання не буде вирішене, люди обіцяють вдатися до радикальних мір. А поки водії ночують уже протягом десяти днів у автомобілях просто на дорозі.

 









 

Коментарі
19 Листопада 2017, 11:58
Козак перший ціну підняв
19 Листопада 2017, 12:07
Сделаем любые бумаги на выезд-недорого
19 Листопада 2017, 12:15
На скільки підняв? Я в суботи платив як і раніше.
19 Листопада 2017, 12:20
ось вам і західні партнери. Коли у західного бізнеса виникають свої шкурні цнтереси то мали вони в сраці українців.
19 Листопада 2017, 12:51
300 доларів???? Ви що курите? Що ща жовта преса із видуманою інформацією?<br/>Ціни ніхто не змінював. Кожна єврокраїна дає на 1 рік певну кількість дозволів, вони закінчились. Тепер ідуть переговори на вибиття додаткових дозволів.
19 Листопада 2017, 15:06
А Поляки ще місяці два тому чітко сказали,що якщо ми будемо героізувати учасників Волинської різні 1943 року, які вчинили геноцид поляків ( на їхню думку ) , будемо підтримувати Бандерівський рух , то дозволів проїзду через їхню тереторію нам більше не бачити , як власних вух. Самі поляки через Україну вже їхати не хочуть, посилають свої машини через Білорусь. <br/>Доречі , такаж сама історія з дозволами зараз буде з Угорщиною, Румунією , через мовний закон.. Словаки не хочуть пускати вже Українські фури через свою територію. Про це ще , що буде така ситуація, і проблемою потрібно серйозно займатись говорив ( і не один раз ) Червоненко ( бувший міністр транспорту ) Якщо в найблищий час на рівні мін транспорту та мін зовнішніх справ питання не буде вирішене, буде колапс
19 Листопада 2017, 15:29
бандерлог - це ганьба і руйнівник нації!!!!
19 Листопада 2017, 17:37
КОЗЛОМОРДИЙ - А ПРИ ЧОМУ ТУТ ТВОЯ БРЄДЯТІНА?
19 Листопада 2017, 18:12
Пока были адекватными людьми, дружили с Россией, не майданили и не устраивали братоубийственных воин на Востоке, не восхваляли ваших пидоров - героев, покуда вас и уважали немного ваши гейропейские друзья. А сейчас только выдоить и нагнуть хорошенько хохлов все хотят. Вот и вся ваша &quot;Гнійність&quot;
19 Листопада 2017, 18:37
У ВСЬОМУ ВИНЕН ПЯНИЙ БЮТ.Все почалося з мовного закону Кириленка щоби він здох...
19 Листопада 2017, 19:13
Москаляку на Бодя
19 Листопада 2017, 19:15
Москаляку на голяку
19 Листопада 2017, 19:20
Ето все моих рук дело!!!!!
19 Листопада 2017, 20:49
Даремно всі ви на Ковельчанина гавкаєте, він правий. Справа не в кількості дозволів, квота ще не вичерпана, а в позиції Польщі щодо ситуації з нацизмом і бандерівщиною в країні. Час скакати минув, треба скоріше видавити скакунів і входити на євроринок без дурних націдей, в Європі з цієї дурні всі давно сміються і ніхто не розуміє, як в 21 столітті економіку держави можна будувати на національних засадах.
20 Листопада 2017, 00:22
Кончені пристосуванці, крахобори і хапуги Козаки- Костюченки -комуняки -ригали -бпп ,поляки то продажні суки ,а ви будете на колінах скакати як беркут. СЛАВА УКРАЇНІ !!!СМЕРТЬ ВОРОГАМ.
20 Листопада 2017, 01:18
Ватан, ты примитивный и смешной!<br/>Дразнить тебя – сплошное удовольствие,<br/>Смотреть, как из тебя струит гaвнo,<br/>Когда ты изрыгаешь недовольствие.
20 Листопада 2017, 09:30
нормальных к сожалению становится меньше, тяжко видать в неньке...
20 Листопада 2017, 12:19
-Бандеровец чтоли?<br/>- Вы мне еще за Севастополь ответите!!!<br/> Ця фраза і зараз э актуальною. Якби не бандерівські дебільні гасла, то й крим був би наш і на донбасі війни не було б. Суки продажні
20 Листопада 2017, 12:22
Золотые слова
20 Листопада 2017, 13:49
Фури стоять з обох сторін на кордоні буває до десяти кілометрів щоденно це просто ужас. Скільки на цьому втрачається коштів та здоров'я водіїв всім не важно.