Городилець: дітям важко щоранку «добиратись» до ковельських шкіл

19 Листопада 2017, 18:00
6026

Батьки школярів із села Городилець нарікають на неможливість доїзду до Ковеля громадським транспортом.

Про це розповіла нашому виданню «Район.Ковель» жителька селища Ірина Голюк в особистих повідомленнях у соціальній мережі Фейсбук.

«Я жителька села Городилець, Турійського району. Маємо велику проблему як щоранку доїхати дітям до школи у місті Ковель, а батькам на роботу. В період з 7- 8.30. Є маршрути з Володимира, але не кожний день, – зазначаючи, що у вівторок о 7.15 ранку автобуса не було. Нововолинськ в 7.30 у Городельці взагалі ігнорить дітей як і немає їх на дорозі, а далі все можна йти спати далі, бо попутки не стають. На 8.00 Володимир немає уже 2 дні...», – розповідає жінка. 

«Допоможіть, будь ласка, хочемо їздити на роботу і ходити до школи. Своєї Городильської маршрутки немає уже здекілька-надцять літ. Звертались до селищної ради і нічого... Будь ласка, відгукніться чиновники або люди, які знають як цю проблему вирішити. Будемо дуже вдячні», – просить про допомогу пані Ірина.

Коментарі
19 Листопада 2017, 21:07
спиртовики і контрабандисти повибудовували там собі круті будинки, то й думаю своїм дітям можуть купити автобуса. Нехай це буде компенсація за несплачені державі податки
19 Листопада 2017, 21:11
В Турійськ і звертайтеся. Чим вам Ковель нахаляву автобуса має дати, відірвавши від учнів свого району?
19 Листопада 2017, 21:53
Приєднуйтесь до сільмаша і все буде добре. <br/>ОТГ
19 Листопада 2017, 23:01
В Городельці бідні не живуть. Хай мажори скинуться дітям на автобус, якщо хочуть вчити їх в Ковелі. Хоча, не знаю, чим Турійськ гірше, як на мене, освіту там дають кращу і без бабла.
19 Листопада 2017, 23:35
Його мать ото збігав по хлібчик Добрі люди масельця на зупиночці линули<br/>І з автобусом для дітей допоможуть
20 Листопада 2017, 00:23
нахіба та освіта тим дітям?В Польщі і без дипломів можна городи полоти і яблука збирати.
20 Листопада 2017, 00:57
Знаєте шановні коментатори ,у селі живуть різні люди,і не тільки багачі .Багачі щоб ви знали возять своїх діток на гарних машинах до школи і про маршрутки навідь не заморачуються ,а звичайним жителям це болюче питання ,шкода що ви замість щоб підтримати то засуджуєте....
20 Листопада 2017, 10:50
Так хочеться браття на своій землі панувати<br/>Тому і вчимо дітей<br/>Біда тому народу що втратить свою Рідну Неньку
20 Листопада 2017, 11:38
Зеленська об’єднана громада і питання вирішене
20 Листопада 2017, 14:11
Не гоніть. Нема там у вас бідних, в яких ще є малі діти.
20 Листопада 2017, 15:37
Один вихід перекрити дорогу тим нововолинським і володимирським маршруткам бо вже дістали до ручки хай їдуть через луків або купують нормальні автобуси .не вигідно відмовляйтесь від маршруту.думаю скоро це питання самі жителі і вирішимо .
20 Листопада 2017, 15:48
Читаю коментарі і в шоці які в нас люди .Можуть один одного 'зїсти'. Чого такі жорстокі???
20 Листопада 2017, 15:48
Читаю коментарі і в шоці які в нас люди .Можуть один одного 'зїсти'. Чого такі жорстокі???
20 Листопада 2017, 19:16
Це українська натура. Мені добре, коли сусідові погано. Скільки війн було, скільки українська земля витримала всякої нечисті, а так людей і не навчило бути добрим особливо у нас тут на заході. Коли читаєш коментарі на інших сайтах район Тернопіль, район Львів, район Житомира і т.д. там люди чемні і такої грязі, як у нас там не прочитаєш. Перше враження що тут живуть просто нелюди, чесно, дуже стидно за цих &quot;людей&quot;. На жаль це не іскорениш, можливо пройде певний час... Життя це бумеранг. Язик це ворог наш.
20 Листопада 2017, 20:40
Причом тут жорстокість скажіть? Якщо ви про людей які живуть у Городельці якщо ми немаємо власного транспорту щоб возити дітей до школи в Ковель накипіло і просимо, про який ви бумеранг пишете? Чи якщо бідніший це по вашому нелюди і грязь ,ми написали для того щоб нам допомогли а не принижували...
20 Листопада 2017, 20:46
Вибачте чи може я не так зрозуміла ваш коментарій?
20 Листопада 2017, 21:37
Якби діти платили за проїзд <br/>То би водій на мою думку зупинився та би забирав тих дітей до ковеля<br/>Тим більше це йому вигідно зупинитися забрати тих 10-15 учнів по 5грн<br/>Чи який там у Вас проїзд я не знаю<br/>Можна взнати який автобус іде в 7:30 з'явитися з перевізником та домовитися щоб автобус зупинявся та забирав дітей до ковеля <br/>І ви би йому за це раз в місяць перечислили якусь суму<br/>Я думаю це все вирішується колективно
21 Листопада 2017, 04:20
Це про&quot;людей&quot;, які живуть у Ковелі і пишуть якусь дурню.Ніякого відношення до жителів Городильця нема. А що стосується про бумеранг то це дуже просто, якщо ти будеш до людей з добром, з любов'ю то тобі вернеться те добро в двічи більше,якщо навпаки З ненавістю, з заздрістю, з невагою, як сьогодні Вам давали відповідь то ці &quot;люди&quot; в першу чергу і получать те що заслужили за свої коментарі.Нажаль часто за поступки таких &quot;людей&quot;відповідають їхні діти. Але дуже часто люди над цим не задумуються, тому треба десять раз подумати, що говориш, робиш, пишиш навіть думаєш.
21 Листопада 2017, 04:20
21 Листопада 2017, 09:59
Жителі села вам потрібно звернутись у волинську ода щоб скасували мершрут цих перевізників ,оскільки він не відповідає ніяким нормальним вимогам.Людей водії ображають ,перед дітьми закривають двері.Запам ятайте вони їздять по відрізку Вашої сільської дороги.Якщо буле колективне звернення в ода тільки тоді чиновники відреагують.Не мовчіть ,добивайтесь свого!