«Якого хріна таких людей пускають у поїзди?», – луцька телеведуча розповіла, як їхала з п'яними у поїзді «Київ-Ковель»

21 Листопада 2017, 15:00
Фото: ілюстративне 5711
Фото: ілюстративне

Луцька телеведуча Галина Падалко поділилась своїми враженнями від поїздки купейним потягом «Київ-Ковель».

Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Коростень. До мене в купе завалюються 2 тєла, одне з яких трішки тверезіше та допомагає іншому тєлу пересуватись в просторі, бо тому першому важко. Знімаю пов'язку з очей і сльози течуть струменем. Від запаху. Вірите? Так, виявляється так може бути», – йдеться у дописі.

Галина Падалко також опублікувала діалог з чоловіками.

« -Перепрошую, ви не тверезі і від вас дуже смердить.
- Нє валнуйся, дєвачька, ми нє буйниє, тєбя нє абідім.
- Я за це якраз менш всього переживаю, більше хвилююсь за пальто, яке потім не відчистять в хімчистці від вашого їдкого смердючого запаху», – пише дівчина.

Телеведуча розповіла, що звернулась до провідника і їй перевели в інше купе.

«Добре, що мені все рівно, яка полиця і я погодилась на верхню в іншому купе (а моє лишилось в розпорядженні цих пияк, така собі лакшері поїздка майже як sw вашоні вийшла для них), добре, що провідниця (яка впустила цих осіб в вагон) все ж допомогла мені з переносом речей і поставилась з розумінням. До ранку я так і не зімкнула очей», – зазначила Галина Падалко.

«Якого хріна таких людей пускають у поїзди? Чому це не на такому жорсткому контролі, який потрібен для таких випадків, чому це питання перекладають на хиткі плечі персонажів, які не мають базових понять поваги до оточуючих? Невже важко запезпечити провідників драгерами та ввести допустимі норми, бо визначити тверезий пасажир чи ні «на око» то - спірне питання», – обурюється дівчина.

«Чому врешті не зроблять жіночі-чоловічі вагони, або хоча б можливість бачити стать попутників з якими їхатимеш, при купівлі та замовленні квитків», – додала Галина Падалко.

 

Коментарі
21 Листопада 2017, 17:11
Ну подумаєш пивнув ж і ій пропонував Так же зараза не буду з горла<br/>подумаєш цаца
21 Листопада 2017, 17:47
Їхав літом до Києва,і до мене підсіло 3 таких тіла,пропонували випити але я спортсмен і категорично був проти цього.. Також не спав бо в 2 годині ночі в одного з &quot;тверезих&quot; пасажирів на телефоні почала грати музика..
21 Листопада 2017, 19:03
пропоную в вартість квитка вносити вартість 0.7 пляшки горілки і бутерброд. Тоді всі будуть їхати вбухані і всім буде весело. ніхто нікому заважати не буде.
21 Листопада 2017, 19:21
а шо ви хотіли за 150 гривень
21 Листопада 2017, 19:27
Це зовсім не смішно, тим більше, коли їдеш з дітьми. Пасажирці можна тільки поспівчувати. Що зробиш, коли країна шаленими темпами спивається. Скоро більш-менш адекватні будуть брати квиток тільки в один кінець - валити звідси назавжди. Напрошується вірш Лермонтова &quot;Прощай немытая Россия Страна рабов, страна господ&quot;........
21 Листопада 2017, 20:40
Тільки у вірші буде писати - ПА-ПА бидляча Україна,
21 Листопада 2017, 21:17
Тим, хто ностальгує за комунофашистською імперією достатньо проїхатись в плацкартному вагоні... До вибору, до кольору - всі совкові регалії, за виключенням псевдоглухонімих, що нахабно пропонували різну непотріб. Тих бандерівці визвіздили з потягів.
21 Листопада 2017, 23:38
Якщо не нравицця хай викликає таксі!!!
22 Листопада 2017, 09:58
Точно, хай таксями їздить.У жодній державі нема фільтрів а громадський транспорт.А панчохи, затикачки і дешеві парфуми, однаково смердять і у тверезих і п'яних.Полішуцька понтова княгиня хотіла повидєлуватись бо давно на х...не ходила.
22 Листопада 2017, 10:34
Люди ми такі. Африка)))
22 Листопада 2017, 10:38
А щоб не було розпиття спиртих в вагона, треба карати гривнею і не малим штрафом. Випий пивка в Польському вагоні.... хто їздив той знає. Там Страж Охорони Колії визиваеться провідником, і складається адмін порушення.
22 Листопада 2017, 10:49
Має бути скрізь порядок і в маршрутках такого бидла не повинно бути навіть на вулицях !! Ганьба місцевій владі !
22 Листопада 2017, 17:05
102 чого непозвонила. 15- ть суток би мали