Як ковельчани відзначили День Гідності та Свободи

21 Листопада 2017, 18:42
4322

Сьогодні ковельчани у Палаці учнівської молоді відзначили День Гідності та Свободи, де відбувся тематичний захід «Герої живуть поміж нас».

Аби нагадати події, що стали історією, ведучі заходу Наталія Гончар та Анастасія Данилюк зробили екскурс в минуле, зауваживши, що ковельчани одними з перших підтримали мирні акції, що відбулися в Києві. Вони були активними учасниками ковельського і волинського майданів, створили штаб національного спротиву, – повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

До учасників зібрання звернулася секретар міської ради Віра Федосюк, яка, зокрема, сказала: «Волелюбна, згуртована незалежна нація самовіддано постала на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина. На жаль, на вівтар перемоги було покладене найцінніше – людські життя.

Дякую усім ковельчанам, які були безпосередніми учасниками тих подій, проявили патріотизм, високу громадянську позицію, доклали чимало зусиль заради кращого завтрашнього своєї країни.

Я добре пам’ятаю всі ці дні, які ми провели разом на майданах у Ковелі, Луцьку, Києві. Тоді було непросто, але нас об’єднувала спільна мета, спільні бажання, взаємопідтримка, велика сила духу і віра в нашу перемогу». Віра Іванівна привітала всіх зі святом і закликала всіх єднатися, аби знову  Україна жила в мирі, в імя памяті про тих, хто віддав своє життя за нашу державу, заради наших дітей та онуків, заради майбутнього».

Віра Федосюк вручила Подяку міського голови Володимиру Мовчану, справжньому патріоту, учаснику Революції Гідності, який був важко поранений.

На сцені звучали пісенні твори, народжені під час подій 2013 та 2014 років, демонстрували відео- та фотоматеріали тих часів.

Останнім акордом велелюдної зустрічі стало спільне виконання Гімну України.

 
















 

На знак шани про Небесну Сотню і всіх полеглих Героїв учасники запалили свічі пам’яті, світло і тепло яких разом з квітами віднесли до пам’ятника борцям за волю України. 

Благочинний УПЦ КП протоієрей Анатолій Александрук разом з духовенством відслужили панахиду за загиблими.

 













 

Коментарі
21 Листопада 2017, 20:55
щось вже й ряди бюджетникыв порыдыли. та й школяры вже не ты пышли. сумно
21 Листопада 2017, 21:26
Що, чорти тебе беруть? Добре беруть, навіть розкладку забув в істериці переключити. А будуть брати ще більше...
21 Листопада 2017, 22:02
про яку гідність може йти мова, коли людей довели до білої гарячки.
21 Листопада 2017, 22:47
Як відмічали? В найгірших совкових традиціях, тільки тоді хоч масовка була і все веселіше, а зараз уцчка селюків, табунець дітвори і похід поважних вгодованих попів.
21 Листопада 2017, 23:14
чого це мене чорти мають боати. тебе вони вже взяли і розум відняли і оглушили і осліпили. Це мабуть для тебе і є раєм, коли всі бідують.
22 Листопада 2017, 00:02
Застрілься придур!
22 Листопада 2017, 00:08
До білої гарячки шановний - горілка доводить!
22 Листопада 2017, 00:33
Гермафродит, знову ти? Ще нік не набрид? Чемодан-вокзал? Адью, підрило, тебе чекає Береза Картузька.
22 Листопада 2017, 10:57
Не свято, а гра двох акторів кіндеролога і веромоди. Такі майданівці, такі партіоти, а насправді таких казнокрадів ще ковельщина не бачила! Прикро, що 70000 місто, віддавши всього 5700 голосів, обрало цю мавпу мером(
22 Листопада 2017, 11:43
Вже рік пишем міському голові щоб знайшли винних ,чому тріснув пам"ятник . Тріщина дуже в очі кидається щоб несталося що меч впаде на слідуючу річницю
22 Листопада 2017, 15:02
То ви не шукайте, а відремонтуйте. А меч і так впаде, або колись демонтують, як це модно у цій країні.
22 Листопада 2017, 17:43
А кіндер-сюрпризу все по барабану! Він навіть на свято не з'явився!
23 Листопада 2017, 19:29
я з тими хлопцями служив.загинуло 9чоловик
23 Листопада 2017, 19:52
Не заебало еще в вонючий камуфляж наряжаться, херои сраные
24 Листопада 2017, 01:28
скоро до тебе в пекло спуститься плотніцкій, веселіше буде
24 Листопада 2017, 19:20
А за що загинули? Щоб сини вальцманів та луциків гучні весілля влаштовували, примножували мільйони і слізно співали дифірамби, які ви герої?
25 Листопада 2017, 13:34
Херои задрочаные, нужно быть самым конченым, чтоб пойти на своих сограждан за какие то вонючие гейропейские убеждения, разбомбить под этим дебильным даунским флагом и тризубом города, и считать себя хероями. Да вы такие же херои как ваш сука Бандера. И запомните твари, маразм этот рано или поздно закончится, а вас сук в сортирах мочим будем. И стволы имеются и желающие.
25 Листопада 2017, 13:38
Ти придур давно в параші замочений тому і гімном бризгаєш!
25 Листопада 2017, 18:25
Рогулье тупое, хочу вам подсказку дать. Есть в вашей любимой пиндосии программа,<br/> называется &quot;защита свидетелей&quot;. Подумайте, если есть чем. Кирпу Георгия Николаевича вспомните ...<br/>В Испании отдыхает по сей день.