Ковельчанка нарікає на собак, які нападають просто на вулиці

24 Листопада 2017, 14:22
5891

Ковельчанка нарікає на те, що у місті не можна спокійно іти на роботу через багато великих собак, які не дають проходу та кидаються на перехожих. 

Про це пише Наталка Лучик на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук. 

«Черемушки. Йду на роботу... і тут БАГАТО ВЕЛИКИХ собак, які постійно гавкають. СТРАШНО!!! Вчора о 6. 30 ранку ці ж самі собаки окружили мою колегу, яка йшла на роботу. Верещала на цілий район! Спасала -двірник (жінка) з двома мітлами!!! А діти, які йдуть в садочок і школу... ШАНОВНІ ВЛАСНИКИ – ПРИВ'ЯЗУЙТЕ СВОЇХ УЛЮБЛЕНЦІВ!», – пише вона у дописі. 

Користувачі мережі у коментарях до допису зазначають, що по місту таких собак безліч, зокрема у дворі по вулиці Косачів,1 та 3. Там собаки часто збираються у зграю, гавкотять і кидаються на людей, які проходять повз двори. 

 

1

Коментарі
24 Листопада 2017, 16:24
повсипляти їх всіх
24 Листопада 2017, 16:42
Ті ,що мають цим займатись їздять на авто,їм собаки не страшні!
24 Листопада 2017, 16:56
Толерантність і ще раз толерантність! Не для того країна четвертий рік відстоює європейський вибір аби тварин тримати на привязі! Свобода понад усе! Спочатку пропонуєте знущання над живими організмами і хочете їх тримати на цепу? Потім скажете про те що рішити проблему собак в місті можна пятьма пачками патронів? Так це ефективно? Відстріляти усіх собак можна за одну ніч?
24 Листопада 2017, 18:01
22 грудня минулого року міське комунальне підприємство «Добробут», в особі директора Леоніда Демчука, уклало договір субпідряду № 28 з ТзОВ «Західмонолітбуд», яким одночасно керує директор КП «Ковельбуд» Володимир Сидорук.<br/>Сімейна приватна фірма виступила підрядником і зобов’язалася до 31 грудня 2016 р. здійснити капітальний ремонт приміщення під притулок для бездомних тварин. Ціна договору – 81 204,03 гривні.<br/>У документі, який підписали та скріпили печатками Леонід Демчук та Володимир Сидорук, чітко зазначається: «Розрахунки проводяться шляхом оплати «Замовником» підписаних «Підрядником» актів виконаних робіт після отримання коштів від Ковельської міської ради».<br/>Коли «Добробут» отримав від міської ради кошти – невідомо, але вже 27 грудня перерахував «Західмонолітбуду» вищевказану суму, згідно договору № 28 та довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрати. Причому два останніх документи датуються одним днем – 22 грудня! За день і договір підписали, і роботи зробили!?<br/>У приміщенні має бути кабінет ветеринара, кімната для стерилізації безпритульних тварин та приготування їжі. У двох приватних підприємців закуплено обладнання із стерилізації, яке вартує 49 390 гривень, та ноутбук і оргтехніку для ідентифікації тварин, загальною вартістю 10 139 гривень. Збудовано корпус вольєру, розрахований на 5 собак.<br/>Про якість проведеного і оплаченого бюджетними коштами капітального ремонту приміщення під притулок яскраво свідчать фотознімки.<br/>У «Добробуті» кажуть, що керівник Леонід Демчук та головний інженер Василь Ющик перебувають у відпустці. Обов’язки директора комунального підприємства виконує Олександр Сергіюк, який має вищу військову освіту.<br/>На фінансових документах є печатки КП «Добробут» і ТзОВ «Західмонолітбуд», але підписи лише директора приватної фірми Володимира Сидорука. Керівництво «Добробуту» чомусь не підписалося. Зрозуміло, що ніде не зазначалися й дати. Незважаючи на таку «халяву», Ковельське управління державної казначейської служби України поставило свій штамп на довідці про вартість виконаних будівельних робіт та витрати.<br/>Якби собаки вміли говорити, вони сказали би все, що думають про нас. Втім, швидше в Турії закумкають жаби, ніж по цій афері буде відкрито кримінальне провадження. Інертні місцеві прокуратори та поліцаї, владою «прикормлені» земельними ділянками та квартирами, можуть хіба виступити в ролі своєрідних юридичних консультантів посадовців, заробивши собі «бонуси» та услужливо «похоронивши» чергову резонансну справу.
24 Листопада 2017, 18:24
не забувайте про те, що всі акти виконаних робіт проходять через комунальний відділ. А хто керує комунальним відділом? А хто з заступників керівником роботи комунальних підприємств? Правильно.... ось там і шукайте ваші грошики
24 Листопада 2017, 18:53
Найдешевший спосіб - відстріл, але він не зовсім гуманний (хоча свинину ми любимо і там все ок і лісництва дають картки на відстріл диких тварин), можна стерилізувати собак і чекати поки самі здохнуть, це дорожче і не дуже зручно громадянам, а можна їх усіх помістити у вольєр і утримувати за рахунок платників податків (не забувайте про відкати), тому якщо не почати робити щось конктретне, то замість відстрілу люди почнуть їх травити (в Києві таке точно було), можуть постраждати і не бездомні тварини
24 Листопада 2017, 19:56
Тварини хочуть їсти. Хіба не можна поділитися з ближнім? Собаки просто так не нападають.<br/>Чого верещела, дурепа?!!
24 Листопада 2017, 22:20
Собаки в людях краще розбираються, ніж самі люди. На хорошу, тверезу людину собака сама ніколи не нападе. За виключенням дресированої, якщо її нацькувати, і то не завжди. Так що хай жіночка в собі причину пошукає і усуне, якщо зможе. А то в наступний раз і дві мітли можуть не врятувати.
24 Листопада 2017, 22:21
Чого верещала?Бо боялась бути покучаною... Бо в нашій державі за життя собаки будуть волати як це не гуманно...а за дитину,дорослу людину яка крім покусів ще й отримає психологічну травму-всі мовчать...!!! Іде зима ..тварини-голодні,вони будуть кидатись на людей...Район Бреського ринку -це розплідник собак,а тут ходять діти....та й райони 13,1,12 шкіл не кращі...Люди потурбуйтесь про людей.!!!А любите собак -візьміть собі додому!!!
24 Листопада 2017, 23:17
Собак бродячих в місті дуже багато!!! Як і сміття на узбіччях!!!<br/>Влада цю проблему ігнорує!!!!<br/>Місто для людей а не для диких псів!!!
25 Листопада 2017, 00:35
Скажіть,добрі Люди, а хто викидає цих тварин погравши місяць ,два.Побачивши,що тварина потребує уваги і догляду та і вона не породиста.Та це ж ми розумні істоти --- люди.Тож в собі шукайте причину, а не в цих нещасних тварин.
25 Листопада 2017, 00:36
Скажіть,добрі Люди, а хто викидає цих тварин погравши місяць ,два.Побачивши,що тварина потребує уваги і догляду та і вона не породиста.Та це ж ми розумні істоти --- люди.Тож в собі шукайте причину, а не в цих нещасних тварин.
25 Листопада 2017, 00:46
Розстріляти не можна годувати . <br/>де кому поставити ?
25 Листопада 2017, 10:39
Ви такі розумні поки вас або вашу дитину ця собака не вкусить! Якщо не шкода дорослих людей, то подумайте про дітей, які щодня мусять йти в школу понад цією зграєю!!! Собака- це тварина, а будь-яка тварина може бути непередбачувана (хіба що для кінолога, але точно не для дитини початкових класів). Брестський ринок, 7 школа - це жах!!!
25 Листопада 2017, 11:23
Собака буває кусючою тільки від собачого життя. Люди теж...
25 Листопада 2017, 12:14
На велосипедиста постоянно кидаются эти псы .особенно на привокзальной базаре.Когда укусила ,я обратился к ПОЛИЦЕЙСКОМУ,а они кивают,на мэрию.А дети тоже на велосипедах.От кого ждать ЗАЩИТЫ?
25 Листопада 2017, 12:24
Не ми ,ЛЮДИ, дали тваринам життя,не нам його забирати!<br/>На сьогодні дуже помітний рівень росту релігійності наших людей.Не ВІРИ,а релігійності,обрядовості.Читаючи деякі дописи,дивуєшся людській черствості,думаю кожна з цих жіночок ходить до церкви,вважає себе доброю прихожанкою і віруючою людиною.А чому ви вважаєте,що одна з десяти заповідей БІБЛІЇ &quot; Не убий!&quot;стосується тільки людини!?ГОСПОДЬ створив все живе на землі і ми маємо берегти і любити все, що нас оточує,нашими діяннями буде протоптана нам дорога в РАЙ чи АД. А стосовно &quot;братів наших менших&quot;,то не потрібно чекати ,що хтось з влади чи комунальників вирішуватиме ці питання,а ми будемо сидіти склавши руки і видавати свої резюме.В нашому місті є люди ,можливо,не так багато,які переймаються долею тварин:годують,стараються знайти для них домівку,при потребі стерелізують.Як би кожен хоч щось зробив в цьому напрямку і в своїх дітях не &quot;вбивав&quot; любов до тварин,можливо і проблеми не було б?Спостерігаючи за дітьми,ми бачимо,що вони зовсім не бояться тварин ,вони їх люблять:хлопчаки граються з&quot;бродячими&quot; собаками,а дівчатка тягають додому котів,а чи знайдуться такі діти ,які б не просили своїх батьків,хоч раз,взяти додому котика чи собаку?А діти -<br/> вони ближчі до БОГА,вони ще не втратили з ним зв&quot;язок,придивіться,прислухайтесь до них !Проблема в наших головах і закритості нашого серця!
25 Листопада 2017, 12:28
Не ми ,ЛЮДИ, дали тваринам життя,не нам його забирати!<br/>На сьогодні дуже помітний рівень росту релігійності наших людей.Не ВІРИ,а релігійності,обрядовості.Читаючи деякі дописи,дивуєшся людській черствості,думаю кожна з цих жіночок ходить до церкви,вважає себе доброю прихожанкою і віруючою людиною.А чому ви вважаєте,що одна з десяти заповідей БІБЛІЇ &quot; Не убий!&quot;стосується тільки людини!?ГОСПОДЬ створив все живе на землі і ми маємо берегти і любити все, що нас оточує,нашими діяннями буде протоптана нам дорога в РАЙ чи АД. А стосовно &quot;братів наших менших&quot;,то не потрібно чекати ,що хтось з влади чи комунальників вирішуватиме ці питання,а ми будемо сидіти склавши руки і видавати свої резюме.В нашому місті є люди ,можливо,не так багато,які переймаються долею тварин:годують,стараються знайти для них домівку,при потребі стерелізують.Як би кожен хоч щось зробив в цьому напрямку і в своїх дітях не &quot;вбивав&quot; любов до тварин,можливо і проблеми не було б?Спостерігаючи за дітьми,ми бачимо,що вони зовсім не бояться тварин ,вони їх люблять:хлопчаки граються з&quot;бродячими&quot; собаками,а дівчатка тягають додому котів,а чи знайдуться такі діти ,які б не просили своїх батьків,хоч раз,взяти додому котика чи собаку?А діти -<br/> вони ближчі до БОГА,вони ще не втратили з ним зв&quot;язок,придивіться,прислухайтесь до них !Проблема в наших головах і закритості нашого серця!
25 Листопада 2017, 12:56
Так, безпритульні тварини не падають нам з неба на голову, це наслідки нашої з вами байдужості! (Це по перше). До цього питання треба підходити комплексно. У місті має бути притулок, потрібна стерилізація та прилаштування тварин. Тут має працювати не просто командна, а люди які б любили свою справу! І питаннячко до ВЛАДИ, де притулок, на який ще в минулому році виділили кошти???
25 Листопада 2017, 13:37
Ви кричите : &quot;поділіться їжею, вони ж добрі, на добру людину не нападають&quot; ітд. Ага, ви це скажіть голодній собаці, яка їжі небачила довгий час, і тут йдете Ви - МЯЯЯЯЯСООО. А особливо для зграї, яких у місті повно. <br/>Кажете, притулок побудували і він почне функціонувати. Ага. Люди, які не стерелізують своїх домашніх тварин, так і далі будуть викидувати кошенят і цуценят на вулицю, авось хтось підбере (я так собі кішку знайшла, біля дороги). Вони і є осоновною причиною безпритульних тварин.
25 Листопада 2017, 14:46
Далеко ходить не надо – есть опыт решения аналогичной проблемы в соседней Польше. Если кратко, то в начале 90-х там было так же, как сейчас в Украине: толпы голодных животных, приюты отдельных общественных организаций, пассивное созерцание чиновников.<br/><br/>За 10 лет Польша практически полностью решила проблему в городах (в сельской местности это сделать труднее, но и там скоро наведут порядок) путем стерилизации бездомных животных с последующим содержанием в муниципальных приютах и в приютах общественных организаций. Все просто: животных постепенно отлавливают, лишают возможности плодить новых беспризорников, помещают в приют и пиарят по полной программе – телеканалы, пресса, акции. Многих забирают, остальные доживают свой век в тепле и сытости.<br/><br/>Но польские зоозащитники рассказали, что и у них все было не просто. Например, очень трудно было объединить общественные организации для борьбы с чиновничеством, много было разногласий и споров. Однако сработало. Дело в том, что согласно польскому законодательству, если у мэрии на акцию собрались даже несколько человек, чиновник, к которому они адресуются, обязан выйти, принять требования и выполнить их. Иначе на следующий день эти люди обратятся в суд, и его ждет огромный штраф. А потерять эту работу чиновники боятся, так как она считается престижной и за нее хорошо платят.<br/><br/> Не будем подробно рассказывать о том, как это было в Польше, но основной смысл подчеркнем: тотальная стерилизация животных с доживанием в муниципальных приютах в течение нескольких лет полностью решит проблему беспризорных собак и кошек. И денег на это огромных не надо. Если выделяемые средства честно направить на стерилизацию и начать оборудовать приюты, этого с головой хватит. Только деньги надо направить на жизнь, а не на смерть.
25 Листопада 2017, 15:31
Ще весною ВЕРЕС уклав угоду з луцьким комунальним підприємством ЛАСКА про відлов і стерилізацію бродячих собак але цю роботу зупинив начальник УКГ міської ради СТЕРНІЧУК. Некомпетентність останнього тепер вилазить цією ситуацією. Вирішення проблеми-запустити притулок для бездомних собак в ДОБРОБУТІ. Там уже майже є ветлікар-ТОВСТИГА-батько. До речі з зарплатою більшою ніж у директора ДОБРОБУТУ.Справа за ВЛАДОЮ.
25 Листопада 2017, 20:30
Будь-ласка, опублікуйте мій пост. Я так довго вчилась читати і писати. По вітринах магазинів. Долою вас усіх, людей. На стерилізацію. Ми будемо гавкати на вас усіх і кусати.
27 Листопада 2017, 08:09
Дякую за увагу. Не бійтесь мене, коли я вискакую із гавкотом з підворотні чи кущів. Коли переслідую вас, чи ваших діток, пригнувши голову. Це просто прикол. Я ж стерилізована)))
26 Липня 2018, 17:39
Кожному собаководу, по парі бездомних собак. І глядіть за ними , цілуйтесь, не допускайте до людей.