У Ковелі відкрили оновлену зупинку

24 Листопада 2017, 17:00
6278

Компанія «Інвестор», яка зводить житловий комплекс «Парковий квартал», відреставрувала зупинку в Ковелі.

Відкриття оновленого об'єкту відбулося 23 листопада, – інформує «ВолиньPost».

Зупинка громадського транспорту розташована на вулиці Володимирській. 

У компанії повідомили, що від старої зупинки залишився лише каркас. Щоб відреставрувати об'єкт довелося демонтувати всі елементи.

В межах реконструкції на зупинці замінили дах, поклали бруківку, облаштували нову лавку, встановили декор. 

Зупинка «ДО»

 






 

Зупинка «​ПІСЛЯ»

 

1






Коментарі
24 Листопада 2017, 20:44
Яке відношення парковий квартал має до цієї зупинки? До нього ще 10 хвилин іти пішки. Місто має тримати запинки в належному стані. І що там оновили? Замінили декілька досок і все. Зупинка не відповідає сучасним нормам та вимогам. Так черговий піар. І не вже це така подія полагодити зупинку що аж цілу статтю писати??? Дошки до речі сонові вони рік від сили протримаються і на сучках поламаються. Зробили тяп ляп як завжди а пропіарились наче зупинку європейського рівня поставили.
24 Листопада 2017, 21:09
Правильно, краще хай була би стара зупинка . А то нову бидляки за місяць рознесуть.
24 Листопада 2017, 21:13
Дивіться на ТСН новини бо така подія повинна освітлюватись телебаченням. А Кіндер на відкритті був? І чому повітряних кульок і червоної стрічки не має?
24 Листопада 2017, 21:26
Якість зупинки красномовно описує якість паркового кварталу. Що реклама то реклама.
24 Листопада 2017, 21:49
А коли відремонтують зупинку на привокзалці звідки буси їдуть на 2Ковель Вона в жахливому стані
24 Листопада 2017, 22:10
Зупинка збудована - тяп-ляп, на трійку з мінусом по 12-бальній шкалі. Вони так само незграбно і житло будують. Підійди до недобудованого будинку і переконаєшся, що я правий на всі 100.
24 Листопада 2017, 22:30
На цьому сайті стільки реклами Паркового кварталу але лише тут можна коментувати!!!! Більше ви свій коментар ніде не додасте!!!<br/><br/>А зупинку підписали щоб люди знали де їм виходити))) а то квартал там розташований незручно, що не зрозуміло з якого боку заходити)))
24 Листопада 2017, 22:33
Сама неприваблива новобудова міста. Ні дійти , ні доїхати, ще й якість , як на мене на трійочку.
24 Листопада 2017, 22:38
Зупинка Вареники ,назвали Парковий квартал...безкоштовна реклама за 2 соснові дошки...не здивує,як і ті за бюджетні гроші
24 Листопада 2017, 23:21
Ця зупинка завжди була &quot;вареники&quot; і навіть час не змінив назву. І Парковому не вдасться , щоб там не вішав <br/>Уже задовбали своєю рекламою. Мабуть ніхто не купляє. Багатоповерхівки серед приватного сектору приречені бути трущобами.
24 Листопада 2017, 23:23
А де юсбі зарядки?де підігрів сидінь?де підсвічування?це не нова а стара така була зупинка.
24 Листопада 2017, 23:23
А де юсбі зарядки?де підігрів сидінь?де підсвічування?це не нова а стара така була зупинка.
25 Листопада 2017, 03:01
Окуні шо ви там морозите?????,добре вони будують
25 Листопада 2017, 03:01
Окуні шо ви там морозите?????,добре вони будують
25 Листопада 2017, 03:02
Окуні шо ви там морозите?????,добре вони будують
25 Листопада 2017, 03:02
Окуні шо ви там морозите?????,добре вони будують
25 Листопада 2017, 03:04
Ви всі лохи педальні!!!!!Інвестор найкращий забудовник на Волині
25 Листопада 2017, 11:12
Якщо це найкращий забудовник, то хто гірший?
25 Листопада 2017, 14:33
Краще б зробили &quot;карман&quot;для зупинки громадського транспорту, щоб не створювалися пробки на проїжджій частині
25 Листопада 2017, 16:29
Не провокує Аллаха!!!!!!!
25 Листопада 2017, 16:29
Не провокуй Аллаха!!!!!!!
25 Листопада 2017, 16:29
Не провокуй Аллаха!!!!!!!
25 Листопада 2017, 16:29
Не провокуй Аллаха!!!!!!!
25 Листопада 2017, 17:40
Ти коли вже з кадировим і з його філією ФСБ &quot;ІГІЛ&quot; розберешся?
25 Листопада 2017, 18:20
Ти мабуть будуєш той квартал)) чому ж тоді ніде не можна коментувати?? Це значить не все так чисто!
25 Листопада 2017, 18:22
Для реклами реально можна було інше місце знайти. Ця зупинка ВАРЕНИКИ, видно , що не місцевий....бо ця зупинка вже історія і іншою не буде.
25 Листопада 2017, 23:00
Хто боїться коментарів? Тільки аферист. Про Вовка не забули? Утік в іспанський ліс, але попав у капкан, скоро привезуть.
26 Листопада 2017, 01:54
Вы чё тут гоните??.?Інвестор це дуже крутий забудовник!!!купуйте тут квартири Всім рекомендую
26 Листопада 2017, 01:55
Звертайтеся до компетентних людей
26 Листопада 2017, 01:55
Звертайтеся до компетентних людей
26 Листопада 2017, 01:59
А будинки то будують на болоті , колись там жаби квакали , навіть коли будували там недалеко сільмашовську поліклініку , яку так і недобудували , там пів року сваї били в болото , перед тим висушивши територію і вимостивши піском . Так само було і там де малось бути медучилище
26 Листопада 2017, 01:59
Були Вареники а став Парковий квартал в Вуаля шановні мною громадяни
26 Листопада 2017, 02:29
26 Листопада 2017, 22:03
Я зовсім не розумію вашого обурення ,просто прийшла фірма і зробила те що не змогли зробити інші , а чи є реклама чи не має не суть по факту є нормальна зупинка для людей ....
26 Листопада 2017, 23:58
Де чорт не справиться, там справиться відьма...
27 Листопада 2017, 19:35
В двохрівневій квартирі &quot;паркового кварталу&quot;,сходи на другий поверх-фантастика!!! Видно і все інше туфта!будували б добре,вже б розкупили!
27 Листопада 2017, 19:35
В двохрівневій квартирі &quot;паркового кварталу&quot;,сходи на другий поверх-фантастика!!! Видно і все інше туфта!будували б добре,вже б розкупили!
27 Листопада 2017, 19:35
В двохрівневій квартирі &quot;паркового кварталу&quot;,сходи на другий поверх-фантастика!!! Видно і все інше туфта!будували б добре,вже б розкупили!
27 Листопада 2017, 19:56
ви хоч були у цих квартирах що так обливаєте їх лайном?? ! Я була , бачила і притензій не маю...