У Волі Ковельській відзначили 10-ліття храму

25 Листопада 2017, 09:52
2606

З нагоди престольного свята і ювілею освячення церкви Архістратига Михаїла в цьому селі Ковельського районного деканату відслужили Божественну Літургію.

Її очолив декан протоієрей Іван Бонис. Разом із ним правили ковельський міський благочинний протоієрей Анатолій Александрук, настоятель парафії протоієрей Володимир Удуд, інше духовенство – місцеве та з Володимир-Волинської єпархії, – повідомляється на сайті Волинської єпархії УПЦ КП. 

З нагоди Дня гідності та свободи після святкової Літургії душпастирі й миряни вшанували загиблих і помолилися за Україну.

Свято-Михайлівський храм засновано 26 вересня 2004 року. Освятив же цей дім Божий тоді ще єпископ Луцький і Волинський Михаїл у 25 листопада 2007 року.

 

2

1

Коментарі
25 Листопада 2017, 13:00
і крім попів - розкольників "Слуг диявола" більше ні одної душі.
25 Листопада 2017, 13:19
Ти козломордий ФСБешник мозги собі давно розколов! Ти там був щоб вякати придур?
25 Листопада 2017, 13:27
Ти придур перепутав : попи - це ФСБешне отродьє мацковского патріархату! А диявольська сила через них і на таких мозгових інвалідів як ти явно проявляється!
25 Листопада 2017, 18:43
заангажованом дебілу. Покажи хоч одно фото де віряни аж ломляться в двері щоб відсвяткувати річницюрозкольницької, диявольської, ніким не визнаної церкви. Нафотографували одних попів і радіють. самі собі свято влаштували.
25 Листопада 2017, 19:41
А что такое УПЦ КП? Кем она признана?
25 Листопада 2017, 20:51
Христос говорив: Прийди - подивись! От треба було підняти дупу прийти і подивитись скільки було людей. Але найкращий показник -це люди.Ні на Зеленій ні на Волі Ковельській москалями і не смердить.А церква,козломордий ,свята і не порочна.І на твому місці я радив би не ляпати губою.Бо вже в тебе і так не все гаразд з мозгами! А Господь говорить - гляди ж більше не гріши - аби з тобою чогось гіршого не сталось!
25 Листопада 2017, 23:02
Тебе з моторилом чорт визнав. Кипи собі в смолі і не цвенькай!
26 Листопада 2017, 11:29
Духовенство сраное, раскольники ебаные
26 Листопада 2017, 21:40
А ми незалежні і нічийого визнання нам не треба!!!!!<br/>Люди визнають той Бог чи ні ? Смішно...
26 Листопада 2017, 22:42
Ти спочатку в своєму гімні розберись - а потім лізь до Бога і до церкви!
27 Листопада 2017, 20:42
Дуже гарна церква і гарні проповіді на зрозумілій рідній мові . Так що люди прозрівайте і ходіть в украінську свою церкву не накликайте біди на Украіну і на себе своіх дітей і нащадків.