У Ковелі відбувся «круглий стіл» за участю військових капеланів

27 Листопада 2017, 11:10
2351

З ініціативи священиків-учасників громадського об’єднання «Військові капелани Волині»  у Ковелі відбувся «круглий стіл».

Йшлося не лише про завдання, які вирішує капеланська місія в зоні АТО, а й про соціальну адаптацію демобілізованих у мирному житті, розвиток волонтерського руху, – повідомляє ВРД НСТУ.

Два роки тому в області створили громадське об’єднання «Військові капелани Волині». Фактично ж, перші капелани вийшли з Майдану і пішли на фронт добровольцями. Пізніше взаємини священиків та військових формалізували, каже головний капелан Волинської єпархії УПЦ КП протоієрей Михайло Бучак. Вже у вересні 2015 року 5 волинських капеланів офіційно вирушили на Схід виконувати свою духовну місію.

«Після того, як ми стали капеланами, ми не стали ні гіршими, ні кращими. Ми стали іншими. Ми знову готові їхати на Схід. З іншого боку, ми розуміємо, що велика війна починається тут. Це війна за душі військовослужбовців, які повернулися в мирне життя. Війна за збереження сімей. І війна як підготовка нашого народу до небезпеки початку воєнних дій в будь-який час», – розповідає Михайло Бучак. 

Силами капеланської місії Волині організовано 11 поїздок на схід України. Окрім формувань Збройних Сил України, місія співпрацює і з Національною гвардією. Про це на форумі розповів перший офіційно призначений капелан Нацгвардії України отець Сергій Лівончук з Луцька. Організатором «круглого столу» виступив Ковельський районний осередок ГО «Військові капелани України».

«Капелан сьогодні має відкласти свої якісь справи тут, а поїхати на Схід і підтримати там наших воїнів. А вони сьогодні потребують і молитви, і духовної розради. В грудні ми з капеланською волонтерською місією знову відвідаємо наших воїнів на Сході. Тому закликаємо всіх небайдужих долучатися до такої допомоги. Тоді в нас буде творитися добро, і тим ми наблизимо нашу перемогу», – продовжує капелан Матвій Олійник.

Учасники капеланської місії подякували волонтерам, які допомагають у здійсненні таких планів. Присутнім продемонстрували відеокадри з попередніх експедицій на Схід. Цікаво, що саме там, в зоні АТО відбулася і прем’єра пісні «Капелани», яку презентував на одному з концертів заслужений артист України Василь Була. Капелани Волині відзначили подякою і волонтерські зусилля керівника Ковельської районної книгозбірні Галини Божик. Під час зібрання звучали також молитва, поетичне слово та пісня.

 

Коментарі
27 Листопада 2017, 13:28
Долбойобы вы а не капеланы
27 Листопада 2017, 16:46
Довгого язика маєш ,Вова!
27 Листопада 2017, 21:40
Ото тільки хвалитись вміють,скільки раз і де були.Політіканти....
27 Листопада 2017, 23:31
Священник має бути поза політикою, якщо він священник. Якщо ні - політикан, розстрига і потенційний вбивця.
28 Листопада 2017, 00:06
Ти вже в гамні розібрався придур?
28 Листопада 2017, 00:18
Таваріщ Кононовіч ти вже сьогодні ректально багато відсосав?
28 Листопада 2017, 00:50
Ти, істото третього роду, в натурі тащишся від свого ніка, мазохіст ти, і жатрівник. В Гейропі по дупці тебе точно пошльопають.<br/> По суті. Те, що ти підарас і з тобою не можна інакше спілкуватись, зрозуміло вже давно. В електорату ( якщо ти вигуглиш значення цього терміну), може викликати певний інтерес лише одне: чого ти так зациклений на відсмокутванні? Ніхто не дає? Та поїдь на Киїівську, до циган, вони навіть таким як ти дадуть посмоктати залюбки. Чмо нацистське.
28 Листопада 2017, 02:05
Тут один Буряк може допомогти разом з своєю тещою і вельмишановною Сіховською.
28 Листопада 2017, 02:13
Але як Сіховська допоможе коли ОТГ немає коштів.Вже засралася на ручку,тільки за чужими спинами прикривається.
28 Листопада 2017, 02:21
І як що ти священник ,то від ваших вуст повинно звучати &quot;слава Богу&quot;,а не слава Украіні.В вас тільки політика.Неберіть гріх на душу,схаменіться.
28 Листопада 2017, 12:12
Это не священники, это пидоры и прихвостни нынешней фашистской власти.
28 Листопада 2017, 12:12
Що козломордий Фсбешник -дістає! Отак і ти чмо гермафродитне багатоніке всіх дістало своїми коментами! Але що ти підар козломордий відкликаєшся на свою кличку - то ти чмо таким і є!
28 Листопада 2017, 12:19
і що за шльондра народила такого пітуха, як ти Вова. всіляка шваль може лише в інтернеті писати.а в живу сидять по норах
28 Листопада 2017, 12:21
Так це ж КОЗЛОМОРДИЙ Кононовіч підарас!
28 Листопада 2017, 12:33
Эта &quot;Шльондра&quot; - твоя мать... ХА ХА ХА
28 Листопада 2017, 18:56
Ти козломорда жертва аборта!
28 Листопада 2017, 22:31
Тільльки слабкі духом люди можуть приховувати своє імя і лити бруд! Бажаю бути сильнішими особливо в часі посту. А хто проти України той проти Бога! Ніхто нікого не заставляє жити і «мучитись» в Україні, можна виїхати до братнього народу! А паплюжити рідну землю і Українську церкву не дамо!!!
29 Листопада 2017, 13:56
Які безглузді, груді коментарі ви мабуть М Ц на більше і не здатні. Геть з Украіни !! Т
29 Листопада 2017, 19:09
Ти отець хіба що якоїсь нетрадиційної сексуальної пари, судяси по коменту.
30 Листопада 2017, 02:06
Тиць - пиздиць! Козлоиордий збочкнець!
30 Листопада 2017, 18:15
Тиць - пиздиць! Козломордий збоченець!
01 Грудня 2017, 13:14
Хто збоченець? О. Матвій? Тут ти в точку попав. І Александрук теж, це доказано. Ф взагалі треба правильно писати &quot;капеляни&quot;, як галицькі рагулі разом з вонючою канадійшькою діяспорою вимовляють.
01 Грудня 2017, 15:38
Це хто придур доказав - ти козломордий? А от що точно доказано це твій діагноз: збоченський параноїдальний шизофренік. І те що таварищ Кононовіч - багатоцицькатий недощупаний гермафродит!
01 Грудня 2017, 22:09
Гіві,Вовік, Козломордий,11, - це все один ВИЛУПОК! І діагноз у нього - ДЕМЕНЦІЯ ( ВІКОВЕ СЛАБОУМСТВО)