У Ковелі СБУ «накрило» велику партію контрафактного алкоголю та цигарок

27 Листопада 2017, 15:12
7368

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою вилучили у Ковелі партію контрафактних алкогольних напоїв та тютюнових виробів вартістю понад півмільйона гривень. 

Про це повідомляється на сторінці Управління Служби безпеки України у Волинській області у Фейсбук.

Правоохоронці встановили, що четверо місцевих мешканців налагодили незаконне виробництво підробленого алкоголю у господарських приміщеннях власних домоволодінь.

Під час проведених за місцем проживання зловмисників обшуків правоохоронці вилучили понад три тонни спирту, 440 блоків контрафактних цигарок іноземного виробництва та фальсифікований алкоголь.

Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України. 

Тривають слідчі дії.

 


1




Коментарі
27 Листопада 2017, 17:35
Ото то накрили бус спирту і пів ящика сигарет, пів країни просрали зато ящик сигат накрили позорисько
27 Листопада 2017, 19:28
ловлять, ловлять а цигарки як ішли в Польщу контрабасом так і йдуть.Питання до спецов з відповідної служби- як можна кваліфікувати дії митників, коли вони цигарок не знаходять, а через годину поляки в тій же машині знаходять 20- 30 блоків? Це корупція чи низька кваліфікація митників?
27 Листопада 2017, 19:43
Робити треба жорсткий огляд машин<br/>І не буду ніхто возити<br/>Бо поробили собі субсидії а самі на Польшу цигарки возять
27 Листопада 2017, 20:37
мало того, поробили собі пенсії інвалідів. Стоять на обліку у психіатра. мають &quot;звання&quot; інваліда І групи і при цьому успішно керують автомобілем. Уявіть собі як такий &quot;інвалід&quot; скоїть аварію і буде махати папірцем, що він дебіл. Тройна вигода, в тюрму не посадять, пенсію дають, субсидію теж, як інваліду.
27 Листопада 2017, 20:39
не ганіте на нас у нас все пад кантролем, таможня дайот дабро! А за державу обидно!!!
27 Листопада 2017, 21:10
а куди будете банки викидати? мені на сік потрібно. А спитряку здасте в лікарні на потреби медицини?
28 Листопада 2017, 01:00
Мене на цей раз не чіпали кому треба минолого разу добре приплатила...
28 Листопада 2017, 07:47
Хіба цим має займатись СБУ? Я в шоці. Дебіли блядь
28 Листопада 2017, 10:34
Дебіли настоящі...і займаються показухою, шоб показать ніби-то роботу!
29 Листопада 2017, 06:25
В Ковелі великий кількість працівників сбу а ще не одну справу не довели до кінця. Все проплачено або вчасно злито