У Ковелі новоспечена знайома вкрала у чоловіка 1,5 тисячу злотих

30 Листопада 2017, 12:04
5211

Вчора, 29 листопада, до Ковельського відділу поліції звернувся 26-річний житель Ковельського району із повідомленням, що під час відпочинку із його гаманця зникла 1,5 тисяча польських злотих. 

Потерпілий повідомив, що напередодні в Ковелі познайомився із однією жінкою, – зазначається на сайті поліції.

Співробітники кримінальної поліції спільно із працівниками сектору реагування патрульної поліції встановили причетність до скоєння крадіжки 44-річної ковельчанки, яка відпочивала разом із потерпілим. Частину викрадених грошей у зловмисниці вилучили та повернуть власнику.

За крадіжку грошей, жінці загрожує позбавлення волі на строк до трьох років. Триває слідство.

Коментарі
30 Листопада 2017, 14:32
а що він думав, трахатись задарма?<br/>Зловив кайф, потрібно заплатити.
30 Листопада 2017, 15:21
44 літні в два раза дорожчі 22 літніх! Треба це знати, а потім лізти на бабусь.
30 Листопада 2017, 15:58
Це на привокзалці?
30 Листопада 2017, 16:05
тьотькойоб)))))
30 Листопада 2017, 16:38
хто скаже, де можна тьолку зняти для розваг на вечір
30 Листопада 2017, 17:49
Ментам звони! Дадуть адресок тьотки.
30 Листопада 2017, 19:09
На Волині частішає розповсюдження СНІДу гомосексуальним шляхом<br/><br/><br/>В області, як загалом в Україні, фіксують тенденцію до збільшення поширення ВІЛ-інфекції через гомосексуальні статеві контакти.<br/>Про це йшлося під час прес-конференції до всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 29 листопада у Луцьку.<br/>Як повідомила заступник головного лікаря комунального закладу «Волинський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом» Наталія Орлецька, Волинь лишається лідером серед вісьмох областей Західної України за поширенням ВІЛ-інфекції.<br/>Якщо на початку епідемії в Україні у 1996 році ВІЛ-інфекція поширювалася переважно у середовищі ін’єкційних наркоманів, то нині переважає статевий шлях передачі інфекції. Цього року в області зареєстрували лише сім випадків передачі ВІЛ-інфекції. Значна кількість інфікованих (до третини), зі слів медиків, не знають про свій статус. Загалом в області проживають 679 осіб з діагнозом СНІД, серед них - 47 дітей.<br/>Один з міфів про поширення СНІДу полягає в тому, що ВІЛ-інфекція начебто часто передається під час процедури манікюру чи педикюру. Насправді в області не зафіксували жодного випадку передачі ВІЛ-інфекції таким шляхом.<br/>Медик зазначила, що, як в Україні, так і на Волині, фіксують поширення передачі ВІЛ-інфекції через гомосексуальний шлях. Цей процес не можуть контролювати медики, на відміну від можливої передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини (якщо жінка отримує антиретровірусну терапію, у неї народжується не інфікована дитина). Контролювати це може лише сама людина, користуючись презервативами при статевих стосунках.<br/>Найчастіше інфікуються люди віком 25-50 років, серед шляхів поширення тепер переважає статевий шлях. Серед ВІЛ-інфікованих – вчителі, медики, бізнесмени та навіть служителі церкви. Тобто СНІД нині припинив бути захворюванням асоціальних прошарків населення.<br/>Медик наголосила, що ВІЛ небезпечний лише, поки ми про нього не знаємо, поки він невидимий. Люди, які живуть з ВІЛ та отримують якісну антиретровірусну терапію, мають шанс на якісне довге життя.
30 Листопада 2017, 21:54
&lt;p&gt;22-ох літні по 750 злотих??!![ВИДАЛЕНО ЗА НЕЦЕНЗУРНУ ЛЕКСИКУ]&lt;/p&gt;
30 Листопада 2017, 22:27
Інфляция!!! Ціни ростуть, що робити?
30 Листопада 2017, 23:52
за такі гроші хай самі себе порають )))
01 Грудня 2017, 00:00
я за такі гроші і на фотографію подрочу
01 Грудня 2017, 00:37
Ну ти козломордий і придур!
01 Грудня 2017, 11:51
свої причуди. Антикваріат дорого стоїть!))) Збочинці і платять такі гроші. Нормальний 23 літній хлопець хіба на свою мамку полізе?
01 Грудня 2017, 13:26
Хочу мамку. Хто скаже де зняти бабіцу на ресторан вечором
01 Грудня 2017, 14:37
ввечері біля фонтану в 22.00 на вібір від 16 до 60 років. біля маендруючої книги запитаєш Володю. Він тебе зведе з бабіцою.