У Ковелі розбита дорога перед дитячим садком не витримує жодної критики

02 Грудня 2017, 15:00
8512

Жителі «спального» мікрорайону, який знаходиться у Ковелі на вулицях Володимирській та 40 років Перемоги, через журналістів просять донести до керівництва міста болючу проблему, якою є жахливе дорожнє покриття біля дитячого садка № 8.

На фотознімках, які у різний час зробив спецкор волинської газети «Вільна думка» Микола Силюк, добре видно, на що нарікають ковельчани.

За викладанням бруківки у дворах багатоповерхівок, де мешкають чиновники, депутати та наближені до влади громадяни, за чудовою дорогою та гарним тротуаром на вулиці, де проживає міський голова Олег Кіндер, градоначальству, здається, нема коли взятися за цей «танкодром». Владі більш до душі взяти участь у відкритті чогось та попіаритися у ЗМІ, ніж приїхати у цей мікрорайон і вислухати від мешканців та водіїв все, що ті думають про ями на дорозі.

Тут немає навіть тротуару. Батьки з дітьми долають шлях до дитячого садка, переступаючи на проїжджій частині(!!!) через ями, а у негоду змушені місити ногами грязюку біля дороги. Що вже казати, коли на вході на територію дошкільного закладу, дітлахів та дорослих зустрічає калюжа. І нема господаря, щоб хоч засипали оту яму! 

 
















 

Коментарі
02 Грудня 2017, 17:22
У справі заїхала в цей район,то молила Бога,щоб допоміг вибратися,не згубивши колесо від авто.Як таке може бути там,де дитсадок,мікрорайон з тисячами мешканців? Що не бачать? Хай проїдуть.Головне-бруківка в центрі?Замилити очі?
02 Грудня 2017, 17:48
Ну чого тіьльки в центрі?? На набережній бруківкую також грошей відмили. Зараз там та бруківка сиплеться.А взагалі в тому районі ями ще не скоро залатають. Принаймні не з цим мером
02 Грудня 2017, 18:49
Нащо вам дороги? Нехай зійдуть з весняним снігом повністю. Все рівно як не зроблять то скажуть відмили
02 Грудня 2017, 18:52
Якщо Кіндера з Товсмтигою не посадять, я перестану вірити в справедливість в нашій країні. Ці два ділка стільки лиха наробили Ковелю і ковельчанам, що " афери балака" вмглядають дитячими пустощами. тзакриття фіктивних актів виконаних робіт, проведення фальшивих тендерів. Комунальна служба потребує негайного і дуже ретельного аудиту. І прокурор, і міліція кожен день же ходять по місту, бачать як гроші в центрі міста. Невжеж нікого не цікавить - куди бабло капає?
02 Грудня 2017, 18:56
зайди до прокурора чи в поліцію і напиши заяву куда капає бабло а то сидіти тут і жувати багато мозгів не нада
02 Грудня 2017, 19:43
У нас поліція бабок на базарі ганяє, а прокуратура злодюг відмазує. Хіба поліція і прокуратура це ті структури в яких можна добитись справедливості? До них Кіндер через день їздить вирішувати питання. Туда писати толку мало буде.
02 Грудня 2017, 19:43
Відповідь від владців буде передбачувана : "...при плануванні міського бюджету на 2018-2020(!!!) роки буде розглянуто питання про включення в перелік об'єктів фінансування..."Саме так відповіли нам з Ковельської міськради на заяву жителів нашого будинку про встановлення на прибудинковій території двох ліхтарів вуличного освітлення. Вартість робіт по влаштуванню освітлення прибудинкової території по розрахунках міськради становить 15-17 тис. грн. Навіщо ж заморочуватись через таку шаленну суму - тут же нічого не вкрадеш, ще ж - не мільйони...
02 Грудня 2017, 20:51
гроші правлять світом. Але росплата прийде всеодно. Людське прокляття діє до 5-го покоління. Так що декому б не заважзило замислитись, чому дитя зненацька здуріло, чи хвороба напала. так що молоді ділки від влади задумайтесь. Правильно сказав один філософ- життя як супермаркет. в кінці буде стояти "касовий апарат" і за все потрібно буде заплатити. Так що комунальні керовніки задумайтесь. Ви обкрадаєте ковельчан. на ту ж бруківку гарантія 10 років, а ви її кожен рік міняєте. І роботи проводите по непрозорому конкурсу. Перемождець той, хто бабла відвалить. Подавитесь ви тими грішми.
02 Грудня 2017, 21:23
яка вам ще заява потрібна? Підніміть документацію комунального відділу, перевірте акти виконаних робіт по Вересу і перевірте самі роботи. І вам все стане ясно.
02 Грудня 2017, 21:46
така ж сама дорога як їхати на Дубову, це ж жах. Скільки можна терпіти.
02 Грудня 2017, 23:43
і біля вторчермету
02 Грудня 2017, 23:53
витягнути з того мерса чи інсігнії - і мордякою в калюжу
03 Грудня 2017, 00:24
Тому "пан" пішки і не ходить. Бо боїться що кріпаки по писку надають.
03 Грудня 2017, 11:08
Я скільки памятаю 30років, там завжди була така дорога, от тільки дерева стали великими.
03 Грудня 2017, 12:20
Готові поспорить, що як випаде сніг начнуть робити дорогу.
03 Грудня 2017, 17:13
А що це за кориспондент неіснуючої газети???
03 Грудня 2017, 18:39
Нема дороги перед садочком погано. Буде дорога перед садочком теж буде погано. Скажуть машини швидко перед садочком їздять і дітям є небезпека.
04 Грудня 2017, 18:31
Сірія після бомбардування відпочиває
04 Грудня 2017, 19:45
А оті гидотні будівлі на базарчику, власником яких є місцевий олігарх, також винуватець тих ям. Невже не можна було тротуари біля тих так званих магазинів зробити і навпроти них ями закидати?
04 Грудня 2017, 19:49
А жителям,які заходять в оті антигігієнічні заклади, де можна ноги поламати, раджу поважати себе , не відвідувати підозрілі торгові точки. О коли зроблять приємні тротуари, дорогу, тоді й ходять туди
04 Грудня 2017, 19:51
Бо це ж знущання над людьми і ця дорога, і ці "тротуари"!