По-європейськи не навчився: у Ковелі велосипед зайняв ціле паркомісце

02 Грудня 2017, 18:46
3442

Користувач мережі Валерій Мед сфотографував як у Ковелі велосипед зайняв ціле паркомісце, не залишивши вільних місць для інших велосипедів.

Про це він написав на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

«Хами бувають не тільки серед водіїв автомобілів. Скажуть, ну як так можна поставити?!», – написав він у дописі.

Користувачі мережі у коментарях до допису зазначають, такий випадок показує, що майже кожен думає лише про себе. Жартують, що велосипед «навіть не на євробляхах» та «по-європейськи не навчився» паркуватись і пропонують спускати колеса. 

 


 

Коментарі
02 Грудня 2017, 21:25
а ви думаєто що, бидло тільки на польських бляхах їздить? у велосипедистів теж є бидлота.
02 Грудня 2017, 21:25
а ви думаєто що, бидло тільки на польських бляхах їздить? у велосипедистів теж є бидлота.
02 Грудня 2017, 21:52
Я можу і на жадньому колесі як на моцику штундики
02 Грудня 2017, 21:59
А в чому проблема? Взяли за раму, перекинули і паркуйтесь
02 Грудня 2017, 22:47
А проблема в тому, що в країні керують процесом рагулі, потомки тих, що в 37-му здавали своїх сусідів НКВД. зараз здають СБУ, а ще через кілька років здаватимуть МОССАДу. Це "щирий" "юкраїншький" менталітет. Все, що не подобається, автоматично стає державною зрадою. А ще нацики своїми обконченими ротами щось варнякають за сталінські переслідування.
02 Грудня 2017, 23:39
Ти тільки що не з Португалії, а з Ліпін втік
03 Грудня 2017, 01:20
О, корзломордий нацик намалювався, Мазохіст ти, дівчинко. Тебе все більше човпуть а ти від цього тащишся. Вже є сервіс у Ковелі, вас, підарів, розписують, так що поспішай, бо скоро побратими з мусульманського світу вас трахати й без вашої згоди будуть. Чмо бандерівське.
03 Грудня 2017, 04:27
Валерка ти шо в картонну поліцію прдався чи в дружинники???? Там в тебе на Володимирській ситуація не краща
03 Грудня 2017, 09:51
Зніму порчу допоможу у бізнесі .Приймаю на Паплова 13
03 Грудня 2017, 10:22
Ми вже йдемо...
03 Грудня 2017, 11:10
Це теж як на польських бляхах <br/> Польський металолом
03 Грудня 2017, 11:26
Хороший драндулет коштує 38 доз
03 Грудня 2017, 11:32
Дивно що ніхто не звернув увагу на те що і інший велосипед також припаркований просто збоку. А все тому що сучасний велосипед в цю парковку не стане, або стане лише частиною переднього колеса і буде хилитись постійно. Таких конструктивно непродуманих велопарковок в Ковелі більшість. Інколи доводиться просто в стіну впирати велосипед хоч поруч є &quot;парковка&quot;.
03 Грудня 2017, 11:36
аропп, тихенько, твій васадзе вже офіційно припинив випуск відер з гайками, гамняносів, офіційно нерозмитнені авто йому заважали і криза. Який чесний борцун за розмитнення і ефективний менеджер)<br/><br/>А іншого відносини турбують завжди між чоловіками нетрадиційні, то трахати, то підари, хоча, можливо: &quot;За сим ватник любит крепкий хозяйский хуец в жопе, чтобы был Порядок, чтобы все одинаковыми (Будь как все! Мы это котируем!), воевавших дидов, Путина, Сталина, водку. Очень уважает Белоруссию и Бацьку, ибо Вождь. Не любит США, Украину и Грузию, жидорептилоидов, чурок, гомосексуалов, Pussy Riot и оппозицию. &quot;
03 Грудня 2017, 11:39
Всі допоможемо безкоштовно
03 Грудня 2017, 11:46
Це я приїхав <br/>Внас пільги, як хочу так і паркуюся <br/>Нам все можна
03 Грудня 2017, 20:22
Ти наш клієнт. Заходь в поліклініку, для тебе направлення у Ліпіни - першочергово. Ти занадто розумний, як для українця, а значить - жид.
03 Грудня 2017, 23:08
Коли відкриють полювання на щирих жидів
03 Грудня 2017, 23:12
Приймаю за попереднім записом з 18-00 до 6 ранку на Павлова 13 щоденно .Пенсіонерам та студентам сутьєві знижки
06 Грудня 2017, 02:04
А дармоїдам
09 Грудня 2017, 13:52
Туди і велосипед толком не вставиш.
10 Грудня 2017, 20:16
Так це грузовий велосипед,він на одне місце не помістииться!