У Любешові 17-річна ковельчанка напилась з подругою, що довелось викликати «швидку»

03 Грудня 2017, 09:58
5816

Учора, 2 грудня 2017 року о пів на першу ночі до Любешівського відділення поліції надійшло повідомлення від чергової медсестри Любешівської лікарні про те, що на приймальне відділення доставлено двох дівчат віком 17 та 18 років з діагнозом: алкогольне сп’яніння.

Про це повідомляється на сторінці Любешівського відділення поліції у Фейсбук.

Як виявилось, напередодні 17-річна жителька Ковельського району приїхала в гості до своєї подруги, яка мешкає в одному з сіл Любешівського району. За словами дівчат, ввечері вони вирішили відпочити, а тому 18-річна подруга в місцевому магазині придбала спиртне, яке вони разом розпивали.

Від випитого неповнолітній дівчині стало зле, після чого їй викликали швидку допомогу. В лікарні постраждалій надали медичну допомогу та поставили діагноз: алкогольне сп’яніння. При освідуванні 18-річної подруги виявилось, що вона також перебуває у стані алкогольного сп’яніння. 

В результаті проведеної перевірки працівники поліції притягли дівчат до адміністративної відповідальності. Зокрема, на них складено адміністративні протоколи за ч. 1 ст.178 КУпАП (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді), крім того повнолітню дівчину притягнено до відповідальності за ст. 180 КУпАП (Доведення неповнолітнього до стану сп'яніння).

З 17-річною дівчиною та її матір’ю проведено профілактичну бесіду, щодо недопущення подібних випадків у майбутньому та наголошено про можливі наслідки такої поведінки.

Коментарі
03 Грудня 2017, 12:05
так у нас вся україна алкоголіки і наркомани!!!
03 Грудня 2017, 13:26
Купила у місцевому магазині? Спиртне зі скількох років продають у нас? Чи поліція кришує точки?
03 Грудня 2017, 13:38
Не міряйте всих по "ліпінах"!
03 Грудня 2017, 14:00
Отто вийде чудо заміж, допоможе своєму благовірному спитися. а сусіди допоможуть йому стати "батьком"...
03 Грудня 2017, 14:00
І чому їх вчать в школі. На уроках праці повинні це проходити ще в 7 класі. "(Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді)" - вони відразу в магазині з горла почали пиячити чи все таки вдома? Поліціянти не знають адмінкодекс!!!
03 Грудня 2017, 15:08
В школі дітей вчать і роз'яснюють про небезпеку вживання алкоголю ( і не тільки про алкоголь, а й інші шкідливі речі). Але чому зразу ж питання до школи? А де батьки? Чи їх завдання лише народити дітей, а вихованням має займатись виключно школа?
03 Грудня 2017, 16:04
Батьки якраз вчать пити і безграмотно. Тому трудовік повинен передати свій багаторічний досвід, щоб діти пили грамотно. Це був чорний юмор, а ви прийняли в свою адресу. Це ж просто жахіття, що підлітки пиячать. Кого вони зможуть народити??? Ну, якщо зможуть! Але прийшли в гості і відразу за стакан!!! Не навчені, що в гості ходити можна і з тортіком, приготовленними пирожками і т.д. Культуру застілля вони скопіювали від батьків бо іншого не бачили і своїми курячими мізками не розуміють, що роблять. Ось тут може і школа вмішатися це буде тільки на користь!
03 Грудня 2017, 16:49
тих двох істот, які дівчатам заміняють папашу і мамашу, треба спочатку оштрафувати на пристойну суму. затим на примусові роботи, разом з їхнім дитям статевозрілим! і привселюдно судити громадським судом, щоб від соромоти не було куди дітись!
03 Грудня 2017, 17:07
Кури, бухай, народжуй недоумків.
03 Грудня 2017, 19:11
А ми в дубівський школі на перервах, а деколи і на уроках не тільки бухаєм, а частенько і наркотиками юалуємось бо в нас опорна школа-КОСМОС і ШРЕК зробили.
03 Грудня 2017, 19:46
Це Національна Трагедія <br/>Ми родимось мучимось і вимираємо<br/>Схоже ми як народ ідемо в небуття
03 Грудня 2017, 23:31
ТО МОЯ ЛІВА ГОРІЛКА
08 Грудня 2017, 05:54
Нема міри як і в мене)))
08 Грудня 2017, 05:54
Нема міри як і в мене