Голоби: розробили духовно-освітню програму «Школа віри» для дітей

03 Грудня 2017, 16:56
5058

У Голобському благочинні священики впроваджують у своїх парафіях власними силами розроблену духовно-освітню програму «Школа віри».

Концепція проекту передбачає запровадження уроків основ віри для дітвори, для юнацтва – клубу ініціатив, а для людей старшого віку – вечірніх зустрічей «Читаємо Євангеліє разом», – повідомляється на сайті Володимир-Волинської єпархії.

Усі розділи програми «Школа віри» мають на меті відкрити можливість реальної участі учасників в літургічному житті православної общини.

Методичну підтримку усіх напрямів програми здійснюватиме Центр сімейної культури, що діє при Георгіївській парафії селища Голоби. Також буде сформовано методичне об’єднання настоятелів, учителів та вихователів, які задіяні у проекті «Школа віри», аби обмінюватися досвідом.

 






Коментарі
03 Грудня 2017, 20:25
Московському попові вірити - себе не поважати.
03 Грудня 2017, 20:56
ти дебілко
03 Грудня 2017, 21:34
А собака Ніфонта де?
03 Грудня 2017, 22:51
Собаку вигулює Гарбарук
03 Грудня 2017, 23:35
Вороги України - ряжені під священників офіцери фсб кацапської педерації добрались до наших дітей, щоб їх калічити. Які ідіоти від освіти впускають Ворога до школи???
04 Грудня 2017, 03:50
нема значення який піп, усі вони мозок промивають дітям єврейськими казками, московський ще й проти України мислить<br/>п.с. церква відділена від держави, тож хай не суне свого носа в держ установи
04 Грудня 2017, 09:38
Руський мір наступає! Люди отямтеся! Наших синів вбиває підступний ворог на фронті! В країні війна,а ми прославляємо Кіріла і вбивцю-путіна????Допускажмо до себе проповідників вбивць???Що ми за народ такий?Скільки ще треба горя,щоб прозріли?
04 Грудня 2017, 13:30
Тані.<br/>&quot;Коли ти побачиш людину одягнуту в розгаптовані золотом ризи
04 Грудня 2017, 13:55
Тані.Коли ти побачиш людину одягнуту в розгаптовані золотом ризи,з прикрашеною коштовними каменями митрою на голові, і який при цьому проповідує учення Христа, то не сприймай його за святого чоловіка, якщо під цими ризами криється черево, що розпирається від сала, а за митрою - шия,жирна як у свині.Це сказав Іван Золотоустий.
05 Грудня 2017, 01:52
А зараз під цими ризами криються погони офіцерів фсб кацапської педерації - Ворогів України.<br/>Геть московського попа!<br/>Україні - українська церква!
05 Грудня 2017, 13:35
Покажіть мені де є руська церква
05 Грудня 2017, 13:36
Покажіть мені де є руська церква
05 Грудня 2017, 13:48
Там де служать Богу не рідною мовою - а кацапською.
05 Грудня 2017, 14:53
Ми служимге російською мовою а тією мовою якою молились Тарас шевченко Леся українка Іван франко
11 Грудня 2017, 23:09
У церкві не кацапська мова,а церковно слов'янська,якщо ви не маєте малейшого поняття,то не позортеся і не показуйте своєї тупості я більш ніж впевнена,ті хто тут пише усякі гадості це люди від сатани,Бог усе бачить.Шкода,що за гріхів батьків страждають діти.