Посадовців локомотивного депо Ковель підозрюють у завданні великих збитків «Укрзалізниці»

04 Грудня 2017, 10:14
11348

Ковельська місцева прокуратура підозрює службових осіб відокремленого підрозділу «Локомотивне депо Ковель» в отриманні та прийнятті в експлуатацію контрафактної продукції, внаслідок чого державному підприємству ПАТ «Укрзалізниця» завдано збитків у великих розмірах.

14 листопада 2017 року відкрито кримінальне провадження №42017031110000108 за ч. 2 ст. 364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем, що спричинили тяжкі наслідки).

За даними прокуратури, у жовтні 2016 року в регіональній філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбувся тендер по закупівлі запасних частин до тепловозів М-62, за результатами якого переможцем визнано ПП «Пром-Альянс». Згідно укладеного договору із СП «Служба матеріально-технічного забезпечення» регіональної філії, ця приватна фірма із Харкова зобов’язувалась поставити запасні частини до тепловозів М-62.

В порушення вищевказаних договірних зобов’язань ПП «Пром-Альянс» було поставлено до ВП «Локомотивне депо Ковель» кришки циліндра виробництва ТОВ «Інтертерм», яке у свою чергу не забезпечило отримувача товару відповідними документами щодо якості продукції та її відповідності.

На думку прокурора, це свідчить про те, що службовими особами локомотивного депо не здійснено відповідного контролю за якістю отриманих товарно-матеріальних цінностей та їх відповідності до встановлених стандартів, а також щодо їх вартості до заявлених договірних зобов’язань. Крім того, ТОВ «Інтертерм» на момент проведення публічних торгів взагалі не займалось виробництвом вищезазначеної продукції.

Слідство триває. 

Коментарі
04 Грудня 2017, 12:26
Допускаю -...це схема :...Дубневичі-служба Т-депо... Подібно схема діяла в службі П по кріпленнях: ...Дубневичі- служба П...дистанціі коліі...
04 Грудня 2017, 12:30
Яка доля генераторів та ін. що лишилися після Бачука Б.П. і потім зникли?
04 Грудня 2017, 13:07
Як страшно ...!!! Для галочки ( показників ) в кінці року не вистачає кількості справ по показу своєї бурної діяльності . Це нам зрозуміло. Скільки люди пишуть про торгівлю валютою , спиртом , про побори в лікарні , про свавілля на Льонозаводі , про перевізників і т.д.- у відповідь тишина , там своєчасно сплачують "внески"...
04 Грудня 2017, 14:59
ще візьміться за тендери, які проводив Товстига на управителя будинками. Тендер виграно, а працювати ніким і нічим. А в умовах тендера вказана і відповідна техніка і персонал. Тому й побігли через 2 місяці " якісної" роботи КИ Верес мешканці будинків назад в ЖЕКи. Як так що навіть зварювальника немає у фірми, яка обслуговує тепло і водопровідні мережі будинків. Якість послуг катастрофічна. І не дивлячись на це КП Врес знову йде на тендери і йому міська влада прогнозує впевнену перемогу. Ви що, панове Товстиги, Кіндери і іже з вами, хочеете довести місто до катастрофи? Ви є банда.
04 Грудня 2017, 16:14
цих теж за жабри треба брати
04 Грудня 2017, 18:33
підтримую ковельчанина про неякісну роботу кп верес вул Сагайдачног 15 підвальне приміщення захламнене до щитовоі мае доступ навіть дитина а в договорі стоіть цікава послуга називаеться ВИНАГОРОДА УПРАВИТЕЛЮ це що за послуга?
04 Грудня 2017, 18:53
Такої послуги поки що немає в законі, це лохотрон - податок на існування Вереса, віджатого януковічамі через підставних сяброу у Шлюєва.
04 Грудня 2017, 22:02
звертаюсь до ковельчан передивіться та розірвіть договори з Вересом та не платіть за повітря
05 Грудня 2017, 10:17
Платиш Вересу - платиш через підставних власників-білорусів януковічам, фактично платиш кацапам на війну з Україною! Ковельчани, не платіть Ворогу, хай подає в суд, підключайте ЗМІ, робіть резонанс!
05 Грудня 2017, 11:42
Деякі жиди починали свій бізнес із злитої солярки
05 Грудня 2017, 12:14
Знаю що не по темі, але хто вивозить пісок "намитий" Кошаруком на аквапарк до Козака на парковку??? Біля річки що є піщаний кар'єр??? Чи це чергова махінація??? А потім Кінтер знов нитиме що для набережної не вистачає певного об'єму землі.