Заступник мера Ковеля каже, що сніг випав неждано

04 Грудня 2017, 13:00
9399

Сьогодні, 4 грудня, на початку апаратної наради ковельський міський голова Олег Кіндер надав слово своєму заступнику з комунальних питань Андрію Товстизі проінформувати про стан на пріоритетних об’єктах.

«По об’єктах… «дотягуємо» об’єкти. Все, що стосується бруківки – вулиця Заводська, 7 та центральна частина… ну ви бачите, зараз сніг випав… неждано», – визнав факт реального початку зими Андрій Володимирович.

«Нічого страшного немає. Подивіться. Плюсова температура. Морозів великих немає. Нічого страшного», – заспокоював його Олег Олексійович.

«Зараз, як настануть сприятливі умови, допрацюємо, дотягнемо їх просто до кінця», – запевнив пан Товстига.

 


 

У переритій екскаваторами вулиці Олени Пчілки вже зробили, за його словами, воду та каналізацію. Тут залишилося доробити водовідведення. На вулиці Незалежності половину ліхтарів влаштували на минулому тижні у п’ятницю.

«Сьогодні свято релігійне. Підрядники обіцяють завтра закінчити монтаж і вже на цьому тижні, відповідно, провести підключення і завершити ці роботи», – доповів Андрій Товстига.

«По зимі, значить, по утриманню: вчора почали працювати з 7-ої години ЖЕКи, «Верес» почав чистити після дзвінка десь в годині дев’ятій місця загального користування і «Добробут» працює-чистить», – додав він.

Андрій Товстига також попросив Олега Кіндера в частині прибирання снігу дати доручення відділу внутрішньої політики розмістити у місцевій газеті коротеньке оголошення, щоб власники автомобілів на ніч не лишали їх десь на узбіччях, особливо на центральних дорогах, бо це створює проблеми для снігоочисної техніки. Міський голова адресував цю важливу задачу своєму заступнику Ігорю Прокопіву

Коментарі
04 Грудня 2017, 15:29
А весна для вас теж настане нежданно? Тоді, коли бруківка буде сповзати і разом і асвальт? Чи може хочете, щоб зимою підсніжники цвіли? Прокиньтеся, вже 4 дні зима !
04 Грудня 2017, 15:31
Мудак той Товстига. В серпні це неочікувано а 4 грудня це закономірно. Тим паче що прогнозували рясні опади і похолодання. У нас сніг що року ніхто не чекає а він випадає. Минулою зими так взагалі не прибирали сніг. Бо неочікувано випав.
04 Грудня 2017, 15:34
А що за мудак вирішив біля вопака на зиму бруківку класти? Все перерили і що тепер весни чекати? У нас якісь телепні в міськ раді сидять. Тільки красти вміють.
04 Грудня 2017, 15:46
А що "СНІГ" мав зателефонувати і попередити Товстигу?
04 Грудня 2017, 16:28
в прогнозі погоди сніг передбачався в 16.00 а почався в 16.30. і нікому Товстига не дзвонив. Ті хто мапв чистити сніг і без його мудрих вказівок свою роботу виконали. А бруківці біля ВОпаку буде хана. Ще за 2 дні до снігу ходив по неї. якість укладання жахлива. всі плитки хитаються, вложені нерівно. Видно, що тендер виграла фірма, яка й найменшого поняття не має як ложиться бруківка. Весною вона вся буде стояти матюком. Товстига, коли ти вже підеш з посади і перестанеш дурити ковельчан і мера?
04 Грудня 2017, 16:44
Сніг не надовго вже в середу потепліє все доробимо<br/>А це казначейство свідомо так регулює гроші на міські потреби щоб максимально забрати назад<br/>І місцеві громади стоять перед дилемою або зробити хоть щось або вернути все<br/>А на слідуючих виборах проголосую за Андрія енергічний розумний терпеливий Я наприклад уже<br/>давно плюнув би в ВАШІ огидні мордяки ТЬХУ НА ВАС
04 Грудня 2017, 17:17
А Андрей Товстыга разве не знает о том, что зима наступает 1 декабря каждого года?
04 Грудня 2017, 17:19
Той Товстига як дитя мале. Яке релігійне свято. який вихідний? Згоден, свято велике, але ж не даржавне. Святкуй собі вдома, хто не дає. А тут стихія, лихо а вони свято влаштували. Ви такий дебілізм ще бачили де? А оптимісту скажу, якщо ти ще восхваляєш Товстигу, то або ти й сам писав про себе, або такий же самий корупціонер і недоумок, як Товстига. По ньому тюрма вже давно плаче.
04 Грудня 2017, 18:02
Ти Товстига, їх недоумків, посилай на три веселих букви.Це все від їхнього безсилля і &quot;обіди&quot;.Дякуємо ви дуже багато зробили для міста.Дивного намає нічого,адже кожен судить по собі:злодій - що всі крадуть;брехун- що всі брешуть і т д.Нехай беруть лопати в руки і працюють а не плещуть язиками.Так буде більше толку.А свято є свято.І дивіться,щоб ви більше незгубили ніж зробите у свято.
04 Грудня 2017, 18:05
Я ПОМАХАЮ ПРАВОЮ ЛАПОЮ СНІГ І ЩЕЗНЕ
04 Грудня 2017, 18:40
релігійні свята для людей а не для керівників
04 Грудня 2017, 18:52
підскажіть мені будь ласка чи повинен жек проводити ремонт металевоі конструкціі балкону і хто буде винним якщо балкон впаде?
04 Грудня 2017, 20:39
Весна, літо, осінь-&quot;робота&quot; над проектною документацією. Зима-ПЕРЕКОПАНЕ ВСЕ МІСТО, і винна у всьому клята погода!!!
04 Грудня 2017, 21:35
якщо ти так Товстигу вихваляєш, то й будеш йому сухарики на зону возити.
04 Грудня 2017, 22:37
«Верес» почав чистити після дзвінка ---- тобто якби їм не подзвонили - вони і не знали б що сніг випав чи як?
04 Грудня 2017, 22:37
«Верес» почав чистити після дзвінка ---- тобто якби їм не подзвонили - вони і не знали б що сніг випав чи як?
04 Грудня 2017, 22:47
Не вигороджуйте Товстигу. Свято в церкві, а ми всі на роботах, я не повинна брати лопату і чистити, а повинен той хто цим займається і отримує гроші. Тобі жаль Товстигу?Він тебе не пошкодує в підеш ти ще в нього чистити лопатою. У нашої влади зима завжди приходить невчасно, ніби зараз серпень.....і невчасно випав сніг.
05 Грудня 2017, 01:49
&lt;p&gt;[ВИДАЛЕНО ЗА НЕЦЕНЗУРНУ ЛЕКСИКУ]&lt;/p&gt;
05 Грудня 2017, 02:02
свято тоді коли в хаті чисто і затишно коли люди веселі коли є зчого веселитись...... я глядучи на наше місто перерите горе керівниками то чомусь стає геть не святково....
05 Грудня 2017, 09:50
І НА ДОВБНЮ НІЧОГО ЗІ СТРІХИ НЕ ВПАДЕ
05 Грудня 2017, 10:04
Свято,коли у людини чиста душа і добрі помисли,а не таке жахіття як у тебе .Кожен повинен починати з себе<br/>А то в чужому оці бачите скалку,а в свому небачите колоду.Недаремно уже довгий час беззуба і помята ....
05 Грудня 2017, 10:10
Правильно мер сказав. Таке стається кожну зиму.
05 Грудня 2017, 11:14
Товстига - це &quot;зразок&quot; еліти і &quot;проповідник&quot; культури у кіндеровській раді ... бик - биком ! Його лобом на будівництві сваї в землю забивати , мислить мізгами інфузорії-туфельки (однокліточного) ... Шкода ,що такі &quot;професіонали&quot; керують містом і в цілому державою...
05 Грудня 2017, 11:41
Верес все робить тільки після дзвінка!! Хто їх ще тримає управителями.... гнати в шию!!!!
05 Грудня 2017, 11:42
Сміття нагребуть і не забирають, бо не доцільно їздити, сніг надіятись розтане...і.т.д.
05 Грудня 2017, 12:14
Знаю що не по темі, але хто вивозить пісок &quot;намитий&quot; Кошаруком на аквапарк до Козака на парковку??? Біля річки що є піщаний кар'єр??? Чи це чергова махінація??? А потім Кінтер знов нитиме що для набережної не вистачає певного об'єму землі.
05 Грудня 2017, 15:41
Фраза &quot;сніг випав нежданно&quot; щось на зразок &quot;бородатих&quot; анекдотів. Проте когось вона і досі дивує. Нізащо не повірю, що чиновник сказав це всерйоз. Нормальна людина зрозуміє, що то був жарт. Можливо і невдалий. Як ті анекдоти, які всі знають і розказують далі. Ото тема для статті!
05 Грудня 2017, 21:27
Скільки вже можна?! Хоч би ви вже всі так працювали, як пишете... Як почитати на цьому сайті, то всі дописувачі тут, як не шалені патріоти, то то такі робочі і чесні, і справедливі, що аж страшно стає.Кожен би займався своєю роботою, а не плітками, більше би толку було. Але з іншого боку і тим тролям, що найняті цим сайтом на роботу, теж гроші відпрацьовувати треба.
06 Грудня 2017, 02:52
Вночі з Андрюшкою пошаманим і все буде добре
06 Грудня 2017, 15:51
ответ ТТТ.<br/><br/>За упавшие балконы ответственность несут ЖЕК. Но на практики если к ним обращаешься, ответ у них словно под копирку один и тот же – за ремонт балкона несет ответственность владелец квартиры, и в основном ссылаются они (если вообще ссылаются) на ч.2 ст.382 ГКУ <br/><br/> Но это наглая ложь и попытка скинуть из себя ответственность.<br/><br/>На самом деле согласно ст.1 ЗУ «Об особенностях осуществления права собственности в многоквартирном доме» к общему имуществу многоквартирного дома относятся несущие, ограждающие и несуще-ограждающие конструкции дома». Также согласно Государственному классификатору зданий и сооружений ДК 018-2000, дом как разновидность здания состоит «из несущих и ограждающих или соединенных (несуще-ограждающих) конструкций, образующих наземные или подземные помещения». <br/><br/>Если же совладельцы заключили с Жэками соглашения о предоставлении услуг по содержанию домов и сооружений и придомовых территорий согласно типовому перечню услуг, утвержденному Постановлением КМУ от 20 мая 2009 года N 529, предполагается «текущий ремонт конструктивных элементов здания, к которым относится и балкон, а точнее плита, выступающая из стены, не говоря уже о те архитектурные формы, на которых он крепится.<br/><br/>Следовательно, если функции управления домом находятся в Жэке или в управляющей компании, то следить за содержанием в надлежащем состоянии плиты балкона должны коммунальщики.
06 Грудня 2017, 18:12
Дякую за відповідь Хотілось щоб велась рубрика запитання - відповідь
07 Грудня 2017, 01:39
Чому адмін видаляє коментар з теми про будівництво заправки біля мавекса??? Про те що возять пісок намитий Кошаруком під час не то будівництва аквапарку не то прочищення річки. Пісок намитий за рахунок місцевого бюджету. А зараз його потихеньку вивозять.<br/> Адмін поясни причину видалення коментаря???
07 Грудня 2017, 11:48
БАТЬКО СИНА ХАП ЗА ВУХО, ПОТІМ ЗА ВОЛОССЯ! І В КОГО Ж ТОВСТИГА СТЕРВО ТИ ТАКЕ ВДАЛОСЯ