Олег Кіндер відмовився говорити з журналістом про розбиту дорогу біля дитячого садка

05 Грудня 2017, 11:24
3914

Після закінчення апаратної наради спецкор волинської газети «Вільна думка» Микола Силюк намагався отримати інтерв’ю у міського голови Олега Кіндера, аби дізнатися, коли влада «візьметься» за всіяну ямами дорогу, яка знаходиться у багатотисячному мікрорайоні вулиць Володимирської та 40 років Перемоги.

Днями наше видання опублікувало фотознімки цього «танкодрома».

«Олег Олексійович, одне питання до вас. Мені вдалося побувати біля «восьмого» садочка, там катастрофічна ситуація із дорогою», – сказав Микола Силюк.

«Шо катастрофічна ситуація? Про шо мова йде? – перепитав Олег Кіндер.

«Про розбиту дорогу».

«Про дорогу? А в нас скільки ще таких дорог з катастрофічними ситуаціями? Ви значить не їздите ніде», – знервовано мовив градоначальник і швидкими кроками пішов із залу.

Взяти інтерв’ю не вдалося, бо схоже на те, що міській владі ота дорога до «одного місця». Також не доходять руки в неї, щоб вимостити численні вибоїни на тротуарі біля автобусної станції, яка зустрічає гостей міста; щоб замінити побиту бруківку біля готелю «Лісова пісня», де під час міжнародних змагань оселяються десятки спортсменів; щоб заасфальтувати розбиті доріжки у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Наразі ж у мерії чекають, коли розтане сніг, щоб продовжити роботи із заміни бруківки на вулиці Незалежності.

Коментарі
05 Грудня 2017, 14:08
Знаю що не по темі, але хто вивозить пісок "намитий" Кошаруком на аквапарк до Козака на парковку??? Біля річки що є піщаний кар'єр??? Чи це чергова махінація??? А потім Кінтер знов нитиме що для набережної не вистачає певного об'єму землі.
05 Грудня 2017, 14:09
на якій підставі КП Вересу комунальтний відділ підписує акти (зверніть увагу)НЕВИКОНАНИХ робіт і тим самим відмиває гроші? Може пора вже зробити аудит діяльності комунальних начальників міської ради?
05 Грудня 2017, 14:27
Думаю пора зробити аудит діяльності<br/> мера і заступників
05 Грудня 2017, 14:35
думаю, що прокуратурі там роботи вистачить на років з 5.
05 Грудня 2017, 15:09
Бачили лохі, кого вибирали! Ви до всі до сраки Алєжику і Ко! Волни тут тільки для того, щоб напхати свої кармани бабосами і відтяпати якнайбільше за свою каденцію. Нема там господарів (в Ковельські раді), там тільки одні хабарники, хапуги і хамло.
05 Грудня 2017, 15:46
Мер дорогу не розбивав. Хай перед журналістами виправдовується той, хто її розбив.
05 Грудня 2017, 16:18
та з селюком ніхто розмовляли не хоче .
05 Грудня 2017, 16:41
Що це за придурок селюк і де його неіснуюча газета????
05 Грудня 2017, 19:12
Микола ( це я до Силюка) ти мене по псевдониму знаєш. Заїдь до мене я тобі трохи матеріалу на Товстигу дам. Пора цих ділків за жабри брати
05 Грудня 2017, 19:42
це ти не існуючий! <br/>Газета «Вільна думка», 43021, м.Луцьк, «до запитання»<br/>Засновник і видавець — Микола Панасюк<br/>Виходила один раз на тиждень, зараз рідше, 8 сторінок формату А-3, моноколір<br/>Тираж — 5 000 примірників<br/>Мова видання — українська<br/>Друкується у Волинській обласній друкарні
05 Грудня 2017, 22:41
Силюка на обстеження до психіатра, а тоді б поговорили...
06 Грудня 2017, 01:01
селюк!!! Покажи хоч один випуск неіснуючої газети!
06 Грудня 2017, 01:10
Яка газета, такий і куріспундєнт-клоун!
06 Грудня 2017, 02:50
А мені все добре братан на опохмелку грошенят підкидає...
06 Грудня 2017, 11:11
Територіальний виборчий округ №19 (вул.Володимирська: 85, 87, 89, 91А; вул.40 років Перемоги: 7–13)<br/>Депутат: Бойко Володимир Іванович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ &quot;БАТЬКІВЩИНА)-<br/>А ДЕ ВАША ПОЗИЦІЯ НА СЕСІЇ ЯК ДЕПУТАТА ВІД &quot;БАТЬКІВЩИНИ&quot; ЩОДО РЕМОНТУ ДОРОГИ ТА ТРОТУАРУ БІЛЯ САДОЧКА НА ВАШОМУ ОКРУЗІ ?<br/>ЧИ КЕРМАНИЧ &quot;БАТЬКІВЩИНИ&quot; - КІНДЕР НЕ ДАВ ВКАЗІВКУ ПІДНІМАТИ ТАКЕ ПИТАННЯ ?
06 Грудня 2017, 13:45
плитка і дороги робляться там, де депутати Кіндера - Пікінес двора виложив плиткою собі, Клімашевська вулицю Міцкевича викладає і так далі.......
06 Грудня 2017, 15:33
Уважаемые жители г. Ковель и Ковельского р-на. Многие из Вас недовольствуют касаемо власти, но ответьте, нет не мне, а сами себе, какая у Вас гражданская позиция и что Вы сделали для города??? <br/><br/>Власть ведёт себя так, как Вы позволяете себя вести, и если власть плюёт на народ, значит народ позволяет им плевать на себя.<br/><br/>Задумайтесь, МОЖЕТ ХВАТИТ!!! Может власти напомним ст 5 Конституции Украины??? Может будем учить законы и обратим внимания Олега Киндера и других чиновников на то, что у людей есть не только обязанности, но и ПРАВА???