У ковельському «білому домі» хочуть ввести пропускну систему

06 Грудня 2017, 10:50
3849

Такі вимушені дії пов’язані з терористичною загрозою від Росії та її найманців.

«Є звернення Служби безпеки України з аналізом протидії терористичній загрозі. Нам настійливо рекомендують ввести пропускний режим для захисту адміністративного приміщення та персоналу. Плюс до того рекомендують поверхи, де знаходиться керівництво міської ради, тобто в нашому випадку – третій поверх, щоб доступ був обмежений. І встановлювати пропускний режим, тобто чи електронні замки, чи пропуск по картках, чи ще якось», – мовив на нараді керуючий справами виконкому Ковельської міської ради Володимир Бойко.

За його словами, «будемо приймати відповідне розпорядження на підставі цього», до того ж є Постанова Кабміну, прийнята ще в лютому 2016 року, яка також рекомендує і роз’яснює, як це повинно бути.

«Ну третій (поверх, – ред.) там карточки, електронні замки, ну ще я розумію. А пропускна система от загальна? Тим більше, що ми маємо тут в приміщенні і раду, і адміністрацію», – зауважив міський голова Олег Кіндер, маючи на увазі районну раду та райдержадміністрацію.

«Будемо проводити переговори з ними. Але в адміністрації, я так розумію, є такий самий лист, тому що приміщення одне», – відповів Володимир Бойко.

«Давайте будемо думати, хоча би елементарні речі. Я погоджуюся. Хоть якийсь зошит: хто куда йде, чого йде і все остальне», – мовив мер міста.

Нагадаємо, що вранці 13 листопада 2014 року працівників та відвідувачів ковельського «білого дому» екстрено евакуювали з будівлі після анонімного телефонного дзвінка про закладену в приміщенні бомбу. Тоді якраз відбувалося засідання виконавчого комітету міської ради. Вибухотехніки, які прибули з Луцька, бомби не знайшли. Казали, що дзвінок про «замінування» надійшов з окупованої території Донбасу.

Коментарі
06 Грудня 2017, 13:04
Товариш Кіндер сцить що прийдуть люди і викинуть його з кабінету разом з його злодійкуватим заступником. Скільки ж красти можна???
06 Грудня 2017, 13:15
А як же ковельчанам тепер достукатись до влади. Простим смертним вхід заборонений? Бояться за свої сраки щоб люди морди не понабивали... То сам Путін мабуть подзвонив про замінування.
06 Грудня 2017, 13:27
ПОПЕРЕДНЬОМУ КОВЕЛЬЧАНИНУ Є звернення Служби безпеки України з аналізом протидії терористичній загрозі. Нам настійливо рекомендують ввести пропускний режим для захисту адміністративного приміщення та персоналу.
06 Грудня 2017, 13:27
На заправку яку будують на варшавці крадуть пісок з аквапарку Кошарука. Бруківку в центрі ще не положили а вже тріщить по швах. Естрата це уродство міста. Скільки можна красти. Того і видумують примарні загрози щоб подалі від кріпаків бути.
06 Грудня 2017, 13:32
Не хитайте собачу будку. Наших щурів нудить ...
06 Грудня 2017, 13:33
ще пропоную кожному корупціонеру від влади видати по бронежилету і возити їх на роботу в "папамобілі" чи в "кучмовозі". Зовсім вже аререлі. Я вам так скажу, шановні мужі від влади- не серіть людям на голови і ніхто вас трогати не буде.
06 Грудня 2017, 13:46
та робіть тількі за свої кошти
06 Грудня 2017, 14:39
Достатньо пост поліції виставити і це буде значно єфективніше.
06 Грудня 2017, 15:46
В Бельгії, Голандії та ін. чиновники держави їздятьна роботу на велосипедах і не бояться ... А в нас таким чином , стають більш "доступнішими " для народу.
06 Грудня 2017, 15:49
В першу чергу пропускну систему треба ввести, щоб заблокувати доступ кукукнутого Косцьовята до владних тіл міста.<br/>До речі, чому його давно не видно і не чути? Знову забухав з горя?
06 Грудня 2017, 16:01
він своє вже відбухав, просто Ткачук його &quot;послав&quot;...
06 Грудня 2017, 16:23
мабуть в Ліпіни загребли
06 Грудня 2017, 17:38
Бояться за свої ср...ки. То поставте ще на кожній криші, бо цегла має здатність на голови падати таким керовнікам
06 Грудня 2017, 18:20
закриються і будуть сидіти як ті щурі Де відкрита влада для простих людей? чого ім боятися? чи готуються до чергових виборів........
06 Грудня 2017, 18:25
Я пошаманю і все від Олежки відведу
06 Грудня 2017, 19:18
Я б тебе просто придушив! Тобі повезло!
06 Грудня 2017, 21:43
В цивілізованих країнах очільники держав та міст вільно пересуваються містами пішки чи велосипедом, оскільки їм не соромно за свої вчинки і вони не боятьсься своїх співгромадян. А в бананово шоколадних країнах де міністри за місяць отримують 1700000 гривень коли пенсія ледь перевищує 1000 гривень, керівники дуже бояться за своє життя. Думаю їм є чого перейматись, зважаючи на те як вони дерибанять народні кошти. ( Вкладання бруківки, побудова набережної, встановлення пам`ятників та літньої сцени ). Цей список настільки довгий наскільки великий страх в Кіндера та його компаньйонів.
06 Грудня 2017, 23:18
Бо ти задовбав всі теми своїм піском.
07 Грудня 2017, 00:47
Посадти Кіндера в броньовану клітку.Бойка сраколиза на цепа біля входа в міську раду,виконаєте доручення усіх структур і в першу чергу виборців міста Ковель.
07 Грудня 2017, 01:32
Чому адмін видаляє коментар з теми про будівництво заправки біля мавекса??? Про те що возять пісок намитий Кошаруком під час не то будівництва аквапарку не то прочищення річки. Пісок намитий за рахунок місцевого бюджету. А зараз його потихеньку вивозять.<br/> Адмін поясни причину видалення коментаря???
07 Грудня 2017, 01:32
Чому адмін видаляє коментар з теми про будівництво заправки біля мавекса??? Про те що возять пісок намитий Кошаруком під час не то будівництва аквапарку не то прочищення річки. Пісок намитий за рахунок місцевого бюджету. А зараз його потихеньку вивозять.<br/> Адмін поясни причину видалення коментаря???
07 Грудня 2017, 11:40
Неродивих керівників і на вході зловлять, а Бойка ще й на Ковельхолоді...Заведення журналу відвідувачів підтвердить відвідування посадовців, який можна притягнути за порушення закону про зверненнятгромадян
07 Грудня 2017, 11:40
Неродивих керівників і на вході зловлять, а Бойка ще й на Ковельхолоді...Заведення журналу відвідувачів підтвердить відвідування посадовців, який можна притягнути за порушення закону про зверненнятгромадян
09 Грудня 2017, 17:09
звернення Служби безпеки України щодо пропускного режиму для захисту адміністративного приміщення та персоналу - є слушним, особливо коли по місцю проживання члена громради Артюшенко виявлено зберігання зброї і гранат.<br/>А скільки ще не виявлено у інших подібних ій, які мотивують необхідність незаконного зберігання зброї і вибухівки захистом держави ?
10 Грудня 2017, 13:40
А від кого,від людей?то ж часи феодалізму минули, чи у Ковелі ні?