Володимирська: у соцмережі обговорюють будівництво заправки

06 Грудня 2017, 12:36
6023

Ковельчан, власне, турбує, яким чином вони будуть оминати заправку.

Це питання озвучила Мария Иваненко у Facebook.

«Мешканці вул.Володимирської, як ви ставитесь до того, що у нас знову будують заправку(6)???? Як будемо ходити додому??? По дорозі? Всі хто живе за Варшавкою!» ‒ ідеться у дописі.

Коментарі
06 Грудня 2017, 15:11
А де вона будується на Володимирській??? Я думав що вона на Сільмаші будується. А тоді що будується на Сільмаші по Заводській навпроти церкви Київського патріархата?? Там загородили отой пустир забором і щось починають будувати.Думав ото там і будують заправку.
06 Грудня 2017, 15:43
Головне, що не будують путінську "церкву".
06 Грудня 2017, 15:50
на заводській будують будинок 9 пов.
06 Грудня 2017, 15:51
скільки вже тих заправок потрібно!? Чи може зараз на кожній заправці кілометрові черги? Це все нагадало каси у великих супермаркетах: 10-15 кас а працюють 2-3. :) ну звичайно з АЗС такого немає але якого дідька вона ще одна потрібна?! Таке враження що живемо в Кувейті чи ОАЕ, але нажаль це не так. Ну хоч якісь робочі місця будуть для якого десятка людей. І це мабуть один плюс.
06 Грудня 2017, 18:24
А шо будується на вулиці заводській навпроти палацу Шевченка?? Там також загородили
06 Грудня 2017, 18:35
Адмін відпрацьовує грошенята?
06 Грудня 2017, 18:36
Досягнення Кошарука громада не забуде
06 Грудня 2017, 18:40
Тут відслідкували дзвінок про замінування міськ ради, а хто і куди краде пісок під носом не можуть. За те ще одну заправку маємо. Чим вам не покращення.
06 Грудня 2017, 21:21
Адмін і є Кошарук )))
06 Грудня 2017, 21:21
Адмін в долі
06 Грудня 2017, 22:37
Доля в адміні!!!
06 Грудня 2017, 23:30
Ну хіба так можна?! Заправка на заправці!<br/>За гроші продалися! Їх і так там 5!!!
06 Грудня 2017, 23:34
Ковель ввійде в книгу рекордів гіннеса по кількості заправок на одному перехресті . А все завдяки нашому не підкупному керівництву.
07 Грудня 2017, 01:20
Аптек більше-буде ще більше
07 Грудня 2017, 01:33
Чому адмін видаляє коментар з теми про будівництво заправки біля мавекса??? Про те що возять пісок намитий Кошаруком під час не то будівництва аквапарку не то прочищення річки. Пісок намитий за рахунок місцевого бюджету. А зараз його потихеньку вивозять.<br/> Адмін поясни причину видалення коментаря???
07 Грудня 2017, 01:46
Харош вилизувати Кошику. На даному сайті тільки статті про Кіндера який він лайно. А про кошика який він хароший. Селфі викидає як по вихідних працює. Тільки не вистачає селфі кошика в туалеті в якомусь барі. Сайт повність заказний (ясно що Кошарук має до сайту відношення) а адмін тормоз. Був лише один коментар а тепер у всіх темах. Адмін май яйця або заблокуй по айпі адресі або прийми що ти мудак продажний.
07 Грудня 2017, 17:15
Пройти вже з варшавки на заводську не можливо ,розгребли все ,навіть асфальт зірвали. Думала з дитиною проúду попід забор,там затопило хіба плисти. На питання а кудою úти робочиú каже- невдозі ми дорогу зробимо. А до того часу нам не ходити??? То може моїú дитині на канікули úти??? Ми тут на варшавці як не люди, пустіть хоча б маршрутку 2 , щоб завертала не на заводську, а на варшавку.! І взагалі що за тупість на варшавці назвати вулицю володимирська<br/><br/>
07 Грудня 2017, 17:38
Мій син навчається у 11 школі в дощ по цьому полі і так було жахливо ходити, тому назад він їздить назад маршруткою. А тепер у саму школу не дійти . це ще добре що останній тиждень я у відпустці ,дитина молодших класів, не знав як дійти до школи ці дні відколи розрили. До того ж на тих грейдерах як працюють особливо не дивляться ,що позаду ходять люди, дитину взагалі можуть не помітити. До лиха не далеко. А якби я на роботі була б я навіть не уявляю як моя дитина бігала б між грейдерами,жах! А закон є про правила будівництва заправок, на пішоходних перехрестях строго заборонено!
07 Грудня 2017, 17:59
Добре зроблять дорожки(невідомо коли), а як діти поміж машин будуть йти до тих доріжок, чи поміж випаровуючі літом цистерни? А чим людям дихати ? На цьому перехресті що тижня аварії , інколи 2 рази на тиждень,живем навпроти дороги все бачимо, а після будівництва рух ще ускладниться. Заправка навпроти володимирської 105 доказ того як заправки з таким заїздом створюють аварійні випадки. Люди які живуть в будинку навпроти бачили не одного збитого мотоцикліста, велосипедиста і т.д . а ця заправка перекриває 2 пішоходних переходи через заводську пішоходи йдуть з зупинки палац , і другий перехід варшавка! Ну заплатять штраф і далі свою діяльність продовжуватимуть. Це потрібно створювати скандал поки ще не побудували. Потім пізно буде....
08 Грудня 2017, 08:54
Я їм благословила бідівництво-так показано...
08 Грудня 2017, 14:06
люди а що ви хотіли, заправка це податки і робочі міста, кудою вам ходити , по дорозі йти як і всі нормальні люди, я незнаю що там буде за заправка та нехай відкривається, це місто і потрібно щоб люди мали змогу де вони захочуть заправитись, пообідати, помити машину, відпочити, переночувати і т.д.
09 Грудня 2017, 02:47
То там і бордель буде
09 Грудня 2017, 13:20
Ходити по дорозі як всі? А по якій дорозі? По трассі?там ні тротуарів немає ,єдиний що був тепер зірвав греидер ,тому що то вже приватна властність. Я дуже сумніваюсь ,що усе можна віддати у приватну властність,тим більш якщо воно на перехресті і закриває прохід пішоходам
09 Грудня 2017, 13:34
моя хата скраю я нічого не знаю .((( доки не жили на варшавці теж абсолютно баидуже було до тих людей і їх проблем. А в реаліях там люди видивають1) маршрутки ходять лише в одну сторону,2) навіть до будівництва щоб перейти на другу сторону у вологу погоду потрібно ,або плисти ,або місити болото. Найбільш шкода дітей.3)далекобійники і інш.проіжджаючі створили на узбіччі сміттєву свалку. Це просто паралельна реальність ,як там брудно 4)тротуарів немає зовсім ніде,5) коли на кордоні тянучка на узбіччях стоять десятки фур . маршрутка з проблемами підїжджає і відїжджає, видимість переходячи перехід жахлива, діти виглядають щоб переити 6) деякі маршрутники(нагадую рух в одну сторону-у місто,вокзал) ігнорують варшавку і завертають на заводській. Це облом повнии коли хочеш доїхати додому а він на заводську повертає....
09 Грудня 2017, 13:48
http://epl.org.ua/human-posts/vymogy-do-rozmishhennya-avtozapravnyh-stantsij/
09 Грудня 2017, 13:58
На макеті зображеий один тротуар від зупинки палац до варшавки,а як же ходити з сільмаша? Зробіть з протилежної сторони заправки теж тротуар,тому що рух людей на сільмаш з сільмаша більший і ніхто не буде довшою дорогою йти... поміж машини зрізатимуть це небезпечно
09 Грудня 2017, 14:03
Небезпечнии і тои що заплановании тротуар - близько дороги, немає захисних відбіиників як зі сторони дороги так і заправки. На заправці маневрувати будуть люди з різним рівнем водіиських навичок ,у різному стані ,до тогож це не нормальна взагалі ситуація - пішохідна доріжка впритик вибухонебезпечної споруди.