Депутат Ковельської міськради став державним рибінспектором

06 Грудня 2017, 16:14
8927

Нашому виданню з власних джерел стало відомо, що депутат Ковельської міської ради Андрій Неридько призначений старшим державним інспектором відділу охорони водних біоресурсів управління державного агентства рибного господарства у Волинській області.

Андрій Сергійович народився 26 березня 1979 року, має вищу освіту, є безпартійним, засновником та керівником благодійного фонду «Ковель», тимчасово не працював. На виборах 2015 року став депутатом Ковельської міської ради від «Самопомочі» (закріплений за територіальним виборчим округом № 24). Входить до складу депутатської комісії з питань дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, конфлікту інтересів.

Службове посвідчення Андрію Неридьку підписав начальник управління Тарас Куньчик.

До речі, три роки тому активісти Самооброни Майдану та Правого сектору Волині вимагали звільнення Тараса Куньчика та відтворення біоресурсів та регулювання рибальства на території області.



 

Коментарі
06 Грудня 2017, 20:43
Птому шо, твій камєнт огорчаєт одміна
06 Грудня 2017, 21:20
бо правда бандитам від влади коле очі
07 Грудня 2017, 01:01
Ще один підарас став корупціонером. Скільки рибалю, ніколи чесного рибінспектора не бачив, всі живуть на кришуванні браконьєрів та на продажу риби. Найбільш нікчемна і найбільш підарастична група корупціонерів - єгері, інспектори та інші 2природолюби", бо на природу їм начхати, аби власна кишеня не страждала.
07 Грудня 2017, 01:32
Чому адмін видаляє коментар з теми про будівництво заправки біля мавекса??? Про те що возять пісок намитий Кошаруком під час не то будівництва аквапарку не то прочищення річки. Пісок намитий за рахунок місцевого бюджету. А зараз його потихеньку вивозять.<br/> Адмін поясни причину видалення коментаря???
07 Грудня 2017, 01:33
Чому адмін видаляє коментар з теми про будівництво заправки біля мавекса??? Про те що возять пісок намитий Кошаруком під час не то будівництва аквапарку не то прочищення річки. Пісок намитий за рахунок місцевого бюджету. А зараз його потихеньку вивозять.<br/> Адмін поясни причину видалення коментаря???
07 Грудня 2017, 12:58
повністю згідний з Рибалкою. Найбільш підарастична група корупціонерів це точно. А ще лісники, які &quot;розпоряджаються&quot; всіма деревами у лісі. Також природолюби.
07 Грудня 2017, 13:04
Ліс - наше багатство, а птахи - ваші друзі.