Тільки до кінцевої: ковельчанину відмовили у проїзді, бо їхав не до кінцевої зупинки

07 Грудня 2017, 11:37
6816

Ковельчанин Жека Белецкий розповів, що водій маршрутки «Вокзал - Довгоноси» відмовляє у проїзді пасажирам, які не їдуть до кінцевої зупинки.

«Дожилися – в маршрутку пускають, тільки якщо їдеш на кінцеву. Вигнали нас з дівчинкою, бо ми хотіли на Володимирській вийти», – написав він на своїй сторінці у Фейсбук.

«Люди ви просто не уявляєте, як в той момент стало незручно. Реально я досі в щоці, яким тоном водій говорив звертаючись до нас і з цієї ситуації взагалі. Якби з вас хоть хтось тоді там був, думаю ви теж були б обурені поведінкою водія і не тільки! Особисто для мене, це дивно!», – пише Юля Сочин.

На що у коментарях відповіли: «Знаю цього водія особисто. Хороша людина. А на Володимирську і Сільмаш їздить маршрутка через кожних 2хв. А те як він говорить, це в нього просто голос такий голосний. І для чого зразу ці пости в інтернет, він що вас побив?», – пише Зоряна Павліковська.

Користувачі мережі у коментарях до допису зазначають, що це логічне рішення зі сторони водія: «Це звісно сумно, але можна зрозуміти і мешканців які сходять на кінцевих зупинках, і котрі в час пік елементарно не можуть потрапити додому( На Володимирську кожні 2 хв., а на Довгоноси - раз в годину», «А ви їхали коли-небуть на кінцеву, коли в маршрутці повно людей, що влізти не можна, але до Люблинця маршрутка доїжджає майже порожня? Через Володимирську їде майже кожна маршрутка на Сільмаш, а їх в свою чергу їде купа!», – пишуть коментатори.

 

1

 

Коментарі
07 Грудня 2017, 14:21
а ви що, не знали? на зелену теж їъдуть тыльки з вокзалу до кінцевої і назад так само з зеленої до Вокзалу. Стати на проміжній зупинці бойся-бюойсяі. Че так маошрутчики , які їздять по місту, боряться з конкурентами. Водії сільських маршруток нікорли не стануть в місті і не візьмуть пасажирів, бо будуть мати проблеми зх місцевими мафіозними перевізниками. таке враження, що ця проблема виникла тільки сьогодні.
07 Грудня 2017, 16:42
це рішення міської ради і не потрібно доводити вину водія
07 Грудня 2017, 16:51
А як то так - тільки до кінцевої??<br/>На табличці пише знизу - Володимирська, Заводська. Як я бачу то це вечірня пора,ви кажете кожні 2 хвилини? Попробуйте після 21:30 поїхати в сторону Володимирської,автобусів буде 3: о 21:50,в 22:20 і 22:45. І я їду з роботи в цей час,народу повно! Навіть цікаво,десь навесні показували документ,що буде їздити автобус 12-б з пасажиромісткістю 38 людей,де це?? Хтось бачив?
07 Грудня 2017, 17:13
Коли маршрутчики діють з пасажирами не законно з ними теж потрібно не законно.
07 Грудня 2017, 17:57
Помахаю правою лапою трішки підшаманю і все наладиться
07 Грудня 2017, 18:22
Години відправки<br/>№ Маршрут Зупинка Перевізник Час<br/>1 №38 «Вул. Тихого – Сільмаш» (ч/з Вокзал) «Магазин «Салют» (вул. Володимирська) Храбров Ігор Миколайович Телефон: 0976695169 21:34:00<br/>2 №10 «Сільмаш – вул. Архипенка» «Магазин «Салют» (вул. Володимирська) Дикун Анатолій Петрович Телефон: 0501707984 21:41:00<br/>3 №2 «вул. Незалежності – Сільмаш» (вих. 3) «Магазин «Салют» (вул. Володимирська) Коляда Олександр Гергійович Телефон: 0506756616 21:50:00<br/>4 №33 «Сільмаш – вул. Винниченка» (ч/з. Вокзал) «Магазин «Салют» (вул. Володимирська) Талашко Василь Олександрович Телефон: 0667038150 22:15:00<br/>5 №12а «Сільмаш – Вторчермет» (вих.2) «Магазин «Салют» (вул. Володимирська) Талашко Василь Олександрович Телефон: 0667038150 22:17:00<br/>6 №2а «вул. Незалежності – Сільмаш» (ч/з вул. Черняховського) «Магазин «Салют» (вул. Володимирська) Ромашук Павло Володимирович Телефон: 0507809555 22:18:00<br/>7 №2 «вул. Незалежності – Сільмаш» (вих. 1) «Магазин «Салют» (вул. Володимирська) Ковалик Світлана Олександрівна Телефон: 0502362015 22:27:00
07 Грудня 2017, 20:51
А нащо сідати в маршрутку Довгоноси???? По місту купа марштуток!!! Люди з Довгоноси впхатися потім не можуть.... З вокзалу повна, а щ Володимирської напівпуста!!
07 Грудня 2017, 20:55
Бо через придурка який з вокзалу має кучу маршруток для можливості доїзду не можуть додом доїхати жителі люблинця і довгонос, так як автобус забитий
07 Грудня 2017, 21:21
Давно вже хотілося підняти тему наших маршруток. Працюю в районі Сільмаш. Приходиться з черьомушок їздити і по вихідним дням. З 7-ї до 8-ї ранку у неділю з черьомушок не ходить жодна маршрутка на Сільмаш. Якби не Волиньпаківський маршрут, взагалі невідомо як добиратися. Чомусь половина перевізників відповідають, що по вихідним не їздять. Чому? Хто їм такі графіки встановлює?
08 Грудня 2017, 07:26
Давно хотілося також підняти тему на рахунок маршрутів. Чому ч-з район Шевченка маршрутки в час пік приїжджають такі забиті що на вул.Шевченка не реально влізти,адже ч-з Володимирську як ви пишете їздять маршрутки через 2 хв.
08 Грудня 2017, 08:49
Штунди взагалі мають ходити пішки
08 Грудня 2017, 11:28
Що кримінального в цій ситуації?Люди ви що не розумієте це просто Жека Белецкий вирішив засвітитись)Щоб про нього поговорили)))Так сказати ціну собі набиває)))
09 Грудня 2017, 02:46
Нехай пішки ходить
09 Грудня 2017, 13:15
А чому немае рейсу Вокзал-Незалежності??
09 Грудня 2017, 13:15
А чому немае рейсу Вокзал-Незалежності??
10 Грудня 2017, 22:55
Не думав, що просттий мій пост в фейсбуці стане інфоприводом. Розслабтеся. Ну якщо вважаєте, що водій правий, то нехай Вас виженуть з маршрутки - подивлюся як Ви мовчки тихенько вийдете.<br/>А через два дні їхав ввечері цією ж маршруткою і нормально мене завезли на Володимирську і навіть натяку не було на те, що на кінцеву лише беруть пасажирів. Так що, думаю, це залежить від водія