У Ковелі Президенту Порошенку підклали «свиню»

09 Грудня 2017, 12:20
6566

На одному з ковельських сайтів написали про те, що Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» семи ковельчанкам.

Втім, на опублікованому посвідченні стоїть підпис не Порошенка, а Януковича…

 


 

Коментарі
09 Грудня 2017, 14:47
Одразу видно роботу журналістів РАЙОНУ.
09 Грудня 2017, 14:51
сайт Кіндера!!! це ж треба так облажатися!!))))
09 Грудня 2017, 14:51
порошенкові підкладає свиню наша бидляча ковельська влада. Ви тільки подивіться в що Товстига перетворив місто. Центр міста - руїни, вул. О. Пчілки -руїни, вул. павлова - руїни. А між іншим скоро новорічні і різдвяні свята. Ковельчани дуже вдячні придуркам з міської ради що вони створили катастрофу в місті. П кіндерлога з Тостигою загнати на ту сцену в паркові і нехай суки з неї вітають ковельчан з новим роком. Падлюки. Гроши згребли і раді. Вони вже ковельчан вважають якимось бидлом. Думаю що прокуратура має дати належну оцінку їхнім діям, вірніше бездіянню.
09 Грудня 2017, 15:01
Ви на рік видачі подивіться. Все сходиться
09 Грудня 2017, 15:03
Минулі свята Нового року і Різдва ковельчани зустрічали зритою, не заасфальтованою частиною вулиці Незалежності. Зараз перепили іншу вулицю в центрі міста. Замість того, щоб робити такий ремонт влітку, ця довбана влада все робить зимою.
09 Грудня 2017, 15:05
ну могли б ще радянське посвідчення надрукувати
09 Грудня 2017, 16:01
От халепа! Фото старе. І що? Зате про матерів добре слово.
09 Грудня 2017, 16:15
а ще можна було б дати фото з підписом Сталіна, то нічого що воно старе, головне він теж про матерів добре слово казав...
09 Грудня 2017, 16:21
Порошенку підложили свиню? А він скільки свиней народу підкладає? Не краще за свого папєрєдніка
09 Грудня 2017, 16:26
Бідний Товстига! А може то він фото підсунув? Щоб "отвлєчь вніманіє" від переритого міста?
09 Грудня 2017, 16:30
що не видно рік
09 Грудня 2017, 16:40
Так посвідчення старе. Нових ще не вручали.
09 Грудня 2017, 16:54
ЦЕ ВІТЯ ЙОМУ ПЕРЕДАВ ДЛЯ ДООПРАЦЮВАННЯ, БО НЕ ВСТИГ.
09 Грудня 2017, 17:01
Щось схоже на те, що і ЦЕЙ може не встигнути!
09 Грудня 2017, 17:18
Фото старе виклали....тут дуже часто фото не відповідає описаному в новині.
09 Грудня 2017, 17:34
на Районі виклали скріншот із сайту, який належить Кіндеру
09 Грудня 2017, 18:06
Всі сайти чиїсь. Цей - Кошарука. І що? А ще є сайти в Гунчика, Палиці, Івахіва і т.д. і т.п. Незалежних уже нема. На жаль. Ви новини цікаві пишіть, а не шукаєте що в кого не так. А у вас все гуд? То збили, то зарубали, то вкрали. Аж настрій з'явивляєть, як почитаєш.
09 Грудня 2017, 18:09
Така ж сенсація як Геращенко з тарілкою
09 Грудня 2017, 18:19
Тут половина, якщо не більше, новин про позитив, тільки їх чогось читають не охоче (перегляди про це свідчать). Всіх чомусь цікавлять страшилки і подібні казуси. Як не дивно.
09 Грудня 2017, 18:29
Шкода, що не читають. Позитиву треба побільше.
09 Грудня 2017, 21:53
А матюків і всякої хєрні облудної і не правдивої,що образлива для людей - не зустрінеш на жодному іншому сайті крім цієї помийної ями!
09 Грудня 2017, 23:28
а що ти робиш в цих помиях, облудний???
09 Грудня 2017, 23:30
Та читаю горе коменти таких придурків як ти!
09 Грудня 2017, 23:37
А ще за цим сайтом закріплений козломордий!
10 Грудня 2017, 00:01
не сиди в помийній ямі, замерзнеш і ще більшим йолопом будеш, ніж є
10 Грудня 2017, 00:03
ти головне не спи
10 Грудня 2017, 00:28
Ти козломордий вже став помийною ямою! Це бля вобще!
10 Грудня 2017, 00:39
взагалі то я лисий, без бороди і дуже схожий на Путіна
10 Грудня 2017, 00:39
ти на кого, сука, батон крошиш?!
10 Грудня 2017, 12:53
як можна золотого батона покришити не розумію
10 Грудня 2017, 20:41
Поросьонку підклали свиню! Плодіться і розмножуйтесь!
11 Грудня 2017, 12:30
Звичайно, це дрібна помилка чи недбалість якогось чинуши...але влада такого не має права допускати! Мабуть Кіндеру не до цього, людина зайнята проблемою використання бюджетних коштів до закінчення поточного року...щоб як найбільше їх закопать в бруківку та нікому непотрібне будівництво. Тоді й "відкат" буде вагомим!
12 Грудня 2017, 18:55
так Свідоцтво від 2011 року, саме цього року Президентом був Янукович