Шукають свідка ДТП: через поліцейське авто «BMW» перекинулось і з`їхало у кювет

11 Грудня 2017, 15:15
8884

Шукають чоловіка – свідка ДТП, яке відбулося 24 листопада 2017 року близько 16 години 47 хвилин на автодорозі «Київ-Ковель-Ягодин».

Про це пише Ірина Корнисік на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

Жінка розповідає, що в даній автопригоді постраждав Корнисік Андрій. Керуючи автомобілем марки «BMW» та уникаючи зіткнення з зустрічним автомобілем, допустив з'їзд вказаним авто у кювет, перевернувшись декілька разів, внаслідок чого отримав тілесні ушкодження.

«Аварійну ситуацію створила міліцейська машина «Passat B5» зеленого кольору, виїхавши на знак «Перевага зустрічного руху» та перетнувши суцільну смугу. Водій на вказаному авто втік з місця пригоди. За рулем автівки був начальник Старовижівського відділення поліції ГУНП у Волинській області підполковник поліції Карпук Микола Володимирович. Який всілякими відмовками ухиляється від відповідальності!

Просимо всіх небайдужим допомогти знайти свідків та притягнути до відповідальності злісного порушника правил дорожнього руху та особу, яка ганьбить поліцію!», – просить пані Ірина. 

Контактний телефон – 0934246629, Андрій.

 

2

Коментарі
11 Грудня 2017, 17:53
А чому тільки зараз зголосилися? 24 листопада а сьонодні 11 грудня! І чому так впевнена що це якийсь карпук?
11 Грудня 2017, 18:07
То все робота однорукої відьми
11 Грудня 2017, 18:47
тому що потрібно мати відеореєстратор і не знадобляться свідки. але хто ж на авто з польськими бляхами відеореєстратора поставить. Воно ж для контрабаса. Всеодно поляки розберуть до гвинтика.
11 Грудня 2017, 20:04
Якби він їхав з нормальною швидкістю то би не перевернувся <br/>І би зміг пригальмувати та прижатися до обочини<br/><br/>Це все не вміння керування авто( вміння не заключається в їзді 200км/год)
11 Грудня 2017, 20:10
Розступись гівно пливе
11 Грудня 2017, 20:27
якщо зелений пасат на синіх номерах то на йому міг їхати начальник ковельської міліції тусь
11 Грудня 2017, 21:01
Руки геть від Туся
11 Грудня 2017, 21:12
да мент Тусь ещё тот всех кришует и бариг и блатних
11 Грудня 2017, 21:36
прапазіция, а одеський Альперін, ну той, хто тільки офіційно наконтрабасив на 450 млн. грн., має відеореєстратор на своїй польській блясі чи ні?
12 Грудня 2017, 01:46
Номер поліцейської машини не розгледіли чи не запамятали, а Карпука розгледіли точно... І чому відразу не телефонували на &quot;гарячу лінію&quot;, в прокуратуру, в поліцію в область? Щось тут .......
12 Грудня 2017, 09:33
Якщо це не Карпук то він має написати заяву в прокуратуру на особу на польських бляхах за наклеп, та подати в суд з метою захисту свого чесного імя.
12 Грудня 2017, 11:47
За кермом був не Карпук-він сидів збоку
12 Грудня 2017, 11:56
А чого не вказали місце ДТП? Аатодорога Київ Ковель Ягодин більше 500 км. Може це в Коростені було?
12 Грудня 2017, 22:35
Не тільки БМВ стають на дах але і Лануси