«І мова навіть не про гроші, які витрачені марно», – секретар Ковельської міськради

15 Грудня 2017, 15:36
3874

В інтерв’ю газеті «Вісті Ковельщини» секретаря Ковельської міської ради Віру Федосюк (на фото) запитали, чи правда, що вона і квіти – це щось нероздільне.

«Квіти – моє хобі. Ковель бачу квітучим, ошатним, із впорядкованими парками та скверами, де гарно відпочиватимуть ковельчани. За моєї ініціативи закуплено трояндові кущі, які висаджені на території міста. Хочу і далі сприяти впорядкуванню зелених зон», – відповіла Віра Іванівна.

А цього року спільно з однодумцями працівники виконавчого комітету провели акцію «Впізнай свого улюбленця на клумбах міста», висадили цибулини тюльпанів, якими поділилися ковельчани.

«Радію, коли бачу, як місто змінює своє обличчя – стає чистішим, затишнішим, адже міська рада багато робить для благоустрою. Єдине обурює, що не всі це оцінили. Одні створюють – інші знищують. І мова навіть не про гроші, які витрачені марно. Це праця людей, їхні старання. А як на мене – то й душа, вкладена у ті квіти», – переконана Віра Федосюк.

Коментарі
15 Грудня 2017, 17:49
"Добрий день" треба навчитись людям казати, а незверхньо дивитись на людей
15 Грудня 2017, 18:08
Свої хоббі треба втілювати в життя за власні кошти, а не за кошти всього міста.У місті є набагато більше проблем,які треба реалізовувати. Спочатку мешканцям міста треба навчитися не красти. Ваші улюблені троянди зразу ж було викрадено у парку Л. Українки біля самого пам"ятника, біля музею, потім частково викопано біля пам"ятника чорнобильцям.Я теж люблю квіти. А мова повинна йти про гроші, які потрачені марно. Такак моя думка.
15 Грудня 2017, 18:59
Гидота є гидота
15 Грудня 2017, 19:09
Така думка більшості громади нашого міста,вже давно пора б взятися за цих любителів квітів!
15 Грудня 2017, 19:31
Окультурувати населення треба!
15 Грудня 2017, 20:43
Багато уваги до себе любимої.Щось запіарилась пані.
15 Грудня 2017, 21:12
Віра Федосюк говорила в інтерв'ю про багато справ, зроблених в місті. І не лише нею особисто. А от авторам цієї інформації "приглянулись" саме квіти. Може тому, що зайвий раз можна зробити посилання на статтю про мера? Нічого нового на сайті! З будь-чого роблять сенсацію. Почитайте в газеті все, про що запитували пані Віру, а тоді пишіть - піар це чи робота. А Віра - молодець!
15 Грудня 2017, 21:25
А таки так! Молодець! І фотка класна! А квіти де? Забула в кадр поставити?
15 Грудня 2017, 21:34
А чому б не займатись улюбленою справою за кошти громади ? Я ж маю доступ до них, як посадовець ...
16 Грудня 2017, 01:22
Я висаджу вкрадені троянди у новій квартирі , що тато мені купили,ой вибачте людоньки вкрали з Олежком у громади Ковеля.
16 Грудня 2017, 02:01
Зівяла троянда
16 Грудня 2017, 02:02
Я ПОДІБНЕ ФОТО БАЧИВ НА САЙТІ МІСЦЕВИХ ПУТАН
16 Грудня 2017, 02:03
А СКІЛЬКИ ВАРТУЄ ГОДИНА
16 Грудня 2017, 02:19
Кожному бютівцю фуру на зустрічку
16 Грудня 2017, 02:34
Файна кобіта пся крев
16 Грудня 2017, 02:51
В нас на Польскій такі кобіти дрого вартують
16 Грудня 2017, 03:02
Я НОВІ КОФТИНКИ КУПИЛА І ТРУСИ
16 Грудня 2017, 03:04
То може зв ті премії що Мавп виписав за ескорт
16 Грудня 2017, 03:09
За файну дупу файно платять
16 Грудня 2017, 10:12
Але само розуміє що не туди гидотні тратять гроші громади
16 Грудня 2017, 10:13
Але само розуміє що не туди гидотні тратять гроші громади
16 Грудня 2017, 10:21
Дійсно найбільше зло в державі брехливий корупційний напівжидівський БЮТ
16 Грудня 2017, 12:13
Спаси їх господи
16 Грудня 2017, 12:55
Це не стаття, а передрук з інтерв'ю Віри Федосюк, яке зробила прес-секретар обласної "Батьківщини" Валентина Блінова, тьфу... Мар'яна Вербівська. Віро Іванівно, журналісти Район.Ковель нічого "свого" не написали. Згодом, стане відомо, скільки коштувало для міського бюджету інтерв'ю у газеті з Вірою Федосюк. Тоді це вже буде стаття саме цього видання.
16 Грудня 2017, 21:45
Ця бютівська гидота живе по маніфестам та установкам корупціонера всіх часів та народів Лазаренка що сидить в американській тюрьмі
16 Грудня 2017, 22:58
Як так можна безсоромно красти
19 Грудня 2017, 17:21
Що можна казати про людину, яка до влади прийшла через широкооо розставлені ноги? А саме цікаво, що ця безсоромниця думає, що люди нічого не знають і вона зможе замилити очі квітами) прикро, що люди крадуть квіти, а сама з Олежкою крадуть ствльки бабла, що пальмами все навколо можна обсадити!