У Ковелі центральний парк перед міськрадою чистить від снігу «Верес»

16 Грудня 2017, 15:48
6915

У суботу наші журналісти зустріли у парку імені Лесі Українки колишнього начальника відділу комунального господарства виконкому, а нині заступника директора фірми «К.П. «Верес» Олександра Балака, який з самого ранку контролював роботу своїх підлеглих.   

«Наше комунальне підприємство «Верес» визнано переможцем по утриманню місць загального користування: це парки імені Лесі Українки і Тараса Шевченка, меморіальний комплекс, набережна, пляжна зона відпочинку та три кладовища. Ми були готові до виконання робіт з очистки території. Сьогодні о 8-й годині ранку виїхало три трактори: один зараз працює в парку Лесі Українки, інші чистять від снігу прибудинкові території та тротуари. У суботу і неділю працюють 19 наших прибиральників», – розповів Олександр Балак.

Чистять місто від снігу також і працівники інших комунальних підприємств. 









 

Коментарі
16 Грудня 2017, 18:11
Чергова показуха. Більше, ніж впевнений! Бо завтра сніг не чистимуть ніхто...
16 Грудня 2017, 18:27
Оце перед міськрадою тільки і прибирають для показухи. У суботу наші журналісти.... Це що не один а декілька??? Як вони так кучно у парку водночас опинились? А Кіндер у вікно мабуть не міг залюбуватись як цей цирк для нього виступає.<br/> У вереса ні людей ні техніки не вистачає. Скоро місто чекають сюрпризи від вереса.......
16 Грудня 2017, 18:50
Вже купили і цей сайт.... Чистить трьома тракторами маючи всього два, 19 ПРИБИРАЛЬНИКІВ там всіх працюючих менше... Цирк
16 Грудня 2017, 19:39
сніг чистили ЖЕКи А Верес виїхав тоді, коли вже сніг закінчився. Кому він нафіг був потрібен в 12 годин дня, коли вже сніг підійшов водою. А балак якщо такий розумний, то нехай скаже, через який час після початку снігу снігоочисна техніка повинна виведена на вулиці. Так ось, я скажу- через 20 хвилин. А не через 4 години. А жо, продажні журналюги не бачили, як чистили місто ЖЕКівські трактори? До речі останні фото саме показують результат роботи ЖЕКівських тракторів. Поки Верес проснувся, ЖЕківські трактори вже по третьому разу чистили. Брехуни. Кому ви локшини на вуха вішаєте? Хочете відмити свої афери з Вересом, що так його прославляєте? Не думайте, що ковельчани такі дурні. Ця статття замовна і брехлива. Вивели трактора, позвали журналюгу такого самого брехливого пів годинки пофотографувались і хода з парку. більше того трактора там ніхто й не бачив.
16 Грудня 2017, 19:44
Судний день<br/>10:40 16.12.2017<br/>тут один рпозумайчик сказав, що тендер проводиться по прозоро. Це так. Але чому тендерна комісія допускає до тенднру фірму, яка немає техніки, людей для виконнання робіт? Сьогогднішній день показав, як Верес буде утримувати зимою місто. За дороги поки що мовчимо. Але навіть парки і закріплені за ними дворові теріторії не очищені. кіндер, ти мене чуєш? ЯЧому Товстига розвів таку корупцію? Чи ви думаєте відкупитись? Не вийде. Судний день для вас настане, не сумнівайтесь. ЦЕ З СТАТТІ ПРО СКОРОЧЕННЯ КОМУНАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ЧСА ПУБЛІКАЦІЇ. Олег Кіндер анонсував масове скорочення у Ковелі працівників комунальних підприємств<br/>10:10 15.12.2017<br/>Ось вам і вся правда, бандюги
16 Грудня 2017, 19:52
Товстига!!! Не роби посміховисько. Будь чесним. Вересовський трактор пробув в парку рівно 25 хвилин і поїхав на базу. А Жеківсьі трактори очищали місто цілий день. Як тобі не соромно, брехуняка і казнокрад. І ще вистачає совісті замовні статті писати.
16 Грудня 2017, 20:01
Журналіст несе відповідальність за правильне і об&quot;єктивне висвітлення подій. Тому з цієї публікації видно, що стаття є замовною і має ціллю прикрити корупційні дії чиновників. Такий журналюге не має права на журналістську діяльність. Був би чесним, сам поклав би журналістське посвідчення на стіл.
16 Грудня 2017, 20:17
Виїду до корупціонерів своїм ходом
16 Грудня 2017, 20:19
а де можна зустріти того продажного журналюгу? Хотілося б подивитись йому в очі. він цією статтею плюнув в душу чотирьом трактористам, які дійсно працювали на очистці міста від снігу а не позували для преси. Ганьба!!! Хлопці і зараз сидять і чергують, щоб вранці виїхати і почистити місто. А той позер з трактора сидить вдома і попиває чайок.
16 Грудня 2017, 20:57
Сичали змії, збирали яду. Аби вкусити. Щоб до упаду. Бо гад не може без люті жити. Навіть за добре готов вкусити. Вже й сніг на дворі, зима ступає, зміюки ж в кільцях не спочивають. Сичать бездушні, плюються ядом. Дарма. Все ж трактор подавить гадів!
16 Грудня 2017, 21:04
Одним не подобається, бо нічого не роблять. Іншим - бо прибирають. Як не пиши, як не роби - все одно обгадять. Журналіст не чергує в парку. Що побачив, то і написав. А Балак має відповідати за свої слова. Не вірите йому - ваше діло. А до чого тут стаття і журналіст?
16 Грудня 2017, 21:55
балак бреше. о 8 годині ранку сніг ще не йшов. Сніг почався в 8. 45. В 10.30 я йшов по місту. Почищені були тільки тротуари вул. незалежності і починали чистити бульвар Л. Українки. У парку трактором ще й не пахло. І якби журналіст був не замовним, то він обов&quot;язково сказав би, що Верес виїхав на прибирання з великим запізненням, пропрацював у парку 20 звилин ( об&quot;їхав доріжки парку) і зник у невідомому напрямку. Я можу підтвердити це фотографіями. Скажіть, як вставити свої фото, на яких вказано час реальний а не придуманий. Запитайте синоптиків, у 8 годин ранку снігу ще не було. А якщо Балак такий розумний, то нехай розкаже громаді куди він продав дрова з спиляних дерев.
16 Грудня 2017, 22:57
Як так можна безсоромно красти
16 Грудня 2017, 23:18
зразу видно, фото халявні. Який дурень міте сніг віником? Сніг прибирають лопатаими, тим більше мокрий. Балак є майстер окозамилювання. Все життя, починаючи з машзаводу крав і дкрив людей. Крав і дурив людей. він і лопати двірників загнав а їх примушує віником сніг згрібати. Такої дурості ще ковельчани не бачили. ь
17 Грудня 2017, 11:09
Ого! Балак переплюнув Стернічука по &quot;чистоті&quot;
17 Грудня 2017, 11:41
на фото це не двірники. Я з подружками йшла на базар і якийсь чудак доколупався, щоб ми сфотографувались з віниками біля лавочки в парку. дав нам по 50 гривень. Ми йому казали. що сніг віниками не прибирають. А він каже то не ваше діло. Мені треба фото до газети Вісті Ковельщини. От так ми й стали двірниками.
17 Грудня 2017, 11:52
Само до весни розтане
17 Грудня 2017, 12:12
&quot;Я з подружками йшла на базар і якийсь чудак доколупався, щоб ми сфотографувались з віниками&quot; -дурна бабо, спиною до тебе - мужик
17 Грудня 2017, 12:17
Товстига - ти тупий, як &quot;сибірський валянок&quot;. скільки ще часу керуватимуть нами такі ДОЛБ........ .
17 Грудня 2017, 12:17
Товстига - ти тупий, як &quot;сибірський валянок&quot;. скільки ще часу керуватимуть нами такі ДОЛБ........ .
17 Грудня 2017, 12:43
Товстига - ти тупий, як &quot;сибірський валянок&quot;. скільки ще часу керуватимуть нами такі ДОЛБ........ .
17 Грудня 2017, 12:47
дурна бабо, на фотографії спиною до тебе - мужик. забрехалась як і решта. з двох абзаців, що журналісТИ зустріли Балака і що він їм сказав ви написали цілий нікому не потрібний серіал на тему &quot;сам дурний&quot;))))
17 Грудня 2017, 20:39
То нехай Балак завтра приведе того мужика. Я плюну тому бакалу в очі за брехню. Якщо він мужик, то я снігурочка.
19 Грудня 2017, 23:41
Навіщо той сніг прибирати прийде тепло і він сам розтане. Треба до всього економно відноситись.