У центрі Ковеля криву ялинку «вирівнювала» фірма з Харкова

17 Грудня 2017, 15:34
9670

Цей факт дослідив спецкор Микола Силюк, який поцікавився, для чого на ялинці натягують троси.

«Равнєє штоби йолка виглядєла», – пояснив молодий робітник.

«Дєвятнацатава празнік. Врємєні нємнога», – додав він і зізнався, що роботи виконує фірма з міста Харкова, але її назву не назвав.

Мова йде про урочисте відкриття міської Новорічної ялинки, яке відбудеться 19 грудня о 17-й годині 30 хвилин за участі артистів та мера міста Олега Кіндера.

«Да-да… виігралі тендер… Раз ми сдєсь, навєрноє, как то так», – мовив чоловік.

Робітник розповів, що добирався до Ковеля поїздом.

«Дньом труднєє работать. Вєчєром уже не било снєга. Для нас нєт плахой пагоди, паетаму работаєм прі такой пагодє какая єсть», – підсумував харків’янин.

Втім, водій автокрану повідомив, що особисто він працює у підприємстві теплових мереж «Ковельтепло», а в суботу ввечері ялинкою займалися нібито працівники РЖКП.

«Хочуть до Миколая зробити», – наголосив кранівник.

 









 

Коментарі
17 Грудня 2017, 17:58
ну шо знову заказуха від Вереса?
17 Грудня 2017, 18:19
Чергове марнотратство.
17 Грудня 2017, 18:32
Як раніше добре було! Вирубували щорічно найкращу ялинку в лісі, ставили на вертушку, вертілась вона і світилась цілий місяць. Потім йшла на дрова... А зараз... тільки гроші списують...
17 Грудня 2017, 18:50
москаляку на гіляку індьор скотиняка сепарам платить
17 Грудня 2017, 18:53
та нафіг вона взагалі треба та йолка?
17 Грудня 2017, 19:01
А дідуха не пробували ставити? чи совкове минуле ще довго відлунням відрижки ляскатиме по нашим вухам????
17 Грудня 2017, 19:28
нормальні за кордон на палети пойхали.А нам яку найшли таку і превезли.
17 Грудня 2017, 19:40
Шкода дерево, але це ж Ковєль що тут дивуватися.
17 Грудня 2017, 20:15
Дерево росте. І ніякої шкоди йому ніхто не завдає. І це добре, що ілюмінація "вирівняє" ту ялинку і все буде гарно. Це добре, що уже не рубають. Природу треба берегти!
17 Грудня 2017, 20:17
А хтось думає якшо зрубати в лісі і привезти - то безплатно? Ага! І шоб крутилася - тоже безплатно? Хай росте. Ну крива - то шо зробиш. Природа! І люди не всі рівні. Але ялинку ше можна порівняти, а от мозги декому - то вже ніяк.
17 Грудня 2017, 20:34
шановні ковельчани!!!! Дії ковельської влади вже перейшли всі межі! Я не вірю в те, що в ковелі не знайшлося б людини, яки прикрасила ЙОЛКУ. Ну звідки на Ковель взялася та нечисть, що так безсовісно грабує нас? Невжеж кіндер з своїми поплічниками не має ані совісті, ані страху. А те що ялинку прикрашали з машини, яка не належить КП Верес ще раз свідчить про те, що ця фірма виграла тендер фіктивно, обманом і не без допомого продажних чиновників. Так в умовах по тендеру на освітлення міста, миає бути підіймач саме такий, що використовувався при наряджанні ялинки. У Вереса такої немає. Як він був допущений до тендеру? те що у них на папері є куча різних угод, це фікція. Папаром ремонтувати стовпи не будеш. Товстига, покайся, анулюй всів Вереровські тендери. так само і сміття возить сміттєвоз на лівих номерах, так само і трактор чистить сніг для фотографа, а про сміття, яким завалені вересовсікі двори вже ніхто й не говорить. Потрібен негайний аудит діяльності комунального відділу міської ради, звіт КП Верес про виконані роботи, відзвітувати за кожне спиляне і продане наліво дерево, перевірка наявності і відповідності умовам тендеру всієї вересовської техніки, перевірка штату працівників. Люди повинні знати своїх героїв. Корупціонери повинні відповісти за свої діяння.
17 Грудня 2017, 20:43
Коли йолка росла, то всі бачили, що вона дефективна. Чому не зрубали і нової не посадили? Робити криву йолку головною на Новий рік - це ганьба!!! Цілий наступний рік все в Ковелі буде ще кривіше, ніж в цьому році
17 Грудня 2017, 20:50
Якщо такий герой і хочеш перевірки - напиши в прокуратуру. Дай докази. І про ЙОЛКУ напиши. Шо слабо? А то на сайті своє фе пишеш. Кому від того легше? Возмущайся в себе на кухні. А якшо не так - то нема чого тут виступати.
17 Грудня 2017, 21:17
Горбатого могила виправить
17 Грудня 2017, 21:18
докази мають збирати відповідні органи. а фактів є предостатньо для цього. Порахуйте Вересом дерева, порахуйте кубатуру і знайдіть ті дрова, хоча б. Таквже на 10 років з конфіскацією.
17 Грудня 2017, 21:19
У МАВПА В ШКОЛІ БУВ ДЕРЕВЯНИЙ ПЕНАЛ ТА ІГРАШКИ З ДЕРЕВА
17 Грудня 2017, 21:27
А ЩО У МЕРА ВЖЕ РОСТЕ ГОРБ-ЗРОБИМО ГОЛКОВКОЛЮВАННЯ ВСЕ ПРОЙДЕ
17 Грудня 2017, 21:55
Кому не подобраться, скидайдесь купіть ялинку і поставте ;-) , і всі будете щасливі :-)
17 Грудня 2017, 22:03
ми платимо для того податки і вимагаємо щоб наші гроші йшли на користь ковельчанам а не в кишеню шарамигам
18 Грудня 2017, 00:14
На Львівщині затримали міського голову, який пропонував поліцейським 2 000 доларів<br/>22:00 17.12.2017<br/>View the full image100366pm892image001.jpg<br/>100366pm892image001.jpg<br/>100366pm813image002.jpg<br/>За вказану суму коштів міський голова хотів «домовитися» із оперативниками Управління захисту економіки про закриття кримінального провадження щодо розкрадання бюджетних коштів у процесі проведення закупівлі. Затримали правопорушника працівники обласного управління захисту економіки Нацполіції, слідчого управління обласної поліції та прокуратури області. Оперативники Управління захисту економіки у Львівській області Національної поліції викрили факт розкрадання бюджетних коштів під час здійснення державних закупівель. Однією з міських рад було придбано у комерційної структури сміттєзбиральну техніку за вартістю, завищеною на 295 тисяч гривень. Крім того, вона не відповідала вимогам тендерної документації. Слідчим відділом обласної прокуратури було відкрито кримінальне провадження та встановлено осіб, причетних до цього злочину. З метою закриття кримінального провадження та уникнення кримінальної відповідальності міський голова запропонував працівникам Управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції 2 тисячі доларів США неправомірної вигоди. За фактом пропозиції неправомірної вигоди службовій особі слідчим управління ГУНП у Львівській області було відкрито кримінальне провадження. Вирішується питання про затримання правопорушника у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Стаття 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України, в межах якої проводилося затримання, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.
18 Грудня 2017, 09:50
То тепер Кіндера посадять і посудять
18 Грудня 2017, 11:46
за цю ялинку відвалили 180 000
18 Грудня 2017, 12:04
Дебет - 180 000, кредит - 20 000 (зарплата, пальне, покупні вироби), сальдо в кишеню - 160 000...
18 Грудня 2017, 12:14
Навчись писати.
18 Грудня 2017, 13:34
Пінесу покажіть вінже у нас любить боротись зівсім де можна попіаритись ,чи він у долі?
18 Грудня 2017, 17:25
Краще Косцьовяту. Він напише заяву, щоб усіх надовго посадити. Суд заставить слідчого відкрити кримінал, а Тусь заставить закрити...
18 Грудня 2017, 19:06
Дайте Мавпу заробити
18 Грудня 2017, 19:49
Автор дибіл повний ! Не розумію навіщо оце перекручування російської мови ! Чи в ноьго проблеми зі слухом ? То хай слухає Авакова, коли той пробує перейти на українську !
18 Грудня 2017, 21:11
Я - за рівну і струнку ялинку. І дякую, що це питання вирішується. Всім гарних свят. З Святим Миколаєм. Вчасно лягаємо спати і на ранок чекаємо чуда, ( зробімо його хоча-б власним дітям ). З наступаючим.
18 Грудня 2017, 22:50
Якщо ти &quot;за&quot;, то поїдь в ліс, зрубай гарну йолку, привези і постав на вертушку. Бо ця після всього геть недешевого вирівнювання з &quot;апаратом Ілізарова&quot; стала ще кривішою і ще гіршою!
19 Грудня 2017, 10:35
Кажуть Кіндер хотів запросити спеціалістів з Донецька вирівнювати ялинку,видно про суму відкату не домовилися