Ковельський депутат сфотографувався на фоні розбитої дороги

17 Грудня 2017, 16:09
5202

Головний «укропівець» у Ковельській міській раді Ігор Пініс сфотографувався на фоні розбитої дороги по вулиці Черняховського.

Фото розмістила на своїй сторінці у Фейсбук ковельська журналістка Олександра Ткачук.

«Жахлива дорога та ями по вулиці Черняховського, яку ремонтували лише рік тому. Мешканці обурені та звертаються у всі можливі інстанції, щоб могти водити діток до школи та садочка, щоб мати змогу добратися до автобусної зупинки, щоб не мочити ноги кожного разу коли вийдеш із свого двору і немає як обійти калюжі», – повідомила вона у дописі.

 













 

Коментарі
17 Грудня 2017, 18:27
Ото срач!
17 Грудня 2017, 18:45
і що далі? молодеуь що сфоткався а користь від цього яка?
17 Грудня 2017, 18:53
Будинків понабудували, дорогу розбили і чекають щоб з бюджета зробили дорогу, а самі не пробували зібрати кошти з тих в кого у. вдворі по 2-3 машини легкові і грузові і зможуть зробити дорогу
17 Грудня 2017, 18:54
та він цей пеніс вже дістав своїм піяром тільки балаболить мудак а користі як від ляшко )))
17 Грудня 2017, 19:38
машини машини з такими дорогами скоро на човни перейдемо
17 Грудня 2017, 19:44
Ей ковельсткі унікали!!! Приберіть лавки від мандруючої книги, там відморозки малі збираються!!!!
17 Грудня 2017, 20:36
ще пініс нехай сфотографується на фоні смітника по вул. незалежності 66, яке вже другий місяць не вивозить КП Верес.
17 Грудня 2017, 20:38
Ти що, з дуба гепнулась? Які там будинки???
17 Грудня 2017, 21:21
Чого нормальна дорога в нас в селі і такої немає
17 Грудня 2017, 22:06
Нехай би хоч раз сфотографувався біля чогось хорошого і сказав:" Це я зробив", а "дудки" так легше "піаритись".
17 Грудня 2017, 22:11
Щоб пінесу вирішити проблему з дорогою йому як депутату потрібно обов'язково на тій дорозі пофоткатись ,цікавий підхід до вирішення проблеми ? Але чому так не роблять остальні депутати ? На скільки ж більше вирішувалось проблем у місті.
17 Грудня 2017, 22:31
Чому пінісу лопату не дали ? Хай закидає,якщо гроші не може на дорогу виділити !
17 Грудня 2017, 23:29
Самі ж розбили вантажівками.
18 Грудня 2017, 00:12
На Львівщині затримали міського голову, який пропонував поліцейським 2 000 доларів<br/>22:00 17.12.2017<br/>View the full image100366pm892image001.jpg<br/>100366pm892image001.jpg<br/>100366pm813image002.jpg<br/>За вказану суму коштів міський голова хотів «домовитися» із оперативниками Управління захисту економіки про закриття кримінального провадження щодо розкрадання бюджетних коштів у процесі проведення закупівлі. Затримали правопорушника працівники обласного управління захисту економіки Нацполіції, слідчого управління обласної поліції та прокуратури області. Оперативники Управління захисту економіки у Львівській області Національної поліції викрили факт розкрадання бюджетних коштів під час здійснення державних закупівель. Однією з міських рад було придбано у комерційної структури сміттєзбиральну техніку за вартістю, завищеною на 295 тисяч гривень. Крім того, вона не відповідала вимогам тендерної документації. Слідчим відділом обласної прокуратури було відкрито кримінальне провадження та встановлено осіб, причетних до цього злочину. З метою закриття кримінального провадження та уникнення кримінальної відповідальності міський голова запропонував працівникам Управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції 2 тисячі доларів США неправомірної вигоди. За фактом пропозиції неправомірної вигоди службовій особі слідчим управління ГУНП у Львівській області було відкрито кримінальне провадження. Вирішується питання про затримання правопорушника у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Стаття 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України, в межах якої проводилося затримання, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.
18 Грудня 2017, 00:31
У нас мусора ничего не вижу ничего не знаю -воруем спокойно бюджет пенсию вс еравно дадут
18 Грудня 2017, 00:32
Коли Кіндера зфоткають на фоні клітки
18 Грудня 2017, 00:35
А НАМ ВСЕРАВНО
18 Грудня 2017, 01:04
Піар і все!!! Як же він уже набрид!!!<br/>А що ви ,депутати , зробили, крім того, що показуєте нам те, що ми прості люди бачимо кожен день?
18 Грудня 2017, 01:45
Прекрасний краш-тест для автомобілів
18 Грудня 2017, 08:18
у нас всі вулиці такі і що тепер?
18 Грудня 2017, 11:51
Ходи кричи : зрада ! Владу геть ! Пініс герой !
18 Грудня 2017, 18:24
А жителі вул.кутузова взагалі вже мовчать, по їх дорозі відмовляються їздити маршрутки з першого січня
19 Грудня 2017, 16:42
Взагалі то там дороги немає уже 20 років, а ту що зробили вона в нормальному стані і за це треба подякувати. Просто велика помилка що вони її не доробили. Але зовсім вона не попросідала і не в ямках так як написали, якби ще журналістів трохи штрафували за брехню, можливо люди були б добріші.
20 Грудня 2017, 00:39
А чому на фото не видно любімої мартишки пініса?