У Ковелі могили польських солдатів покрили біло-червоним гравієм

18 Грудня 2017, 15:26
5914

Змінився вигляд 55 могил польських солдатів, похованих на комунальному кладовищі в Ковелі, що на вулиці Незалежності.

Про це повідомляє «Волинський монітор».

Фірма, найнята за кошти Генерального консульства РП у Луцьку, покрила біло-червоним гравієм половину могил на тій частині цвинтаря в Ковелі, де спочивають польські військові.

Проект вдалося реалізувати завдяки зусиллям консула Марека Запура та голови Товариства польської культури в Ковелі Анатолія Герки.

Про могили польських солдатів і харцерів протягом цілого року дбають учні польської школи, що діє при ТПК у Ковелі, та члени цієї організації. Восени вони три рази впорядковували ці поховання, а 1 листопада запалили на кладовищі лампадки.

Коментарі
18 Грудня 2017, 19:57
Зате про наших Героїв в самому центрі міста ніхто не піклується ! Я про Вічний вогонь !
18 Грудня 2017, 20:33
А ті людські рештки, які вирили крадії піску в самовільному кар’єрі на землях Дубівської сільської ради, що неподалік міської вулиці Володимира Кияна (колишня Ватутіна) ? ВПОРЯДКУВАЛИ ?
18 Грудня 2017, 20:38
Депутату Ковельської міської ради з фракції «УКРОП» Володимир Косцьов’ят, який неабияк переймається цією проблемою,відписали майже всі, крім мера Олега Кіндера та начальника відділу поліції Івана Туся. <br/>ДЖЕРЕЛО:<br/>http://kowel.rayon.in.ua/news/29962-u-koveli-rozsliduiut-kradizhki-pisku-a-ne-narugu-nad-pohovanniami;<br/>http://kowel.rayon.in.ua/news/27670-u-koveli-mistsevi-biznesmeni-rozkopali-pohovannia-i-zvalili-na-kupu-liudski-reshtki;
18 Грудня 2017, 21:03
Поляки у себе знищують Українські пам'ятники ,а ми їм дозволяємо у нас їхні відновлювати , нехай переносять до себе у Польщу свої могили солдатів . Ато так скоро через суд висунуть притензії на свої землі ,а могили будуть доказом що їх тут більше проживало і захищали їх ,чим українців.
18 Грудня 2017, 22:23
Не треба з не вивченої історії робити висновки полякам і українцям. Моя покійна бабуся по матері росповідала мені, як спалили декілька хуторів і повбивали людей, українців поляки. Це було в1943 році. Через тиждень часу, українці палять польські хутора і вбивать поляків. Двоє маленьких дітей поляків, тікаючи від смерті забігли до моєї бабусі в хату. На той час в хаті було в моєї бабусі двоє її дітей. моя мама і її брат. Коли в хату ввірвалися уповці і запитали в моєї бабусі чи то її четверо дітей.Вона відповіла що це її діти. Хоча серед уповців був її односельчанин, но він промовчав, хоча і знав її сім'ю. За це вбили би і спалили хату.Через день маленькі поляки переховуючись дістались до своїх родичів. Їхню долю хотіла моя бабуся знати, але прийшли совіти і їй сказали щоб мовчала , якщо хоче жити. Це сталось с. Літин Турійський район. .Я пенсіонер, так давайте ми не будемо ворогувати з нашим сусідом. Хто розумнішиій той і переможе.
19 Грудня 2017, 09:23
Я не застав тих часів, але моя покійна Теща розповідала про ті часи і як теперішні названі &quot;герої&quot; воювали з мирним сільським населенням !
19 Грудня 2017, 10:28
Хіба Гершко не виїхав у свою поляндію
19 Грудня 2017, 15:05
Щодо Гершка. Всі нацики зараз верещать, як в 1941- му розстріляли вязнів Луцької тюрми. Правильно, неправильно - не нам судити. Але чомусь всі мовчать, як героїчні бандерівці в грудні 1942-го розстліляли повстале єврейське гетто в тому ж Луцьку, при чому одиницям тільки вдалось врятуватись. Вбивали всіх, і жінок і дітей. А зараз цю наволоч героїзують, Азови та Айдари з правосеками тероризуюсь всіх незгідних з їх бандерівською маячнею, через що цивілізований світ і дивиться на Україну з пересторогою, як на заповідник нацизму
21 Грудня 2017, 17:56
За чотири століття виросло рабське покоління. Спочатку поляки гнобили, потім москалі, з 1922 р. знов поляки. А ця бидлота, що не жила під поляками їх хвалить. Знайдіть бабусю якій 90 років і вона вам розповість як вона жила за ляхами. Тільки близько не стійте - буде плюватися. А твоя покійна теща п..зділа. Хто був в УПА? Хлопці з навколишніх сіл і вони в свому селі нікому не дозволяли збиткувати. Даже Ковпака дрючили! Може вона в тебе садо-мазо бажала від них отримати, а її минули!
23 Грудня 2017, 01:06
А Я ГЕРШКА БАЧИЛА ХОДИТЬ З ДИПЛОМАТИКОМ