Працівників мерії Ковеля преміювали на третину мільйона гривень

25 Грудня 2017, 15:22
5052

Виконком Ковельської міської ради та його управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виплатили у грудні своїм працівникам до свята майже 300 тисяч гривень премії.

За даними трансакцій, оплати здійснювалися одного дня – 6 грудня – в три етапи через дві банківські установи.

Як відомо, 7 грудня чиновники та депутати святкували День місцевого самоврядування.

 


1

1
 

Коментарі
25 Грудня 2017, 17:52
П..дараси
25 Грудня 2017, 18:08
Уроди
25 Грудня 2017, 18:21
А ц е все від жадоби наживи Я ЦЕ ПІЗНО ЗРОЗУМІЛА,МОЖЕ МІЙ БОС КІНДЕР ДОКУМЕКАЄ
25 Грудня 2017, 18:23
І в с....ці вони всіх мали.
25 Грудня 2017, 18:25
Стануть їм ті гроші поперек горла. Їм що хабарів мало?
25 Грудня 2017, 18:28
Тепер до холопів дійшло, кого вони обрали!))) наступного разу на виборах керуйтесь здоровим глуздом, а не амбіціями прихвостнів і гречкою олігархів!
25 Грудня 2017, 18:49
а що, Кошик менше брав би? та ще мабуть більше гріб би, я так думаю. Краще б двірникам добавили до зарплати, хапуги нещасні.
25 Грудня 2017, 18:50
ЕКОНОМИЛИ,ЩОБ ЗАБРАТИ ? Обдурили усіх.Думай,громадо.
25 Грудня 2017, 20:11
Агласите весь списк пажалссста
25 Грудня 2017, 23:05
Вони премію заробили. На роботу ходили, рішали...
25 Грудня 2017, 23:09
Зніму порчу допоможу у бізнесі та коханні.Запис на Павлова13
25 Грудня 2017, 23:09
Народ заспокойтеся.... вони бідні несчасні ... треба гроші...... а двірникам навіщо гроші? аби на пачку дешевих цигарок хватило і на півхлібини в день...
25 Грудня 2017, 23:44
Я считаю что все официально работающие имеюют право раз в году получить 13.
25 Грудня 2017, 23:45
Я считаю что все официально работающие имеюют право раз в году получить 13.
26 Грудня 2017, 00:21
вот именно, все а не быдло и казнокрады
26 Грудня 2017, 00:52
Кіндера злодія кохайте з переду і з заду, знову в мери вибирайте
26 Грудня 2017, 10:04
Бачу що в новому році БЮТ і мені наш москальський бог не допомагатиме...
26 Грудня 2017, 11:37
В державних установах в кінці року завжди так, що тут поганого?? Працівникам дали премії, чи краще б поклали асфальт зимою щоб гроші під кінець року списати.
26 Грудня 2017, 11:57
От тобi i розмiр корита.А за що боролись?
26 Грудня 2017, 13:29
Держустановці, у Ковелі є тяжкохворі діти. Про Настю Абрамчук чули? Та й з іншими прізвищами -<br/> багато. Не чекайте, коли Ваші дітки (не дай, Боже!) потребуватимуть допомоги. Перекажіть ті кошти хворим дітям. Вони нечесно надбані. Не заспокоюйте себе.
26 Грудня 2017, 13:48
А в суді і в земельному дали премію 200 відсотків не цікавились?
26 Грудня 2017, 14:09
Я ДВА РАЗИ КАДИЛОМ МАХНУ І ВСЕ НАЛАДИТЬСЯ
26 Грудня 2017, 15:03
Я те махну<br/>Деньги немедленно мне на Статуй перечислить Как никак четыре метра в бронзе<br/>Деньжищ стоит не меряно
29 Грудня 2017, 11:08
Тяжкохворим вони виділяють допомогу -1000 грн. Одна людина, яка їхала на операцію в Київ, отримавши їхню допомогу не знала чи сміятись, чи плакати... Операція така коштувала 90000 грн. Поділіть 300000грн. на працюючих в меріїї.. і що вишло? То це така 13? Хай вона їм поперек горла стане і сльози тих нещасних дітей, які чекають допомоги, а не подачки нехай сняться їм кожну ніч!!! І коли ж ввони вже еаберуться???????