У поліції розповіли деталі крадіжки гірлянди з головної ялинки Ковеля

26 Грудня 2017, 17:00
7106

Нагадаємо, раніше «Район.Ковель» повідомляв, що з головної ялинки Ковеля вкрали «зіркову» ілюмінацію.

Сьогодні, прес-служба поліції Волинської області розповіла деталі крадіжки.

Поліцейські встановили, що в ніч на 22 грудня невідомі особи викрали з новорічної ялинки в центрі Ковеля гірлянду – світлову конструкцію у вигляді зірки. Зловмисники перерізали електричний дріт. Новорічна світлова гірлянда перебуває на балансі Ковельської міської ради. Сума збитків становить 1,6 тисяч гривень. Поліцейські проводять заходи, спрямовані на встановлення осіб, причетних до скоєння крадіжки.

Відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає, зокрема, штраф або позбавлення волі на строк до трьох років. Проводиться досудове розслідування.

 

1


Коментарі
26 Грудня 2017, 19:02
Еххх..... не ту страну назвали Гондурасом!!!!
26 Грудня 2017, 19:08
але чому відновлював освітлення ялинки Добробут? Тендер на освітлення ж виграв Верес? Чи у них електрики тільки на папері?
26 Грудня 2017, 19:25
а де наша кохана поліция і вже давно потрібні камери
26 Грудня 2017, 19:30
поліція встановила, що крадіжку скоїли невставновлені особи
26 Грудня 2017, 19:30
В вересітільки назва а не електрики, але головне що там керує придур, яким УКБ покерувати не може Бандалак фореве УКБ........ Нажаль
26 Грудня 2017, 19:38
То що зірку не Кіндер вкрав
26 Грудня 2017, 20:25
Если звезды зажигают \воруют\ значит это кому то нада
26 Грудня 2017, 20:41
Хай на камерах спостереження подивляться. Недавно писали що закупили чи то гроші виділили. І ялинку разом хай подивляться хто зпиляв у парку Шевченка.
26 Грудня 2017, 21:40
На центральній площі потужна відеокамера куплена для міліції вже років з 5. Так писала газета Вісті Ковельщини в 2013 році: "Цікаво було довідатись про те, що в оперативному залі черговими ведеться цілодобове відеоспостережеDSC_2697ння. Міська влада посприяла в придбанні та надала в користування правоохоронцям дві сучасні відеокамери, які вже встановлені у місті. Під відеоконтроль потрапили центр міста (поряд із Будинком рад) та його привокзальна площа. Їхні технічні параметри дозволять при наближенні на об'єкт зафіксувати на відстані навіть номери автомобілів, обличчя людей. Відеосигнал поступає на пульт чергового у кольоровому зображенні і там фіксується. В черговій частині встановлено два монітори, за допомогою яких правоохоронці мають можливість спостерігати за тим, що відбувається у місті".
26 Грудня 2017, 21:50
Я ж кажу свої вкрали
26 Грудня 2017, 22:33
&quot;Поліцейські встановили, що в ніч на 22 грудня невідомі особи викрали з новорічної ялинки в центрі Ковеля гірлянду – світлову конструкцію у вигляді зірки. Зловмисники перерізали електричний дріт.&quot; - оце так дааааааа! Ну прямо Шерлоки Холмси. <br/>Згадався анекдот:<br/>Доктор Ватсон и шерлок холмс где то на природе: - Вот скажите Ватсон, о чем вы думаете глядя на эти звезды? - Я думаю о том Холмс, что завтра погода будет хорошая. - А я, Ватсон, думаю что у нас палатку спиздили!
26 Грудня 2017, 23:13
різали провода під напругою і не *обнуло
27 Грудня 2017, 00:01
Самі ж вкрали щоб на наступний рік ще бабла виділити на херлянди.
27 Грудня 2017, 00:07
Дааа, це такий плювок в поліціянтів! Робим ставки- знайдуть чи ні? Хоча ці тільки і вміють що прес-конференції давати і ні х...на не робити.
27 Грудня 2017, 00:31
Бидло а не люди, ну що ти з нею зробиш?
27 Грудня 2017, 01:30
Може то Геник за пляшку поміняв
27 Грудня 2017, 02:21
Нехай за ті ж гроші посадять бабу Галю, і хай діжуре, вона б зреагірувала моментально, це вам не непотріб мусорський, якому в теплому кабінеті ліньки дивитися на монітор. Ганьба таваріщі!! А головне відповідальності ноль! ККоли вже почнуть садити тих яйцечухів в погонах за бездіяльність, ще й на відповідні сроки тих злочинів, які вони проґавили!!!
27 Грудня 2017, 03:40
Між іншим, то є наші гроші! Пограбували не &quot;ялинку&quot;! Пограбували кожного з нас!
27 Грудня 2017, 08:34
На тій ялинці не вистачає корупційний можновладців
27 Грудня 2017, 10:54
Позор і срам , в центрі міста навпроти міської ради вкрали з ялинки прикрасу ,зі слів поліціянтів невідомі ... Наші поліціянти отримують платню із податків мешканців міста , не можуть знайти винуватців , скидаються - купують і вішають на місце !!!!! А ми питаємо ілюзії що вони нас при потребі захистять ... Крім як скласти протокол на бабку, яка приїхала з села на привокзалку, щоб продати свої помідори - вони на більше не здатні . Це професійні імпатенти ....!!!!
27 Грудня 2017, 18:54
.
27 Грудня 2017, 21:29
чекати на виклик поліцію прийшлось 45 хв А мають приіхати за 2 хв то що помінялось?
29 Грудня 2017, 09:13
Зірку вкрав наш місцевий Грінч