У Ковелі люди зірвали сесію міськради і не випускають із зали мера

28 Грудня 2017, 12:33
8271

У Ковелі люди, будинки яких затопило водою, зірвали сесію міськради.

Інцидент трапився 28 грудня під час засідання сесії Ковельської міської ради, – інформують «Волинські новини».

У відчаї вони прийшли до приміщення Ковельської міської ради з вимогою прийняти запит на виготовлення проектно-кошторисної документації щодо проведення централізованої зливової каналізаційної системи на їхніх вулицях.

Запит, однак, не прийняли, адже місцеві депутати від ВО «Батьківщина» не проголосували «за». Як результат – мешканці затоплених вулиць зірвали засідання сесії та не випускають із зали мера Ковеля Олега Кіндера.

 






 

Зазначимо, з проблемою затоплення мешканці вулиці Назарія Яремчука та провулку Лермонтова, зіткнулися 14 грудня. Усе через підвищення рівня ґрунтових вод і відсутність зливової каналізації.

«Зараз навколо будинків стоїть вода, в будинках – теж вода, затоплені погреби, свинарники, двори. Щоб пройти до будинку, люди прокладають місточки з дощок. Через вологість просідають будинки, гниють стіни і підлога в оселях. І це просто катастрофа для людей», – повідомив депутат Ковельської міської ради Ігор Пініс.

Він розповів, що із підтопленням ковельчани мали справу й раніше, але ситуація загострилася після того, як ділянки, на котрих були проведені канали для відведення води, надали у приватну власність.

 










Коментарі
28 Грудня 2017, 15:14
а шо там Саша Харьковский робить?
28 Грудня 2017, 15:40
скіки в ковелі зараз вулиць підтоплюється? дуже багато. і криком цій стихії не поможеш.чим оті люди лучші за людей з других вулиць де стоїть вода в подвалах і затопила ділянкі?
28 Грудня 2017, 15:43
На якому фото ти бачиш Харьковского?
28 Грудня 2017, 15:55
От там де біда там пінас піариться.Можи чим поможи сказав сліпий побачим
28 Грудня 2017, 16:16
На жаль ця ситуація по цих вулицях дійно критична. Підтоплення відбувається круглій рік, тільки пройде невеликий дощ і люди вже плавають. Після розбудови нових вулиць по напрямку с. Білин, Це дійсно велика проблема.
28 Грудня 2017, 16:43
Харьковський стоїть склавши руки, на фото де Бойко на передньому плані.
28 Грудня 2017, 16:43
Це БЮТоголове ОЗУ на чолі з Кіндером вже майже десять років живе за рахунок "дерибану" землі громади! І їм "глибоко та далеко" якісь там підтоплення...тому й не голосують за людей.
28 Грудня 2017, 17:08
ЗНАКОВО!!! Невже правою рукою Саши "Харьківського" по захисту Кіндер-сюрприза є наш славний правоохоронець - Іван Тусь? Як два брати, рука об руку стоять в сесійному залі!!!!
28 Грудня 2017, 17:13
справді спостережливий!!!
28 Грудня 2017, 17:15
а не пробували свої участки вимощувати!!!
28 Грудня 2017, 17:19
краще 200 000 з відкатом використати на ялинку ніж віддати ці грші на благоустрій міста. Що кіндерлог з Товстигою бідіть мати з того водовідведення? Нічого. А з ялинки, чи озеленення щось та й підкине верес.
28 Грудня 2017, 17:32
Тому, що вони люди і в говні жити не бажають, А тим не привикати. в говні народились і в ньому захлебнуться.
28 Грудня 2017, 18:37
То може ті ділянки що надали у власність бютовки Вальки Дубій
28 Грудня 2017, 18:38
Колись Мавпа забють люди
28 Грудня 2017, 18:49
А що власне люди зробили для того, щоб їх не затоплювало? Пройшли ті часи, коли держава поспішала допомагати кожному. Порятунок потопаючих - справа рук самих потопаючих. Канави меліоративні хто загорнув - Кіндеряка, чи люди, які там живуть? Не відчуваю ні найменших симпатій до нашої влади, але і самі люди винуваті - мостять кожен вище, ніж у сусіда.
28 Грудня 2017, 20:26
Правий на 100%
28 Грудня 2017, 20:54
Віра кричала,як навіжена.
28 Грудня 2017, 21:59
Хто із старшого покоління пам'яте що раніше ніколи в ковелі ніяких підтоплень не було до того часу коли не збудували водосховище.
28 Грудня 2017, 23:04
До того часу як на болотах почали зводити приватні будинки і загортати канави не було підтоплень.
28 Грудня 2017, 23:28
То у всьому винна КОРУПЦІОНЕРКА Валька Дубій із БЮТ