У Ковелі відбувся новорічний турнір зі спортивної акробатики

28 Грудня 2017, 17:30
7009

Минулої неділі у нашому місті у залі Дитячо-юнацької спортивної школи відбувся відкритий новорічний турнір зі спортивної акробатики серед хлопців та дівчат 2002-2014 років народження.

Про це повідомляють у Ковельській міській раді.

У змаганнях взяли участь 52 дітей. Показали високий рівень підготовки й майстерності та вибороли перемогу: Демков ЯрославСтепанюк Анастасія, Наконечна Дарина, Романчук Стефанія, Нічипорук Уляна, Банзерук Валерія, Фіц Ваня, Сухар Діана, Луцюк Юлія.

Срібними призерами стали: Тітівалова Кіра, Бондарук Богдан, Александрук Давид, Демчук Юлія, Кіндер Анна, Панчук Ліля, Романюк Станіслав. Бронзу отримали: Олексюк Богдан, Редкович Іванна, Романюк Маргарита, Івчик Валерія, Титомир Володимир, Бернатська Олександра.

Серед команд у напруженій і захоплюючій боротьбі перемогу здобула СК «Надія» (Ковель),  «срібло» – у колективу Вербської ЗОШ І-ІІІ ступеня, «бронза» – в команди Ковельського району (с. Доротище).

Всі учасники змагань були нагороджені грамотами, призери та переможці – медалями та кубками.