У Ковелі 1 січня відбудеться марш націоналістів

30 Грудня 2017, 18:00
6504

У перший день Нового року, 1-го січня о 17:00 об'єднана колона українських націоналістів пройде містом вшановуючи Героя України – Степана Бандеру.

Про це повідомляється на сторінці «Національного Корпусу» у Фейсбук.

У марші з нагоди 109-ї річниці з дня народження Степана Бандери візмуть участь «Національний Корпус», ВГО «Сокіл» та ВО «Свобода».

«Степан Бандера – ідеолог Організації Українських Націоналістів та Української Повстанської Армії. Людина, яка присвятила своє життя боротьбі з Українську Самостійну Соборну Державу. Був репресований нацистською владою та вбитий радянською владою. Він уособлював незламність Українського духу та був ворогом усіх антиукраїнських сил. До сьогоднішнього дня Степан Андрійович є найбільшим кошмаром росіян та сепаратистів на Сході України», – зазначається у дописі «Національного Корпусу».

 


 

Коментарі
30 Грудня 2017, 20:26
щоб ви здохли разом із своїм бандерлогом. Ви знищили україну
30 Грудня 2017, 20:34
Наші хлопці...
30 Грудня 2017, 21:41
Бандера опущений і просто терорист. Ті, хто під його гаслом розвалюють залишки миру і спокою у нашій багатостраждальній Вкраїні - такі ж. Хай їм Бог простить, якщо помиляються, Якщо хочуть попонтуватись і поверещети свої кричалки - хай їдуть хоч у Люблін, тоді повірю у їх патріотизм.
30 Грудня 2017, 22:34
Приведи приклад!
30 Грудня 2017, 22:42
перша строка - третє слово. друга строка -пяте слово
30 Грудня 2017, 22:51
БЮТ розвалив країну
30 Грудня 2017, 22:54
Перший гей парад в Ковелі, подивимося скільки їх в нашому місті. Слава Україні . Гей гей гей !
30 Грудня 2017, 22:57
Сподіваюсь, організатори маршу передадуть списки учасників з їх паспортними даними в польске консульство.
30 Грудня 2017, 23:01
Тріскотня, суцільна тріскотня!
30 Грудня 2017, 23:02
Не забудьте заспівати гімн: В лесу раздавался топор правосека, он им отбивался от ласк гомосека, но силыи иссякли - упал правосек и тут же им овладел гомосек, не спешно закончил и хлопнув по жопе, он в ухо шепнул - вот теперь ты в Европе. <br/>От так Бандеру прийняв Гітлер до себе на службу
30 Грудня 2017, 23:16
Які же ви всі бютівські суки
30 Грудня 2017, 23:21
Комусь БЮТ став кісткою поперек го рла. Підозрюю, що укропу
30 Грудня 2017, 23:24
За правду били, б&quot;ють і будуть бити
30 Грудня 2017, 23:26
Степан Бандера - Герой України!<br/>Він будував Незалежну Україну, в якій Хазяїн - Українець, а не п'яне кацапське бидло.<br/>Ти, ольгінське чмо під різними ніками, хочеш у нас похазяйнувати? Приходь, дві берізоньки тебе зачекалися, одна за однією твоєю ногою, друга за іншою...<br/>А ти, зраднику місцевий, не здатний копійку заробити ні головою, ні руками, спокусився на 30 дерев'яних? Чи хочеш, щоб кацапське біосміття хазяйнувало в твоїй хаті, а тебе викинуло з неї?
30 Грудня 2017, 23:26
Бо весь БЮТ ОПУЩЕНИЙ і продовженням московії Путіна
30 Грудня 2017, 23:30
Всі знають що Юлька сучка погана в корешах Путіна
30 Грудня 2017, 23:30
Коли нація, весь народ буде розуміти, що вони українці, а не це московське бидло тоді в Україні буде мир, спокій і держава. А цю гидоту треба знищити або в рашу відправити. Це бидло ніколи не стане людьми їм не місце в Україні. Ото дійсно треба боятися своїх гнид. Вони поруч! Хлопці факели в руки і нехай вони обісруться!!!
30 Грудня 2017, 23:31
Продалася бютівська повія з косою за газ
30 Грудня 2017, 23:33
БЮТ завше скидає свої проблеми з хворої голови на здорову
30 Грудня 2017, 23:36
Нація зрозуміє, що вони українці, коли таке бандерівське бидло і рагульйо як Прохожий та інші гомосеки перестануть цю націю компрометувати перед світовою спільнотою. У всіх нормальних націй ідоли та ідеали - мислителі та вчені, Тільки наші нацики бажають бачити ідолом опущеного пєтуха та вбивцю.
30 Грудня 2017, 23:37
В тому БЮТ одні гівнюкі та вороги народу
30 Грудня 2017, 23:37
А хіба не Бандера був самим що не є засланим козачком, почитайте і проаналізуйте (хто здатний) історію а не брєд його послідовників, а ще краще послухайте, що розказують очевидці тих подій
30 Грудня 2017, 23:39
А я шо я сама офігела
30 Грудня 2017, 23:47
Пропоную ворогів українського народу та ідеї-показово на площі
30 Грудня 2017, 23:52
От завтра і побачимо, скільки завтра вийде на гейпарад з тим солоденьким хлопчиком філоном на чолі.
31 Грудня 2017, 00:17
В Харькові хитрому мусору привязали по гранаті до колеса до джипа купленого за ментовську зарплату
31 Грудня 2017, 00:26
Мусорам потрібно до барсетки привязувати
31 Грудня 2017, 00:27
Ото теперешні мусора і є колишніми ястребками
31 Грудня 2017, 00:56
Як ви дістали! Жити народу не даєте, всі комуністи, націоналісти, всі інші стадні створіння. В церкву краще сходіть, та <br/>батьків своїх провідайте
31 Грудня 2017, 08:01
А ото елітний позашляховик за мусорську зарплатню це тема
31 Грудня 2017, 08:05
Сашу Бєлого на вас -вороги українського народу, того що живе на ваш паршивий пенсіон в 1300 гривень.Ще і смердюча пащека відчиняється-мало вкрали...
31 Грудня 2017, 08:20
Завтра піду в церку
31 Грудня 2017, 11:08
Якщо народ це спиртоморди то я папа римська
31 Грудня 2017, 11:10
Всеодно файний наш Степан ,а ви щурі москальські поприкривайте свої писки з чорним путіновським піднебіння
31 Грудня 2017, 12:10
Знову настає час всраних бандерівців з схронів висовати
31 Грудня 2017, 12:27
Що нацизм, що український націоналізм - одного поля ягоди. Був Нюрнберзький процес над нацизмом - буде судовий процес і над українським печерним націоналізмом. Ідеологія одна - людиноненависницька.
31 Грудня 2017, 12:41
у вовки, у краба на галерах, царя всія русі і прочая і прочая ..уйла - самая любящая ідіологія!!!!
31 Грудня 2017, 12:48
а ще буде Нюрнберзький процес над комунізмом, який по кількості концтаборів та знищених мільйонів людей давно переплюнув нацизм
31 Грудня 2017, 12:56
На Нрнберзькому процесі дії УПА, як воюючої сторони, були виправдані, так як не несли ніякої агресії. А побудовані були на захисті населення від дій агресора - нацистської Німеччини, совітської Россії та польських шовіністів. Шіх і мат, комуняка кончаний!!!!
31 Грудня 2017, 15:18
Пропоную вальтерам та іншим хуялтерам викинути імпортне авто, мобільник, комп, іншу побутову техніку, яка зроблена за допомогою безжалістної експлуатації трудящихся мас та яка є атрибутом побуту капіталістів. Також вирубити інет, який винайдений в оплоті світового капіталізму. Продати квартиру і переселитися в істинний рай, на кндр, там один таваріщ Ин жиробас. І, як істинний комуніст віддати жінку в загальне користування, і працювати в трудовому таборі, як заповідала в комуністичному маніфесті, солодка парочка твікс.<br/>ПиСи. Два вусатих людоїди почали шматувати Польшу, а винуваті імперіалісти &quot;каторие не абуздалі агрессора&quot;. Ржу чота
31 Грудня 2017, 15:37
Кляті комуняки вирубали всі смереки- не залишили ні однієі гілочки...
31 Грудня 2017, 18:44
Нам Степан заповів що не обовязково вішати комуняк та інших ворогів нації на смереках можна на вербах та ліхтарях вуличного освітлення
31 Грудня 2017, 20:03
А ще можете набрати в рот гівна і поплювати у всі сторони, може попаде на ваших недотраханих у схронах дідів. Ще помічено, коли такі, як ви, відсмоктують один в одного, менше родиться дебілів, бо нормальних жінок тоді порають розумніші за таких виродків, як нацики.
31 Грудня 2017, 21:13
О козломордий гермафродит просрався.
31 Грудня 2017, 22:39
О, &quot;козломордий&quot; мазохіст появився, як же без тебе. Як там- чемодани-вокзали, ще не в Гонурасі? Завтра на гейпарад теж вийдеш? Начепи хоч хустинку в горошок, замість балаклави, щоб побачити тебе вживу.
31 Грудня 2017, 23:43
Браття та сестри помолимося щоби злі та черстві серця БЮТ стали добрими
31 Грудня 2017, 23:48
І ЩОБИ ТАКІ ВИКИДНІ ЯК ВАЛЬКА ДУБІЙ ТА ВАСЬКО ДУДКА ЛИШАЛИСЯ В ПРЕЗЕРВАТИВАХ
31 Грудня 2017, 23:49
Судячи із змісту коментарів прихильників Бандери, це - просто тупі недолюдки, які готові вішати, вішати, вішати. Тепер зрозумілою стає позиція тієї ж Польщі. Ніхто не хоче мати за сусіда психічнохворого, в якого манія вбивати. Отак.
31 Грудня 2017, 23:50
Це ця партейка БЮТ стала кольоровою після поїздки в Амстердам на вулицю червоних ліхтарів
31 Грудня 2017, 23:51
То тепер Васька Дудка може вийти заміж за Кіндера
31 Грудня 2017, 23:53
Вони їздили просто переймати досвід
31 Грудня 2017, 23:55
Мабуть за державний кошт
31 Грудня 2017, 23:56
Подаруйте бютівському дописувачу що бризгає слинею намордника та гумового мужика
01 Січня 2018, 00:00
Краще з таким гівном як БЮТ не вступати в дискусію ,сам таким станеш
01 Січня 2018, 00:03
А Я ДУМАЮ ЧОГО БЮТІВСЬКІ ДЕПУТАТИ В СВОЇЙ БІЛЬШОСТІ КОЛИ ЙДУТЬ НА СЕСІЮ ЯКОСЬ НЕПРИРОДНЬО ЗАКИДАЮТЬ НОГИ
01 Січня 2018, 00:05
Зате у наших депутатів від БЮТ найменша ставка хабаря
01 Січня 2018, 00:11
Кажуть у Харькові запроданцям до коліс крутих джипаків та д о барсеток прилаштовують гранати...
01 Січня 2018, 00:14
То тепер така мода до ворогів нації
01 Січня 2018, 00:16
Мабуть досвід переймали не в Амстердамі
01 Січня 2018, 00:17
Не чіпайте бютівське лайно само всохне
01 Січня 2018, 00:25
Слова давно кінчилися-тепер нірвана реформ
01 Січня 2018, 06:11
Щоб ви рачки лізли...
01 Січня 2018, 14:13
Козломордий з роком жовтої собаки! Щоб ти падло фсбешне в новому році менше гавкало!
01 Січня 2018, 15:47
Задрали зі своїм БЮТом. Тут мова йде про пришиблених послідовників терориста і передаста бандери, а не про БЮТ.<br/>Хоча, зрештою, всі вони однакові, що нацики, що парашенківці, що Бюти, що опозиція. Для країни нічого, крім проблем не принесли, а розікрали все на світі. Нема на них Сталіна, краще один кат ніж зграя злодіїв та вбивць.
01 Січня 2018, 19:24
Козломордий з роком жовтої собаки! Щоб ти падло фсбешне в новому році менше гавкало!
02 Січня 2018, 11:14
Петушня бандеровская
02 Січня 2018, 19:34
То гейпарад нациків таки був, чи ні? Бо за бухлом та олівє всі події проспав.
03 Січня 2018, 01:15
Їм мабуть було стрьомно виходити після того як справедливо назвали їхнє дійство