У Ковелі нарікають на «аварійність» ліфтів у лікарні

31 Грудня 2017, 10:57
3797

Ковельчанка Ірина Куява нарікає на «аварійність» ліфтів у Центральній районній лікарні.

Про це вона пише на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

«SOS!!! В КОВЕЛЬСЬКІЙ ЛІКАРНІ АВАРІЙНІ ЛІФТИ. А якщо той ліфт з хворим обірветься? Хто за це відповідати буде? А ми бруківку перекладаємо, бо кінець року і треба витратити гроші закладені в бюджет. Я постійно перебуваю на лікуванні в нашій лікарні і слізно прошу від свого імені і від імені усіх хворих міську владу і керівництво лікарні звернути увагу на цю проблему», – розповідає жінка у дописі.

 


 

Гнівний пост пані Ірини прокоментував голова профспілкового комітету Ковельського МТМО Сергій Товкач: «Ліфти в лікарні систематично обслуговуються спеціалізованим організаціями, мають належні допуски. Крім того, адміністрацією цьогоріч придбано нового ліфта, який буквально в ці дні монтується у ліфтову шахту. Пані пацієнтка кричить криком, запитуючи хто відповідатиме за стан лікарні та життя її персоналу та хворих? Дивне питання, бо відповідь очевидна - головний лікар! І цю відповідальність він явно не ділитиме з дописувачем», – відповів він.

 

 

На запитання «За які гроші роблять ремонти?» у лікарні, голова профспілкового комітету відповів: «Держава на ремонти, придбання нового обладнання та апаратури не дає жодної копійки! Практично усе фінансується коштом платників податків Ковельської громади через її бюджет та меценатів-благодійників, без яких не було би усього того позитивного розвитку, що неупереджена людина бачить в Ковельському МТМО», – зазначив Сергій Товкач. 

Коментарі
31 Грудня 2017, 13:23
а куди йде бабло, що здирають з хворих у вигляді пожертвувань?
31 Грудня 2017, 13:30
Свята людина той Самчук. Скоро на ліфтах заробить. Точніше скоро ліфти зробить. Та й люди у нас добрі. Кожний хто в лікарні всі добровільно жертвують на лікарню . Бо бачать як Самчуку важко. Живе на саму зарплату. Кожну копієчку на лікарню направляє. От і люди помагають йому хто як може добровільно.
31 Грудня 2017, 13:49
Після моєї медичної реформи ліфт спустить тебе у патологоанатомічне відділення, якщо зможеш оплатити за лікування у лікарні в останні дні життя та за послуги патологоанатома. Якщо при цьому ліфт і впаде, не бійся, ти не постраждаєш...
31 Грудня 2017, 13:49
На жаль, у фейсбуці сторінки немаю. то пишу тут. Як уже задовбали оті скаржники! У 90-х точно не жили. Коли не то шо ліфти, світло й газ були по годинах. І за хлібом черги. Хто памятає - знає як було. А їм і зразу подавай. Кіно про Європу надивилися? сама шось зроби. А тоді інших критикуй.
31 Грудня 2017, 14:04
Такого лікаря як Самчук ще пошукати треба. І не знайдеш. А якщо хто і буває в лікарні часто, і та Куява теж, мала би побачити куди йдуть гроші. Може хто сліпий? Або й справді здоровий. Чого усім бажаю напередодні нового року. Скільки медичного обладання куплено! Але то може й добре що багато хто того не знає. Бо здорові. І не дай Бог перевірити на собі апаратуру з гемодіалізу чи ще якусь. Здоров'я усім! І будьте добрішими! Цінуйте те що маєте і все буде набагато краще!
31 Грудня 2017, 14:32
Дісно потрібно пошукати. Мабуть наймолодший головний лікар в Україні. І замітьте не за гроші, а за талант від Бога... Точніше від батька. В любий бізнес щоб він давав прибуток час від часу потрібно вкладати. А щоб нормально заробляло все то постійно. От старий Самчук накосив бабла, настав час в бізнес вложитись. Підняти рівень палат окультурити територію (це як готельний бізнес) А лікарі як були безтолковими так і лишились. Бо ті хто мав розум та перечив царю та наслідному принцу тих просто зживали. В кар'єрі Самчука багато цікавих моментів. Або він лікар від Бога талант та самородок, або просто татків синок якому бізнес дістався в спадок...
31 Грудня 2017, 14:45
В лікарні щодоби лікується лише стаціонарно близько 600 хворих. І серед них знаходиться одна пацієнтка, яка під вечір починає волати SOS!, бо їй здалося що ліфт аварійний. Має право хвора людина на таку поведіку? Безумовно має. В лікарні ще й не таких пацієнтів бачили. Одні бояться ліфта. Бо він тримається на тоненькій ниточці, яка може обірватися. Інший боїться унітаза, бо засосе при змиві. Третій бачить під стелею те, чого решта сусідів по палаті не можуть розгледіти...
31 Грудня 2017, 15:30
То може пацієнтка не в тій лікарні лікується?
31 Грудня 2017, 17:34
У нас завжди так по бумагах придбали і саме зараз монтуєтся. А товкач тільки і коментує бо роботи його не видно. Голова профспілкового комітету Ковельського МТМО в курсі скільки коштує влаштуватись на роботу в лікарню? Чи він в долі? Чому голова профспілкового комітете мовчить що з зарплат медперсоналу постійно добровільно примусово якісь пожертви беруть?? То на церкву та ща на території що ще на щось. <br/>Одним словом сраколиз....
31 Грудня 2017, 22:18
А що то побудували на території? Церкву чи кубло фсб кацапської педерації?
31 Грудня 2017, 23:41
Браття та сестри помолимося щоби злі та черстві серця БЮТ стали добрими