Зимова казка: у Голобах відкрили «новорічне містeчко»

01 Січня 2018, 11:36
7567

У Голобах парафіяни Гeоргіївського храму відкрили «новорічне містечко».

«Георгіївська парафія подарувала до свят для жителів громади «Казково-новорічнe містeчко Голоби». З Новим роком!», – повідомляється на сторінці отця Ніфонта у Фейсбук.

Користувачі мережі у коментарях до допису пишуть, що декорації виглядають фантастично і пора у Голоби возити святкові екскурсії. Відзначаючи, що вийшло ще краще ніж у Львові.

 








 

Коментарі
01 Січня 2018, 14:08
А собака ніфонтовська є?
01 Січня 2018, 15:03
Усі зусиля -на московське ЗАСИЛЛЯ.Купуйтеся люди, московія старається загнати в свою кошару овець.Грошей не шкодує.Продавайтеся,нехай тут свято,бо там,на фронті-катування воїнів і місцевих жителів.
01 Січня 2018, 15:21
Ти хоч сам себе зрозумів після Новрго року ?
01 Січня 2018, 15:31
Сором Вам писаки!!! Якби був Бог у душі , то такого не писали б. А Боже завжди коле.
01 Січня 2018, 15:59
МОЛОДЦІ
01 Січня 2018, 16:50
Молодці!!!Це люди стараються щоб було,гарно,цікаво,врешті є куди зводити дітей.А собака хай лишається Вашим вірним другом.
01 Січня 2018, 17:43
Тим кепістам немає до чого докулупатися пишуть аби писати всяку срань,підніміть свої окорока і зробіть щось корисне для людей,або хоча для себе,але у вас не хватає ума, то закрийте свої ящики і не позортеся.
01 Січня 2018, 17:53
Молодець о. Ніфонт,це одна людина яка щось робить для селища.Тут ще ніхто нікого не купив. Завидуйте мовчки.Дякуємо вам Отець.
01 Січня 2018, 17:59
Собаку продали Андрюхі
01 Січня 2018, 19:27
Козломордий з роком жовтої собаки! Щоб ти падло фсбешне в новому році менше гавкало!
01 Січня 2018, 20:40
За позитивними емоціями,враженнями зовсім не обов'язково мандрувати кудись далеко.Приїдьте в Голоби і надовго підзарядитися оптимізмом.Молодець Отець Ніфонт! Завідую селищному голові,що мають такого Батюшку.
01 Січня 2018, 22:50
Голоби закохують! Так Голоби закохують і зачаровують добрими справами і прекрасними людьми!!! На щастя у Голобах є багато хороших людей, які знаходять і силу, і час для того, щоб зробити щось цікаве і приємне для всієї громади. Як за останні 2 роки змінилися Голоби? І всі ми знаєм чия це заслуга! І я хочу подякувати о.Ніфонту за його невтомну працю, за його чудові ідеї, за прекрасне вміння згуртувати людей!!! Мене переповнює почуття гордості, що я живу в Голобах поряд з такими прекрасними людьми!!!
01 Січня 2018, 23:33
О! Знову починають !Він би краще перестав кричати на людей. (коли сам на сам)-якщо хтось не хоче робити як він скаже.При людях він не кричить,щоб ніхто не бачив.Ліцемір.Я відмовився,то вислухав ого го
02 Січня 2018, 00:35
Повний брєд.
02 Січня 2018, 00:44
Як класно спостерігати ,як всі себе вихваляють.Возвишають до Бога.Гріх! У Голобах проходять зібрання Євангелістів.Приходьте-там немає попа вихволяки(який мабуть сам собі і пише).І "кепешників немає"І що такого він зробив? Та є люди які такі речі роблять.! А це так-замилювання очей! Біблія говорить ,що вихвалятися -хріх.Приходьте не пошкудуєте.
02 Січня 2018, 01:14
Євангелісти придурки( полний отстой)і дурний хто туда ходить .А що для Голоб ви зробили? Назвіть хоть одне щось....тільки вам класно спостерігати за іншими і обпльовувати?
02 Січня 2018, 01:14
Євангелісти придурки( полний отстой)і дурний хто туда ходить .А що для Голоб ви зробили? Назвіть хоть одне щось....тільки вам класно спостерігати за іншими і обпльовувати?
02 Січня 2018, 02:09
Усіх з Новим роком, о. Ніфонт ви молодець, старайтесь так далі, видно що ваша громада і прихожани стараються з вами, аби дітками та й дорослим було весело та цікаво провести новорічні вихідні!
02 Січня 2018, 02:22
З Новим роком усіх голобчан.А я хочу подякувати нашому отцю Андрію.Він теж багато,що робить.Всі ремонти здійснює власними руками.Майстер на всі руки. Не було такої людини,якій би він не допоміг,коли до нього звертаються. І біля нашого храму не гірше.Давайте люди навчимось бути людьми.Кожен робить свою роботу. І в ці святкові дні не потрібно один одного ображати.Будь те християнами. Бо одного дня(а це не загорами) церкви об"єднаються.І як ви тоді будете іншим дивитись в очі.Залишайтесь людьми.Сійте добро.
02 Січня 2018, 19:13
А МЕНІ ВСІ КОНФЕСІЇ ПОДОБАЮТЬСЯ
02 Січня 2018, 22:35
Мрія рабів - сите безправ"я та московське православ"я.
03 Січня 2018, 16:30
Голобчани,тіштеся таким головою,отцем Ніфонтом,які все роблять для того щоб мешканцям було цікаво жити,працювати,у даній громаді,були проïздом у Люблинці навіть,ялинки немає....а тут ціле містечко,молодці так тримати....
04 Січня 2018, 01:26
Хто гарбарук робить? не смішіть. Тільки в карман свій гребе.Хай корупційне бюре ним займеться.Ялинка? В Голобах? Ото страшне-то ялинка? І де містечко? Два дерева ?сила! Поїтьте в Луцьк яка красота! Голову найшли ! Всьо знищив,все закриває! А він його будував ,щоб знищувати. Що нового відкрив.Садити треба.
04 Січня 2018, 23:22
Це та iдея казкового мiстечка, яка була без дозволу авторки "запозичена" у вiдомоi столичноi мисткинi?
05 Січня 2018, 00:53
Яка різниця,чия ідея,хто автор,можна подумати ви всі живете за своïми правилами людина взяла ідею зробила.