Фото з маршу націоналістів у Ковелі

03 Січня 2018, 10:32
4406

З нагоди 109-ї річниці з дня народження провідника українських націоналістів – Степана Бандери пройшла смолоскипна хода.

Захід організували представники ПП «Національний Корпус», ВГО «Сокіл» та ВО «Свобода». Про це повідомляється на сторінці «Національного Корпусу» у Фейсбук.

Близько півсотні ковельчан 1 січня пройшлися вулицями міста від парку імені Тараса Шевченка до пам'ятника «Борцям за волю України».

Завершився марш спільним виконанням державного гімну.

 


1














 

Коментарі
03 Січня 2018, 12:40
Кожного року їх все менше і менше. Може, дасть Бог, за кілька років взагалі розсмокчуться. Покінчають свої бурси і виїдуть до Польщі на заробітки.
03 Січня 2018, 12:43
Не дуже люблю такі заходи, але вразило, що після того як вони палили оці свої штуки хтось з головних сказав , щоб ніхто не вздумав викидати їх під ноги. Після чого все було зібрано і викинуто в смітник. <br/>Зрозумів для себе,що це не вандали, як багато з нас раніше вважали. Вони просто так проявляють свої погляди, багатьох це, до речі, зачаровує і люди тягнуться до цих молодих людей.<br/>Я хоча й не націоналіст, але напевно на виборах, якщо ці хлопаки будуть балотуватись - віддам свій голос їм, бо окрім них вірити нікому. Ніколи не думав,що на 58 році життя голосуватиму за націоналістів...
03 Січня 2018, 12:48
А звідки знаєш, що &quot;головний&quot; сказав, якщо не брав участі?
03 Січня 2018, 12:55
Я не йшов в колоні, через проблеми зі здоров'ям, а побачив як вони проходили біля Столичної юв. фабрики і там почув.
03 Січня 2018, 15:41
Краще не скажеш
03 Січня 2018, 17:30
Суки бандерівські, бляді
03 Січня 2018, 19:12
Коли вже тому БЮТ і всім ворогам країни жаба цицьки дасть
03 Січня 2018, 20:51
Хто їде в рабство до москалів і ляхів зрадники Неньки України! Слава Героям! Смерть ворогам!
04 Січня 2018, 00:07
то вИ про себе,&quot;Кожного року їх все менше і менше&quot; комунообмоскаляний доживаючий вид?
04 Січня 2018, 00:31
Степан Бандера, Бандерівці- це індикатор ідентичності Українця! Якщо комусь не подобається Бандера, чи Україна, та все те що з ними пов&quot;язане цей сайт, місто, країна не для вас. Так що заберіть свої рукі від клавіатури, ногі від цього міста, складіть &quot;чемодан&quot; в ту країну де про бандерівців показубть по &quot;зомбоящику&quot;
04 Січня 2018, 01:01
Хлопці! давайте наступного разу підемо смолоскипним маршем до білого дому, до міліції, до суду... в гості до хабаників...<br/>Як вступити у ваш корпус?
04 Січня 2018, 01:07
Тільки справді йти із смолоскипами, а не з фаєрами! Чи ви ультрас футбольні? Ганьба!!!
04 Січня 2018, 10:55
Когда уже кто то наведёт порядок на Доманово? Молодые люди сходите к этой таможне может украинские пограничники перестанут брать взятки. Уже больше года ужас какой то оформляют только автомобили на польських и литовских номерах, а простые люди по двое суток стоят в очередях, проехать можно только дав взятку пограничнику . Может Бандера там наведет порядок?
04 Січня 2018, 11:18
Тобі років 12 так і Мама кормить. Герой диванний.
04 Січня 2018, 11:28
А чому це збіговисько вночі містом совається, як злодії? Вдень не по приколу, не хочуть, щоб сусіди впізнали?
04 Січня 2018, 12:22
Ти, сябро, спочатку наведи лад у себе. Припини будувати комунізм, доки венесуельцем не став та вижени козломордих із своєї території, які тебе доять і вдень, і вночі.
04 Січня 2018, 14:22
А ти там був і бачив, хто кого доїть? Що люди будують - то їхня справа, і не тобі, пупсику з фаєром в лапці, вказувати їм - &quot;припини...&quot;. Покажи спочатку, що ви збудували з 1991 року.
04 Січня 2018, 15:26
&quot;провідника українських націоналістів – Степана Бандери&quot; - Ваш проводник - опущеный фашисткий пидор, какая нация - такой и проводник ...
04 Січня 2018, 23:45
чахоточний колька єжов - голубєц, в ягоди знайшли гумові члени при обшуку, а п...р чомусь Бандера. Чота ржу)
05 Січня 2018, 00:20
Та заспокойся, для народу всі вони підари, що Єжов з ягодою, що бандера з філоном. Одним словом, скотобаза, яка тільки шкодила чи вже зараз шкодить Україні. Чого нервуєшся? Прикро, що юні довбеники вважають провідником народу опущеного в Березі-Картузькій ( поганяла Сопля, Баба) підараса і терориста Бандеру, який у своєму нікчемному житті, нічого путнього для України, крім озлоблення, не зробив. Коли його так звані прибічники в кінці 40-вих - 50-тих сиділи по схронах, він за лаве англійців катався на особистому авто з водієм по Мюнхену, поки не докатався. <br/> Чого ж він, падло, не воював разом з народом?<br/> Такий самий підар, як і Ленін, який збурив дурнів, а сам нічим не ризикував і косив бабло.
05 Січня 2018, 00:35
То що, гейпарад таки був? Які юні, гарненькі і натхненно-тупенькі... Ци, видно генеральна репетиція перед гейпарадом у купальниках в Амстердамі. Симпатяжки, і такі браві, войовничі... Там їх чекають з нетерпінням, свіжа кров, тугенькі дупки...
08 Січня 2018, 08:10
А ви хотіли побачити марш в підтримку шоколадних фабрик рошен і вашого вальцмана ? Це молоде покоління на відміну від вас не буде голосувати за гречку і вікна за зеків та олігархів.Бацька лука признає днр і лнр,окупацію Криму.З путіним військові маневри на своїй(поки що)території проводить.То вважай сябро,що ти компенсацію платиш за дружбу з москалем.Тема 3,14дарасів взагалі тільки цікавить прихильників рускава міра,що TV кісельова надивились.