На ковельських суддів чекає перевірка

04 Січня 2018, 10:37
5841

У 2018 році в Україні заплановано проведення кваліфікаційного оцінювання на відповідність займаній посаді 1060 суддів місцевих та апеляційних судів.

Про це повідомляє прес-служба Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

У плановому списку на перевірку є дві ковельські судді:

  • Іванна Гордійчук, суддя Ковельського міськрайонного суду Волинської області​;
  • Тетяна Денисюк, суддя Ковельського міськрайонного суду Волинської області.

Інформацію про ухвалення Комісією рішення про призначення проведення відповідного оцінювання повідомлять згодом.

Коментарі
04 Січня 2018, 13:30
Вибрали самих молодих і більш-менш порядних і чесних , які 100% пройдуть цю перевірку . Попросіть ,щоб люди через сайт Ковеля анонімно допомогли визначити кого потрібно на кастрацію ...
04 Січня 2018, 13:39
Там щей секретарок треба за одне місце взяти,а то думають що сонце навколо них крутиться!!!
04 Січня 2018, 14:38
100 % в ціль...
04 Січня 2018, 14:42
А починати треба з лесика який ту всю свору очолює
04 Січня 2018, 14:57
Також пропоную на люстрацію ,самого "висококваліфкованого і чесного " Миколу Миронюка ну і Лесика....
04 Січня 2018, 17:25
Тетяна Денисюк рідна дружина Руслана Денисюка, судді Волинського окружного адміністративного суду, якого мали люструвати через рішення проти майданівців. Вона ж найкращий секретар легендарного Олександра Лапіна.
04 Січня 2018, 17:35
Іванна Гордійчук, дочка голови Камінь-Каширський суду, екс члена Ради суддів України. Відома Ковельчанам як Іванна Окостень. Підозрюю, що фіктивно розлучилась через обов'язок декларувати свої статки, нажиті непосильною кланово-спадковою працею поклінь, бо ж недавнечко дитятко вродила. Обидві судді приймали рішення, що скасовували м'язів вищестоящими інстанціями, порушували присягу судді, етику судді, за що були звернення на них до ВККС.
04 Січня 2018, 17:38
Слово м'язів, автоматично вставлене текстовий редактором...
04 Січня 2018, 17:49
Деякі дані на ковельських суддів та силовиків вищого рангу знаходяться на сайті www. Stratfor.com. Особи, з тієї бази персони нон грата США та автоматично включені в список Магницького-В.Браудера...
04 Січня 2018, 18:39
В що ж Восковська? Так і надалі буде бандюганів і циган відпускати? В що секретарі суду і та так звана канцелярія так і будуть на роботу приходити об 11 годині і додому в 16 годин? Воно все видно.
04 Січня 2018, 19:41
Не дави пасту на саму справедливу нашу суддю, яка ніколи не брала лишнього і завжди виносила найправосудніші рішення
04 Січня 2018, 19:49
А профффесійну суддю Логвинюк будуть перевіряти?
04 Січня 2018, 21:20
А Ви , Василь, стоїте і чатуєте хто коли приходить і йде?
04 Січня 2018, 21:20
А Ви , Василь, стоїте і чатуєте хто коли приходить і йде?
04 Січня 2018, 23:04
Як кажуть : шапка на злодюзі горить?!
05 Січня 2018, 11:41
А ви ознайомтеся з їх деклараціями .Денисюк за нетривалий час суддівства не лише придбала земельну ділянку , дороге авто , а й збудувала особняк.
05 Січня 2018, 11:52
А то правда чи брехня, що секретарша Восковської раніше було памідорихою на базарі?
06 Січня 2018, 01:02
А постраждав Василюк. Свої ж "непідкупні" колеги і підставили.
06 Січня 2018, 16:37
Не дивлячись, що мають Денисбк Т. та Денисюк Р. по шикарному автомобілю, по своїх справах на старенькому суддівському Вольво, розкатує. Соє треба берегти, а нічийне, мать нього. Ще ж і топливо треба купляти, а тут всьо задурно. Хто б від такої халяви відмовився. Лесик і то суддівське авто не викристовує, хіба Коляна за самогоном пошле. А так йому в падло на такій ніщебродській розвалюсі їздити. У нього джипяра, куди тим дурним Європейцям.
08 Січня 2018, 01:49
Перевірити всіх і походження їхньго майна і ще нехай пройдуть детектор брехні одне питання чи брали хабарі???
08 Січня 2018, 07:27
Самогон солідні судді не пють ! Текіла,віскарік,коньячок,бренді.На славутах,ланосах,вазах,нивах також не їздять.