У ковельському храмі вшанували святу великомученицю Анастасію

05 Січня 2018, 17:08
4323

У ковельському храмі преподобного Сергія Радонезького священики міського благочиння зібралися для спільного Причастя Святих Христових і вшанування пам’яті святої великомучениці Анастасії Узорішительниці. Разом з священиками до Таїнств приступили їхні дружини та діти.

Про це повідомляється на сайті Володимир-Волинської єпархії.

По завершенні Божественної Літургії та Молебню, отець духівник привітав іменинниць з Днем Ангела та, під спів «Многая літа», окропив присутніх на богослужінні Святою водою. Благочинний округи протоієрей Володимир Ровінський, від імені священства, подякував архімандриту Варлааму за очолення Таїнств та побажав усім благословенного Нового Року та по-християнськи радісного Різдва Христового.

Юній парафіянці храму преподобного Сергія, іменинниці – Анастасії Ковальовій цього дня виповнилося сім років. Вона вперше приступила до Таїнства Сповіді, про що настоятель храму вручив її відповідне посвідчення.

Братнє спілкування священиків продовжилося чаюванням та обміном думками про знакові події минулого року.

 



1

1

1

 

 

Коментарі
05 Січня 2018, 21:08
Знову ряжені під священників офіцери фсб кацапської педерації взялися калічити наших діток. Куди дивляться батьки, місцеві органи влади, СБУ? Куди???
05 Січня 2018, 22:01
Майдан головного мозга неизлечим
06 Січня 2018, 00:33
https://intermarium.com.ua/po-vsij-ukrayini-do-tserkov-upts-mp-lyudy-pochaly-znosyty-lyalky-pislya-togo-yak-svyashhenyk-vidmovyvsya-vidspivuvaty-malyuka/
06 Січня 2018, 01:05
Ти хочеш, щоб бухе козломорде кацапське бидло-асвабадітєть залізло до тебе в хату і викинуло тебе з неї, як в Донбасі? Якщо ні, то чому тоді ти протиставляєш Українську Церкву Українського (Київського) патріархату псевдоцеркві - кублу фсб кацапської педерації?
06 Січня 2018, 10:29
Ого скільки ФСБ
06 Січня 2018, 14:35
На жаль ще багато. В тому числі "дякуючи" таким як ти...
06 Січня 2018, 16:52
А киевский патриархат кем то признан в мире? Клоуны
06 Січня 2018, 16:56
А мацковський ким признаний? ФСБ і путлером !
06 Січня 2018, 18:03
С тобой даже не интересно разговаривать
06 Січня 2018, 18:30
А хто з тобою разговариваєт придур? Іди їж кутю!
07 Січня 2018, 16:11
Чекайте "Руського миру". Буде вам і патріархат, і в Сибір дорога через Володимирський централ. Ви ж бидло яке без цього жити не може. В своєму домі повинна бути "своя правда... і віра!". А вам до параші ближче ніж до людей!
08 Січня 2018, 09:47
после нового года, нацики активизировались, не отошли наверно еще от празднования днюхи бандерлоги.......
08 Січня 2018, 10:04
Ти вже підар Фсбешний куті обївся і знову сереш.
08 Січня 2018, 21:27
кодло сєпарське
09 Січня 2018, 12:18
бійтесь бога таке писати якщо ви віруючі
09 Січня 2018, 14:45
А що правда очі коле?
16 Січня 2018, 21:54
Собака лає - караван іде<br/>Так і з нашою УПЦ