Єврономери: Українці таки зможуть узаконити авто на іноземній реєстрації

07 Січня 2018, 15:13
4687

Власники автомобілів на іноземній реєстрації та представники влади нарешті дійшли порозуміння і сіли за стіл переговорів.

Тому не виключено, що вже незабаром обома сторонами буде знайдено компромісне рішення. І не виключено, що «вартість» цього компромісу, за словами керівника громадської організації «АвтоЕвроСила» Олега Ярошевича, становитиме 600 євро, – інформує «Волинь24» з посиланням на «Вечірній Київ».

«Зараз у нас йде діалог, розробляємо закон, класифікатор, за яким буде можливість за суму від 600 до 1000 євро розмитнити такий автомобіль. Вже йдуть предметні діалоги, створені робочі групи. Це зараз не афішують, щоб не робити процес предметом політичних ігор», – зазначив Олег Ярошевич.

«Нарешті з нами почали рахуватися і спілкуватися в Кабміні, Верховній Раді, Адміністрації Президента. Якщо ми раніше казали, що «єврономера» потрібно узаконити, то зараз наша риторика змінилася – ми вимагаємо прийняти закон, який дав би можливість кожному українцю придбати якісний і доступний автомобіль», – додав він.

Коментарі
07 Січня 2018, 17:18
Мусор на єврономерах буде що скоїв смертельну аварію буде їздити законно
07 Січня 2018, 17:26
Прижене нову беху до поліка і ну вишивати
07 Січня 2018, 18:11
Тато на різдво купить нову машину
07 Січня 2018, 19:48
Ви меньше читайте брехню про розтаможку 600 баксів. Журналюгам потрібно щось писати. Ярошевич почув що хтось десь пернув та давай базікати. А пенсію мені потрібно платити .Де гроші держава візьме, якщо хитров....ні хочуть на халяву їздити на євробляхах. Платити будете не меньше 1500 євро, якщо ще верховна рада проголосує. Зараз з 2018 року потрібно знайти гроші на нову зарплату вчителям.А не робити пільги для контробасів.
07 Січня 2018, 20:19
більша цих машин уже давно нелегальгі на лоха це чісто запуск
07 Січня 2018, 20:19
авто з іноЗеМними номерами за адекватною ціною ---бути .АВТО НА УКР РЕЄСТРАЦІЇ - ЗА НЕ 3-10 ТИС ЕВРО РОЗМНИТНЕННЯ --НЕ БУТИ .КЛОУНАМ НА ЗАМІТКУ ХТО КАЖЕ ПРО ЛИТОВСЬКІ ЧИ ПОЛЬСКІ АВТО ЩОСЬ ПОГАНЕ ТО ПОДІВІТЬСЯ НА НАШ МУСОР В МІСТІ ЛАНОС МОСКВИЧ ВОЛГА І ТАК ДАЛІ........
07 Січня 2018, 20:23
Головне щоб мусора на євробляхах не вишивали
07 Січня 2018, 21:14
Якщо узаконять розмитнення євроблях за 600 баксів, бюджет отримає солідний куш. Але тоді подонок васадзе та інші салонщики матимуть страшенні збитки. А у них баксів вистачить, щоб купити самих "непідкупних і чесних" нардепів-кнопкодавців... Не кажучи про "народний" Кабмін...
07 Січня 2018, 21:43
Аварії і на Гондураських номерах здійснюють, зважаючи на їх донищений стан. Особливо Жигулі та Таврії А хто за бюджет злодійський переживає почніть з Колі Мартиненко і інших мільярдерів. З зарплати суддів і інших можновладців.
07 Січня 2018, 23:50
Якби не колямартиненко з йулькоювоною, то не вбили б аваківці Сашка Білого...
08 Січня 2018, 06:10
Гройсман з Вальцманом про Вас шановні так піклується і переживає.Скоро всі будуть жити в шоколаді !
08 Січня 2018, 10:11
А що робити з хитрими мусорятами за наш рахунок
08 Січня 2018, 11:23
Ми вже по вуха в шоколаду, що вилазить ззаду...
08 Січня 2018, 11:46
Розмитнення буде коштувати 1500 евро. Але це тільки розмитнення. А ще потрібно буде заплатити податок за авто в розмірі його вартості на европейському ринку. Номери будуть коштувати 500 евро, реєстраційне посвідчення 1000 евро, технічний огляд і сама реєстрація 500 евро. Ось і подумайте в що вилляться вам польська бляха.
08 Січня 2018, 14:56
Чого влада невступає в Євросоюз? За що я стояв на майдані? Кум каже що Яника брали у Євросоюз а цих неберуть бо вони ще більше ворують чим злочинна влада Яника, люди але цеж неправда ця влада шо зараз теж з нами на майдані стояла і вони полюбому не крадуть і машини на бляхах дозволили для людей, так що куме ці лучші за яника
08 Січня 2018, 15:21
Не пий кацапського бояришніка - козломордим станеш... чи вже став?..
08 Січня 2018, 22:39
То ось чому в Кіндера такі стесані вуха
08 Січня 2018, 23:04
Клоуни, дивіться новини. З 01.01.2018 продажа в Раші бояришника з автоматів заборонена, так чсамо як виробництво і продажа слабоалкогольних енергетиків. Так що все гівно питимуть тільки наші вітчизняні лигарі, що робили і до цього.. До речі, якщо не в курсі, українською бояришник - глід.
08 Січня 2018, 23:59
Яка різниця міліціонер чи поліцейський
09 Січня 2018, 06:21
Може наш глод більший градус має
10 Січня 2018, 00:36
Щодо закидів відносно бояришника, чи глоду і як ним потруїлись в Росії. Можливо, комусь від цього радість, що в сусіда горить хата. Тільки в нас цієї гидоти випито не менше. А ще, хто памятає, був такий псевдобальзам "!Вігор" який в аптеках і навіть в простих магазинах продавався вдвічі дешевше, ніж сама дешева горілка. Так від цього напою народу перемерло не менше, а може й більше, хоч масових отруєнь не зафіксовано, але знали всі, тому його тихцем заборонили.
10 Січня 2018, 13:31
Бальзам п'ють чайними ложками, а не стаканами. А настоянку глоду - краплями.
11 Червня 2018, 05:44
Ми пропонуємо кредит на 2%, для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нами: [email protected]