Дубове: у селі відбулось свято колядок «Диво Різдва»

09 Січня 2018, 19:22
7803

У Дубівському центрі культури та дозвілля відбувся благодійний вечір колядок та різдвяних віншувань «Диво Різдва».

Про це повідомляється на сторінці Наталії Тхоржевської у Фейсбук.

«Дітки нашої парафіяльної недідьної школи при Свято-Юріївському храмі УПЦ КП с.Дубове взяли участь у різдвяному районному святі колядок та різдвяних віншувань «ДИВО РІЗДВА», що відбувся вчора в Дубівському центрі культури та дозвілля – підготували вертеп. То був аматорський виступ – більшість діток на такій сцені вперше. Але вони дуже старались. І головна ж наша мета – прославити новонароденого Ісусика», – йдеться у дописі.

Під час благодійного вечора жителі громади зібрали більше 4 тисяч гривень для важкохворих людей.

 

3

2

2

2

2

1

2

1

1

1

1

1

3

1

1

1

1

1


1

1

 

Коментарі
09 Січня 2018, 21:38
Молодці, так тримати
10 Січня 2018, 00:30
Різдво Христове - це і є свято народження Спасителя. Всі колядки, вертепи та інші прояви народної творчості нічого спільного з Різдвом не мають і є лише відголосом язичництва. Ще більш незрозуміло, коли в цьому беруть участь особи, які іменують себе священниками.Не вірите? То поїдьте в омріяну Європу і там переконайтесь.
10 Січня 2018, 00:52
Пиши не віруючий, а штунда
10 Січня 2018, 01:10
Тхоржевська хвора на голову.Таких людей потрібно терміново в Ліпіни
10 Січня 2018, 01:42
А ти з Ліпін пишеш?
10 Січня 2018, 09:24
верующие, а кто знает в мире православных, кто такой КИЕВСКИЙ ПАТРИАРХАТ????конечно кроме определенной нацистской кучки патриотов, ключевая фраза в МИРЕ!
10 Січня 2018, 12:01
Всі знають крім козломордих Фсбешників
10 Січня 2018, 22:40
Так, Аватар і козломордий ( він любить це слово) пишуть з Ліпін.
11 Січня 2018, 11:17
А ти козломордий в Ліпінах перебуваєш!
12 Січня 2018, 01:17
Ні, я вже зцілився від дурнуватого скакання і кричалок і виписався. Аж соромно стає, яким був дурним в часи майдану.<br/> А ви ще тяжко хворі, і вам треба лікуватись.
12 Січня 2018, 10:59
Судячи з твоїх висерів тобі до сцілення ой як далеко!
12 Січня 2018, 21:19
Йолопе, слово &quot;зцілення&quot; пишеться з заголовної &quot;з&quot;. На &quot;Сц&quot; починається те дієслово, яке ти вмієщ і найбільш полюбляєш робити. А скоро, коли за вас толком візьметься влада, робитимете це, нацики, постійно. Ти не переживай, ваш Бандера теж постійно всцикався після трахання в дупку. Будьте гідними його дупи.