Секретар Ковельської міськради показала своє «президентське» посвідчення

12 Січня 2018, 12:27
5187

Попри заклопотаність чиновницькими справами, секретар Ковельської міської ради Віра Федосюк (ВО «Батьківщина») знайшла можливість у робочий час зіграти в одну забавку на Фейсбуці.

«Побачила пост свого фейсбушного друга де йому видано посвідчення міністра оборони і задумалась, а яке ж мені міністерство доручить Фейсбук...», – у передчутті чогось неймовірного написала Віра Іванівна.

Інтрига тривала не довго. Фейсбук «видав» секретарю міськради «президентське» посвідчення із солідним, як для Ковеля, «окладом», чим вона і похвалилася на своїй сторінці. Чи рекомендувала Віра Іванівна міському голові Олегу Кіндеру теж зіграти в цю забавку – невідомо.  

 

1

Коментарі
12 Січня 2018, 15:01
дааа.. це не зірка на ялинці... і коментаторів з міськради щось чути..
12 Січня 2018, 15:19
Що це за брєдові новини???
12 Січня 2018, 15:28
Ось вони чим на роботі займаються))))))))))))))
12 Січня 2018, 15:38
а тепер до декларації незабути внести ще одну зарплату. Факт.
12 Січня 2018, 16:38
Ой, люди, сміх, така доросла, а в такі ігри грає. Секретарем стала, бо меру дає) А взагалі, я за кар’єрний зріст шльондр. Нам всеодно, а їм підняття в своїх очах)
12 Січня 2018, 17:37
маразм крепчает.......блин , а мы с ней одну школу заканчивали...
12 Січня 2018, 17:42
Щоб дитя в рот не тягло, аби не плакало. Віра марить великим членом міжнародної організації, чи малим, аби членом...Як чукча...Зробіть її почьотним членом чи членкою. А по нечьотним хай цигарками торгує
12 Січня 2018, 18:30
а я від Федосючки балдєю. Хто познайомить. Кожен день мені сниться.
12 Січня 2018, 23:39
Ти і туди свого носа всунув.
13 Січня 2018, 01:07
Вы хотели новости ? Нате вашы новости !
13 Січня 2018, 11:25
Хлоркою помиємо
14 Січня 2018, 16:26
Шановні "гоша" і "до гоші" і інші члени сходіть в церкву і помоліться або напишіть свої імена, хай віруючі за вас помоліться, бо злоба,ненависть яка з вас б'є ключем, регулярно засмічує інет, в результаті доведе вас до лікарні .
14 Січня 2018, 21:06
Придворний піп озвався
14 Січня 2018, 23:40
Як я не люблю цих всіх посередників між Богом
14 Січня 2018, 23:48
Так тут всі коменти сере один КОЗЛОМОРДИЙ ФСБешник!
15 Січня 2018, 01:07
Нічого скоро Путіну хана
15 Січня 2018, 09:16
а что с путиным, я уже переживаю....
15 Січня 2018, 15:03
Б`є ключем тупість секретаря міської ради , яка таке сміття виставляє.Дуже соромно за таких посадовців!!!
15 Січня 2018, 17:44
она ЖЕ всего навсего секретДАРЬ...
18 Січня 2018, 01:34
Чому ксіва на москальській мові ?! Вже давно пора гнати сраною мітлою з владних кабінетів цих екс комсомольців.
11 Березня 2018, 17:37
Одне слово секретутка...Дірка є ума не надо
14 Березня 2018, 01:14
а,шо?як не юля ,то вєра)