Ковельчанина оштрафували за те, що шарпав і матюкав поліцейських

13 Січня 2018, 18:00
6227

Чоловік 30 листопада 2017 року о 10 годині ранку у центрі Ковеля ображав працівників поліції нецензурними словами, погрожував їм, шарпав за форменний одяг, на їх вимогу припинити він не реагував. 

Про це йдеться в судовій справі, яку розглянув Ковельський міськрайонний суд.

Також цього дня, чоловік вдруге, біля бару «Лабаз» виражався нецензурною лайкою в адресу працівників поліції, погрожував їм. Таким чином він двічі вчинив адміністративне правопорушення.

Чоловік в суд не з'явився, хоча був повідомлений про час і місце розгляду справи.

Зрештою, суддя В'ячеслав Лесик, який розглядав дану справу, призначив адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 136 гривень і державний судовий збір в сумі 320 гривень.

Коментарі
13 Січня 2018, 22:39
А я думав, або обмежаться усним попередженням, або, як вміють, затягнуть терміни притягнення до відповідальності. Можуть же коли захочуть.<br/>А то &quot;піліція, піліція&quot;.....
14 Січня 2018, 01:43
Після такого покарання хуліган десятому закаже дотримуватись закону. Такими темпами ми дуже швидко викоріним хуліганство і неповагу до наших доблесних правоохоронців.
14 Січня 2018, 19:14
За подібне правопорушення в європі покарання було б у рази більше
14 Січня 2018, 20:02
Хоч не трахнув цих поліцейшьких? Мабуть ні, бо тоді не судили б, а виписали б якусь премію за розвиток демократії на пострадянському просторі.
14 Січня 2018, 21:30
да забув лесик як сам служив у міліціі
14 Січня 2018, 23:35
Ти правильно підмітив, Лесик колись давно, ще при нормальній владі, дійсно починав службою в МІЛІЦІЇ, а не у всраній поліції, яку нацики на майданах раком ставили.
15 Січня 2018, 01:17
Тебе, чмо, за 30 дерев'яників в три зміни заставив ольгінський шеф ішачити? Га, півнику?
15 Січня 2018, 22:56
Скажи, а як ти особисто відносишся до тих, хто зараз рулить країною?, до президента, в т.ч.? До Луциків, авакових? Скажи раз правду, як думаєш, може, тебе зрозуміють і інакше ставлення буде до твоїх радикальних думок.
17 Січня 2018, 15:41
Даремно розпинаєтесь, нацики ніколи на тих, хто при владі, гавкати не будуть. Кишка слабенька, та й шанс нагавкатись їм дає. Нацик і масон - браття навіки.