Голова Дубівської громади пояснив, чому не освоїли понад півмільйона гривень

14 Січня 2018, 09:00
4718

Нагадаємо, нещодавно «Район.Ковель» повідомляв, що село Вербка, яке розташовано у межах Дубівської ОТГ, повернуло до Державного бюджету 600 тисяч гривень, які у минулому році виділили на реалізацію інвестиційних проектів.

Голова Дубівської об'єднаної територіальної громади Роман Троцюк (на фото) на своїй сторінці у Фейсбук пояснив, чому так відбулось.

«Будівництво корпусу школи (у Вербці, – ред.) виконане в повному обсязі та з гарною якістю. Неосвоєні кошти, які виникли в результаті будівництва, це різниця між запроектованою вартістю будівництва та реальною, Оскільки будівельні роботи виконані в короткі строки, то інфляція не вплинула суттєво на вартість», –  повідомив він у дописі.

«Якби добудова школи проходила в наступному році, то економії не виникло, а можливо ще довелося навпаки додавати кошти. Тому, що кошти повертаються в державний бюджет треба тільки, в даному випадку, радіти. В результаті економії близько 500 тисяч гривень повернулося і в бюджет Дубівської сільської ради. Дані кошти можна буде використати на новий корпус, який буде будуватись в Вербській школі в цьому році. Дана ситуація є гарним прикладом роботи команди. Необхідно кошти використовувати ефективно», – зазначив Роман Троцюк.

Нагадаємо, напередодні Нового року, у селі Вербка відкрилась нова школа.

 

1

Коментарі
14 Січня 2018, 11:38
Рома-космос, ти що куриш, ти сам дибіл, чи всіх рахуєш дибілами. Досить брехати.
14 Січня 2018, 12:00
До попереднього<br/><br/>20:25 13.01.2018<br/><br/>Якої команди? Луцької? Так! Сроки будівництва зірвали! Все село чекало, що діти в новому корпусі будуть вчитися з 1 вересня як обіцяв Гунчик при закладанні капсули. Спускайся з космосу на Землю. Якщо ти голове людей тримаєш за дурнів, то в тебе не все гаразд з головою! Ми вже втомилися від твоєї брехні. Як не соромно! Ці грошики ти просрав і це факт. А вони вже могли б працювати зараз для підговки 0 рівня нового корпусу. Ти давай закінчуй людей смішити і з сайту зніми свій стратегічний перспективний план розвитку ОТГ. Це таке пише Ген. секретар ООН, або Президент країни. А в ОТГ повинен бути приземлений план розвитку по виконанню робіт, в яких селах, хто відповідає і яке фінансування на основі принятого бюджету. Не забудь запланувати будівництво космодрому на вигоні бувшої ферми. Ото вибрали клоуна на свою голову!
14 Січня 2018, 12:08
А дубівська директорка права.
14 Січня 2018, 12:09
Ми з ним працюємо в тандемі
14 Січня 2018, 12:38
Кошторисна вартість будівництва 20 млн.грн., зберегли для бюджету держави - 600 тис.грн і бюджету ОТГ - 500 тис.грн. =1,1 млн.грн. - &quot;це різниця між запроектованою вартістю будівництва та реальною&quot;!!! Нічого собі різниця! А може це ті гроші які не встигли вкрасти і паша-Шрек аж в лікарню зліг? Чи молодий вчитель фізики побив при розпілі старого фізрука? Одне зрозуміло, що господарі нікудишні ці два вчителі. Не змогли в школі побудувати свою працю і в господарстві ОТГ нічого не зможуть.
14 Січня 2018, 13:32
Факт.
14 Січня 2018, 19:01
Дарма старого прокотили, молодий навіть не знає, як правильно вкрасти
14 Січня 2018, 21:12
Я не поняв, цей мужик голова громади? Так він же фермер з Дубової, і не переставав ним бути. Сам унього мцісяць назад купив пару центнерів пшениці, гарна пшениця на насіння. Корупція, блін...
15 Січня 2018, 00:38
Корупціонер!!! Думає тільки про власний бізнес!!!навіть найманців має!!!Де відповідні органи???
15 Січня 2018, 01:12
Світло космос краще проведи в дубовій на участках
15 Січня 2018, 01:12
Світло космос краще проведи в дубовій на участках
15 Січня 2018, 01:19
Тебе зоряне космічне сяйво не влаштовує?
15 Січня 2018, 10:23
Геть космоса, неосвідчений і некомпетентний у своїй справі!!!!!!!!!!!!!!!!
15 Січня 2018, 11:08
Спочатку старий вчитель повинен був організувати курси підвищення кваліфікації для молодого вчителя, щоб молодий взяв від комунізму все найкраще - навчився професійно красти бюджетні кошти.
15 Січня 2018, 13:38
Так, гроші повернуті до Д. бюджету - це безгосподарність, та безвідповідальність в першу чергу голови і його команди, а також його &quot;покровителів &quot;. Власні кошти він добре вміє рахувати. сам деколи торгую з ним. А от куди дивився &quot;стратег&quot; Миколоа Г. з його досвідом, чи можливо недопускає, чи не чує його г о л о в а ? А Павла Б. не чіпайте, не беріть гріха , людина в лікарні і хай Бог йому допомагає.
15 Січня 2018, 15:11
Безекі велика подяка! Це він заварив цю смачну кутю. Дай Боже йому здоров`я і многая літ життя! А оця шантрапа його заслугу тягне на себе. Це дуже не гарно з їх боку.
15 Січня 2018, 17:11
А рома-космос прикольний голова. Якби це непорозуміння-рома-космос не впливало на долі людей і сіл цієі громади, то було б смішно, а так можна лише поспівчувати людям , які мешкають в цій громаді. Бачили очі що брали, тепер повилазьте. Маєте по 200 грн і космоса в додачу, то й тіштеся, а на чергових виборах думайте, і не голосуйте більше за комосів з куценьким інтелектом та величезною наглістю.
15 Січня 2018, 19:22
Сорока в мене в замах-він на ринку порядок вже з впасеними контролерами навів.А його кум Хамса у нас за касира.
15 Січня 2018, 19:23
Яка файна гоп компанія
17 Січня 2018, 09:52
Цей придурок Космос великим автобусом забирає одну дитину з облап у свого сраколиза-вадика, а наші діти до школи добираються рейсовими автобусами. Це він нам так дякує що за нього проголосували. Скажіть чи не придурок, а яке воно нагле і цинічне.
17 Січня 2018, 11:20
Так він вам 200 грн. заплатив рік назад перед виборами на проїзд. Просіть ще! У вас був вибір, ви вибрали його! Ми знали хто він і всіх попереджували, а ви повірили гривням.
17 Січня 2018, 12:18
Космосе схаменися, не гніви людей, не роби ім на зло. Подумай про своє майбутнє і майбутне тих, хто тебе оточує. Івахів з гунчиком далеко і не вічні. Як ти дивишся людям у вічі.