У Колодяжненській сільській раді – новий начальник гуманітарного відділу

14 Січня 2018, 10:55
18596

У Колодяжненській сільській раді 9 січня представили нового начальника гуманітарного відділу сільради.

Про це повідомляється на сайті Колодяжненської громади.

На робочій нараді голова Колодяжненської сільської ради Віталій Кашик представив начальника гуманітарного відділу Колодяжненської сільської ради Кухту Павла Володимировича, який переміг у конкурсі на цю посаду та від 9 січня 2018 року очолює цей відділ громади.

Павло Кухта публічно склав присягу державного службовця в присутності керівників установ освітніх закладів апарату сільської ради.

В свою чергу голова сільської ради Віталій Кашик підвів підсумки минулого року та побажав на наступний рік перспектив розвитку, плідної роботи та досягненя всіх цілей, проектів та  ще більшого процвітання нашої громади.

 

4

2

4

Коментарі
14 Січня 2018, 14:02
А що ж так холодно в сільраді Всі одіті
14 Січня 2018, 14:35
Одна роздіта
14 Січня 2018, 14:37
Кашик нагріє
14 Січня 2018, 18:59
Вже нагрів, аж розчервонілася і парує
14 Січня 2018, 19:01
Це ту шо в фіолетовому вже давно гріє
14 Січня 2018, 20:14
А була ж гарна перспектива в Колодяжного- одна з найзаможніших сільрад. А що вийшло? Козак всунув свою маріонетку , та- свою-і пішло-поїхало... І от такі чмошники дорвались до влади..Вони дбатимуть за людей? НЕ СМІШІТЬ МОЮ ДУПУ-ВОНА І ТАК СМІШНА.
14 Січня 2018, 20:22
Це точно кашик править разом з нею де та влада , на шо дивиться...
14 Січня 2018, 20:34
До попереднього
14 Січня 2018, 21:46
Все дуже просто. Товстий гаманець чоловіка зовсім непрозорий. Ось крізь нього жінка нічого такого і "не бачить"...
14 Січня 2018, 22:09
Немає грошей на отоплення .<br/>Бідна ОТГ.
14 Січня 2018, 22:13
Ще до себе когось хочуть в ОТГ.<br/>Як же вони інших нагріють і доречі чим саме.
14 Січня 2018, 22:15
А машину то купили в громаду а кажете нема грошей
14 Січня 2018, 22:17
А коли ж то той &quot;КОНКУРС&quot; був і де про нього написано було?
14 Січня 2018, 22:21
На сесії собі вирішили
14 Січня 2018, 22:40
Де був конкурс? В кабінеті голови.
15 Січня 2018, 00:27
Зборище ледарів і тупаків!!!<br/>Кашик купував голоси.<br/>Шворак туповата і нічому не навчилася за час &quot;правління&quot;, треба гнати в шию.<br/>Кухта молодий і недосвідчений маріонетковий чиновничок.<br/>Про &quot;фіолетову&quot; чув, що інтелектом не обтяжена.<br/>Хм, ото буде ОТГ )))))))
15 Січня 2018, 01:18
А Пумба то правий!
15 Січня 2018, 07:20
Якісь вони там всі ущербні
15 Січня 2018, 13:11
фіолетова та що роздіта вміє ДАТИ,кому надо
15 Січня 2018, 14:22
Вона дає всім не перебираючи іі всі райони знають
15 Січня 2018, 17:01
КАШИК ДАЙ ДЕНЕГ НА ФУТБОЛ ПОРІШАЮ БУДЕШ ТРЕНЕРОВ ФК КОВЕЛЬ І ПРЕЗИДЕНТОМ І СПОНСОРОМ
15 Січня 2018, 19:45
Громаді він не подобається
15 Січня 2018, 19:59
То точно
15 Січня 2018, 21:26
Весело у вас живуть люди, як в кіно
15 Січня 2018, 21:43
Збирайте голоси на імпічмент... або мучтесь далі
15 Січня 2018, 21:52
Всі мовчать бояться
16 Січня 2018, 08:36
Бояться??????? Та кого там боятися????? У вас там що - Північна Корея??????
16 Січня 2018, 09:26
Кашик в Скулині кожен день бо є до кого їздити , ( до тої шо в фіолетовому ) але з школи іі вже забрав до себе в громаду , а за жінку з чотирма дітьми забув!!!
16 Січня 2018, 09:41
Люди, вам що немає чого робити? Займіться чим небудь. На свої сім'ї дивіться....
16 Січня 2018, 09:41
Люди, вам що немає чого робити? Займіться чим небудь. На свої сім'ї дивіться....
16 Січня 2018, 09:53
Дивимось, дивимось, а це певно нарешті прихильник кашика з’явився !!!!ха-ха
16 Січня 2018, 09:55
То передайте йому хай почитає, що про його люди думають і про ту шльондру також!!!!
16 Січня 2018, 10:38
Селюки добралися до інтернету...,
16 Січня 2018, 11:28
Оооо кашівські шестірки добралися до інтернету!!!!
16 Січня 2018, 12:44
да за Шворак я згідна. гнати і то вже. бо толку нуль
16 Січня 2018, 13:13
я маю на увазі Шворак І. Ю. а ви?
16 Січня 2018, 13:31
А я маю на увазі Осіпчук Л.В(та шо в фіолетовому ))))....,
16 Січня 2018, 13:56
ту і ту гнати треба. всі хочуть керувати а робити нема кому.
16 Січня 2018, 15:41
Не копирсайтеся в чужій білизні, а дивіться кожен на себе
17 Січня 2018, 15:00
на машину гроші є.на футбол є. а на харчування дітей в школах і садочках не вистачає. такі пани що могли б маршруткою їздити. до чого ми котимся?????
17 Січня 2018, 17:45
Оце правда !!! То чого мовчите , чого не ідете і нічого не кажете!!!!
17 Січня 2018, 20:19
Пумба! А хто ж це такий дуже розумний, що всіх тупаками обзиває? Представтесь будь ласка ( ПІБ) може ми на наступних виборах вашу кандидатуру розглянемо. Чи що там на голову громади, можливо вас у президенти чи в нобелівські лауреати ?
17 Січня 2018, 20:19
Пумба! А хто ж це такий дуже розумний, що всіх тупаками обзиває? Представтесь будь ласка ( ПІБ) може ми на наступних виборах вашу кандидатуру розглянемо. Чи що там на голову громади, можливо вас у президенти чи в нобелівські лауреати ?
17 Січня 2018, 20:36
До чого котиться наш народ, тільки привикли ПРОСИТИ, дай на школу, дай на садок і тд...А у відповідь що? Будеш об'єктом розмов. Дасиш-дає, значить краде, бо ж з свого кармана не дасть. А не дасиш- жлоб, який тоже краде і зразу дивляться що купляє. Коли ви вже відвикните рахувати чужі гроші. А як ми вчились , хто нас кормив в столовці? Батьки гроші давали. Не вмієте заробляти, не родіть дітей.
17 Січня 2018, 20:42
Що за дурню ви тут пишете. Невже своє життя таке безнадійне, що у чуже носа тичете.<br/>Правду кажуть: люди з високим інтелектом обговорюють ідеї, середнім - події, низьким - людей!!!<br/>Позбирались тут прям аматори політичних розборок. Приберіть цю брехню із сайту. <br/>Влада Колодяжненської громади достойна і справедлива.
18 Січня 2018, 00:33
Шановні прихильники Колодяжненськоі ОТГ , видно не все в вас там так гарно і справедливо , якщо стільки людей обурені, задумайтеся!!!!!
18 Січня 2018, 00:42
Я думаю, що весь цей &quot;брєд&quot; пише одна або дві особи, яким подобається розносити сміття.
18 Січня 2018, 20:34
Та ні, пишуть різні люди, а (брєд) нажаль виявляється правдою, а Кашику рекомендую більше звертати увагу на сімю, а ні на Фіолетову, а то під час спортивних змагань аж неприємно спостерігати за ними !!!!
18 Січня 2018, 21:03
А скажіть а шо в тої ( фіолетової ) Осіпчук Л.В. чоловіка немає?? А то все про Кашика , чув шо і чоловік є , і дітей двоє , але шльондра ше та не одну сім’ю розбила вже. І тут роти людям не позакриваєте бо вже всі навколишні села говорять. А люди як говорили так і будуть говорити , тому що диму без вогню не буває!!!!
18 Січня 2018, 21:09
І закриймо вже цю тему бо не варті вони того , щоб про іх стільки днів говорили!!!
22 Січня 2018, 03:01
Дуже цікаво кого така мала тварина як жаба задушила на рахунок Осіпчук Л.В. Побільше розумних, мудрих, досвідчених, гарних людей у Колодяженську ОТГ. А Л. В. Осіпчук натхнення, здоров'я, сили на новій посаді і працювати до пенсії. А ті хто публічно робить такі заяви на рахунок Колодяженської с/р представтесь офіційно щоб ми знали до кого звертатися за новинами про ОТГ лишіть номер телефону і ми будемо вам дзвонити. Життя бумеранг... Буду рада до співбесіди з відкритим коментарем.
22 Січня 2018, 19:07
Ха-ха розсмішили!!!!!!!<br/>Все вище сказано про Осіпчук Л.,про її розпусне життя -ПРАВДА!<br/>Колодяженська ОТГ завдяки її репутації цвістиме і процвітатиме!<br/>Байдуже на сім‘ю,дітей,тільки Кашик в голові .<br/>Ніякої честі,тільки стид на весь район!
25 Січня 2018, 17:45
Ото да.
25 Січня 2018, 18:08
Яка в фіолетовому перша чи третя?
26 Січня 2018, 11:32
Перша , біла , шо без шапки)))
26 Січня 2018, 16:24
Катя Рудень — це хто? Юзікува невістка чи шо така заступниця!!! Ха-ха!!!
29 Січня 2018, 16:09
Так дружина Сергія Рудня. Не заступниця, а просто бачу і ціную розумних людей. А ви перш ніж писати коментарі навчіться грамоти. Виходить які активні боягузи у нас в Скулині.
29 Січня 2018, 18:51
Катя Рудень,ви як вчитель навчіться самі грамоти і зніміть &quot; рожеві окуляри&quot;!<br/>Бо скоро і з вашим чоловіком буде,якщо ще не була)
29 Січня 2018, 19:34
І не боягузи , а розумні люди !!!! А тепер і ви Катя Рудень - прославились на весь район разом з (Фіолетовою) Осіпчук Л. В . Тепер і в вас буде репутація як і в іі. З ким поведешся того і наберешся . І не в грамотності тут діло , а в людяності!!!!!!
29 Січня 2018, 21:40
Ви слідкуйте за своєю репутацією і своїм чоловіком. А моя репутація і авторитет нормальні. З ким мені дружити не вам вказувати. Слідкуйте з ким водитеся ви. А себе я почуваю гордо.
29 Січня 2018, 22:18
Не така то і у вас репутація та авторитет нормальні , якщо водитеся з такими !! Заспокойтеся вже !! І так весь район вже знає!
29 Січня 2018, 22:31
Спілкуватися із розпусними людьми ,які ведуть таке життя-за це ніякої гордості не може бути. <br/>Хоча дивлячись які в вас цінності і яке бачення ,можливо для вас,Катя Рудень,ця репутація і авторитет НОРМАЛЬНІ)<br/>Така поведінка в ОТГ не припустима і ні до чого не приведе,тільки жахлива репутація на цілий район через &quot; черговий роман фіолетової з Кашиком&quot;.<br/>В школі вистачало сорому ,ще й туди дібралася.
01 Лютого 2018, 18:23
Вас помирить тільки бійка)))))
02 Лютого 2018, 21:38
Може й так)
07 Лютого 2018, 10:25
Якщо шкода її пізди підставте свій рот або сраку.............
08 Лютого 2018, 20:37
Ого.Це грамоти і гордості не добавляє.Скоріш за все бракує розуму.
09 Лютого 2018, 10:48
В вас грамоти море всіх обсипати.
09 Лютого 2018, 10:48
В вас грамоти море всіх обсипати.
10 Лютого 2018, 12:03
То дайте ій ше грамоту (за заслуги ) як давали в клубі , тільки не за ті заслуги Кашик ій грамоту вручив !! Стільки мужиків як вона має , ше ніхто в Скулині не мав і не шкода іі п....ди , а досить вже того позору в селі, а в нас в селі є більш достойні люди кому можна вручити грамоту////
12 Лютого 2018, 19:45
Шестіркам всяким (які свій ПІБ не пишуть) не кажу свій ПІБ. Шестірки ж донесуть &quot;вождям&quot;. Власне, тому майже кожен тут всяв собі якийсь псевдонім.<br/>Не треба мене до тих пройдисвітів брати в команду. Кожен має займатися тим, що у нього найкраще виходить: кочегар-кочегарити, лікар-лікувати ... і т.д. Якщо ж хтось йде на такі посади, то і працювати треба належно, для людей!<br/><br/>Та цікаво інше: хтось тут написав позитивне про наших &quot;керівників&quot;? Здається ні! Висновки?!
14 Лютого 2018, 14:30
Оце дійсно правда!!!!!!!!!!!!! Не можна вже дивитися шо робиться ))) кожен день в машині катаються голубки , за роботу візьміться і згадайте про сім’ї /:::///
18 Березня 2018, 14:14
Інтелектуал?Краще б &quot;хитруном&quot; підписався.Голова ОТГ Кашик являється публічною особою,вибраною на цю посаду людьми, які довірили йому представництво своїх інтересів (або ж людьми яких він купив,а точніше не він купив,а його ляльководи).І тому обговорювання його аморальної поведінки є нормою для будь-якого цивілізованого суспільства.Тим більше, що це неприпустиме дійство відбувається на його робочому місці,на очах у його колег і друзів і,як наслідок,із зловживанням службовим становищем.Тому Ваша приказка,пане інтелектуал,тут зовсім недоречна.Це просто спроба культурно закрити рота обговорюючим цей безлад.А от Катю Рудень напевно у школі навчали,що розбивати чужі сім'ї,зраджувати чоловікові -це розумно і мудро,чи може її релігія має таку позицію,чи можливо її в такому дусі виховували батьки?<br/>Не може бути з поганого сімянина,хорошого керівника.Це може бути хороший майстер,досвідчений фахівець,але НІКОЛИ не хороший керівник.Навіть у такій країні, як США,де дозволені одностатеві шлюби і маса інших речей,які для нас здавались неприпустимими,чиновники &quot;смертельно&quot; бояться бути викритими у таких дійствах,які для наших можновладців є нормою.Тому треба обговорювати,треба приймати міри,зокреиа це робота наших депутатів,яким ми довірили контроль і управління нашою ОТГ!
19 Березня 2018, 22:45
Оце стаття !!!досі людям не дає спокою оце останній дописувач виложив , оце молодець !!! Так тримати , а то не ОТГ а бардель , як кролі між собою один з одним . Кашик — це позорище , ти позориш села і себе і свою сім’ю!!!
19 Березня 2018, 22:47
Хоть в школу перестав їздити , як забрав ту шльондру до себе на роботу і в селі вже не видно))
20 Березня 2018, 09:23
Все що робить Кашик —-це проводить концерти та змагання , а потім п’янки та гулянки з місцевими нічними метеликами, а для села нічогооооо!!!!!
31 Березня 2018, 17:22
Коли ви такий сміливець то не пишіть про чужу білизну а будьте сміливі сказати в очі. А що ще робиться у Скулинській школі. Хто приїжає?
05 Квітня 2018, 00:26
Аж смішно .. так все і сказали ... на те і сайт такий є що хоть можна висказатися хочаб позаочі
18 Травня 2018, 19:00
Самий тупий голова сільської ради, вимагає у людей гроші на мусор в Скулині і шантажує шо не дасть ні довідок людям ,ні інших документів.Краде гроші і все мало.
06 Червня 2018, 16:28
Тоточно
16 Червня 2018, 01:37
І заступника гнати тоже Романа Сергійовича а то як нап’ється то тільки одні мати жене
22 Червня 2018, 10:50
копніть глибше і будете знати походження фермерських грошей кашика а все митниця. таких ділків близько до влади не можна підпускати
22 Червня 2018, 10:50
копніть глибше і будете знати походження фермерських грошей кашика а все митниця. таких ділків близько до влади не можна підпускати
07 Липня 2018, 02:55
Ніколи не звертайте уваги на плітки про себе. Те що мавпи навчилися говорити нічого не означає.
14 Вересня 2018, 02:08
Натішились?
17 Вересня 2018, 17:22
Цікаво чим натішилися?
18 Жовтня 2018, 23:25
Розмовами, писаниною
02 Лютого 2019, 19:22
бидло
04 Лютого 2019, 14:24
Шановна ОТГ! Давайте скасуємо посаду старости ,а візьмемо на службу 2 поліціянтів. Думаю ці наведуть порядок:поменьшає &quot; точок , ліс не будуть так красти , а роблять це родичі старост
18 Лютого 2019, 22:59
А старост немає,є виконуючі обов'язки старост. Візьмемо поліціянтів,то родичі поліціянтів будуть ліс красти. Ви ж бачите як наша доблесна поліція злочини розкриває. Ще хочеться про поліцію говорити, ха ха ха.