Як у Люблинецькій громаді використали гроші на розвиток інфраструктури

14 Січня 2018, 12:21
6233

У Люблинецькій об'єднаній територіальній громаді розповіли, як освоїли кошти на розвиток інфраструктури у 2017 року.

Протягом минулого року була повністю використана субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, розмір якої становив 1 мільйон 715 200 тисяч гривень, – повідомляється на сайті Люблинецької громади.

В результаті громада має вуличне освітлення в трьох населених пунктах, а саме: у селі Нові Кошари по вулиці Лесі Українки, Кругельська, Лісова, в смт Люблинець по вулиці Панаса Мирного, Дачній, у селі Калинівка по вулиці Джерельній.
 

 

Проведено заміну вікон в Люблинецькій дитячо-юнацькій спортивній школі. Утеплено північну та західну сторони дитсадку «Калинонька».

Також розроблено проектно-кошторисну документацію на будівництво адмінбудівлі стадіону та трибун, капітальний ремонт тротуарів по вулиці Незалежності в смт Люблинець. Ці два проекти подано до Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році. 

Нагадаємо, у 2017 році Люблинецька ОТГ стала одним із лідерів на Волині з освоєння коштів

 




Коментарі
14 Січня 2018, 15:39
Молодці!
14 Січня 2018, 18:57
По 30 гривень світлодіодних лампочок з Китаю виписала - півтора мільйони списала на них та івахівські подаровані вікна. Не була б то юристка-головиха...
14 Січня 2018, 22:36
Головиха не юрист, а хімік
15 Січня 2018, 00:11
Сіховська~хімічити добре вміє...
15 Січня 2018, 01:17
Друга освіта чи стан душі?
15 Січня 2018, 18:13
Душа радіє за таких активних господарів, які оперативно освоіли кошти і результат наяву. Громада у виборі не помилилася! А поганим людям трудно вгодити.!!!!
15 Січня 2018, 21:24
Ваша мама сильна згрішила, народивши Вас. Цеж як треба ненавидіти людей з якими живете, їх дії і взагалі життя, щоб лити бруд (під різними іменами) скрізь, де згадується селище в якому самі ж проживаєте. Ви як той вірус у комп'ютері який заважає правильній його роботі.<br/> Як так можна - ДИВИТИСЬ У ВІКНО і все знати - знати що начебто Сіховська поїхала у Пекін виписала лампочок, знати їхню Китайську ціну (30 грн), ДИВЛЯЧИСЬ У ВІКНО, точно бути впевненою, що півтора мільйони списала (це в грн. чи $?, а може два мільйони? чи три?) Таким &quot;Гройсманам&quot; як ви, завжди буде чогось бракувати, щось завжди буде заважати. І що б громада не робила, той &quot;біс&quot; який накріпко поселився у вас, вашими ж руками буде робити свою Чорну Справу.<br/> Думаю що мудрі люди, а таких, дякувати Богу, у нас переважна більшість, не буде звертати увагу на писанину однієї людини, під якими вигаданими іменами вона б тут не друкувалась.<br/> Керівництву бажаю одного - подальшої плідної праці.
17 Січня 2018, 21:34
Скажіть будь-ласка а де центральний вхід, не хватило грошей які виділив Іванів.
17 Січня 2018, 21:35
Тільки вмієте за чужими спинами прикриватися.
17 Січня 2018, 21:36
Сіховська перестань себе відправдовувати.
17 Січня 2018, 21:37
Хто відравдовується,то відчуває вину.
18 Січня 2018, 01:10
&quot;Гройсман&quot; ти знову сереш в своїх &quot;коментах&quot; на людей які чесно працюють? Щось давненько тебе не було. Ну давай ще &quot;вчуди&quot; якийсь &quot;перл&quot; - посміємося.
18 Січня 2018, 20:45
Ви настоящі «Гройцмани» вже не знаєте в які кармани пхати.
20 Січня 2018, 00:04
Читаю це і думаю......У нас громада чи, що покажіть людям як можна жити у селищі : робочі місця,розвиток громади,культурна програма,задіяні учні, люди які тут проживають хочуть ходити по нормальних вулицях,а в першу чергу навчитись спілкуватись з людьми.Чого не має в очільників ОТГ дуже прикро....