На головній ялинці Ковеля згоріла частина ілюмінації

15 Січня 2018, 14:00
5926

Нещастя продовжують переслідувати новорічну ялинку в центрі Ковеля. Про чергову халепу журналістів нашого видання проінформувала компетентна особа з мерії.

Проблема виникла після того, як невідомі й досі хулігани вкрали «зірку», яка висіла у нижній частині ялинки. Не виключено, що під час цього варварства мерзотники пошкодили електромережу самої гірлянди. Пошкодження було не абияке, бо мешканці вулиці Незалежності – від Палацу учнівської молоді імені Івана Франка до магазину «Вечірній» – звернули увагу, що коли «коротнула» ялинка, то пропало вуличне освітлення на цій ділянці дороги.

Чому ж сталося замикання? Чому не працює половина дорогої гірлянди? Напевно, витративши півтори сотні тисяч гривень на новорічну ілюмінацію головної ялинки міста, в експлуатаційників її утримання не знайшлося кількох гривень на запобіжник. Невже втулили «жучка» і, більш за все, комутаційна плата вийшла з ладу – оплавилася?

Хіба у місті Ковелі, яке десятиліттями славилося своїми фахівцями в галузі електроніки (залізничний вузол, «Ковельсільмаш» та ін.), не знайшлося спеціаліста, якому б замовили виготовлення по суті не складної «блимавки», яку ще десяток років тому практично на коліні могли «зліпити» вихованці радіотехнічного гуртка будь-якої ковельської школи? В Ковелі пішли іншим шляхом: знайшли якогось харків’янина, який не полінувався освоїти майже 200 тисяч гривень з бюджету міста на радість ковельчанам.

Ніби хорошу справу задумала міська влада, але все виходить, як завше…

Як стало відомо журналістам, утримання новорічної ялинки лягло на комунальне підприємство «Добробут», яке сьогодні переживає не найкращі часи. Плинність кадрів, нестача кваліфікованих спеціалістів і тут така дороговартісна річ вперлася в криворуких електриків… І хто тепер має нести відповідальність? І чи залишиться взагалі ілюмінаційна система на ялинці до кінця новорічно-різдвяних свят?

 

Ялинка під час відкриття, 2017 рік
Ялинка під час відкриття, 2017 рік

Ялинка нині, 2018 рік
Ялинка нині, 2018 рік

Коментарі
15 Січня 2018, 17:01
за світлові ефекти наялинці відповідає фірма, що займається освітленням вулиць, а саме КП Верес. І саме Балак займався оформленням ялинки. Акти невиконаних робіт були підписані, роботи прийняті і тепер нехай Балак з Товстигою і несуть відповідальність. А то, як гроші ділити то Балак з Товтсгою, а як ремонт то КПИДобробут. Не вийде у вас нічого, крахобори.
15 Січня 2018, 17:03
КРАДУТЬ ДЕНЬГИ НАПРАВО І НА ЛІВО
15 Січня 2018, 17:23
Вперше за весь час Незалежності ялинка у місті була гарною. Приємно було подивитись, але видно для нашого бидла краса не потрібна, якщо так швидко її знищили.
15 Січня 2018, 18:09
Якщо хтось думає, що сьогодні можна зліпити на коліні гірлянду - то глибоко помиляється. Зараз усе має бути з відповідними документами, а на них - підписи й печаті. І придбане має бути не у "членів радіотехнічного гуртка", а в тих, хто має право на виготовлення і торгівлю таким приладдям. Бо потім як когось "коротне" - то відповідатиме хто? Учень з гуртка? Розберись спочатку, а потім згадуй радянщину.
15 Січня 2018, 18:16
Нічого нового у Ковелі: влада вкотре обіср@л@сь, а винні знову журналісти!
15 Січня 2018, 19:09
Із за своєї некомпетентності як раз винні журналюги
15 Січня 2018, 19:17
ну да це вони обірвали гірлянду!
15 Січня 2018, 19:31
І що, допомогли тобі підписи з печатями? Погоріло не зважаючи на красиві документи. То хто відповідатиме?
15 Січня 2018, 19:41
І чого ви бідного Мавпа вчипилися
15 Січня 2018, 20:55
"Криворукі електрики" працюють не в Добробуті, я на власні очі 11.01.2018 та 12.01.2018 року бачив там електриків "з рівними руками" які працюють під орудою у великого спеца ББААЛЛААККАА.
15 Січня 2018, 21:29
А ви що, до цього часу ще нічого не зрозуміли? Верес тільки виграє тендери, а роботу всеодно виконують ЖЕКи і Добробут. А балак тільки бабло бюджетне качає і ділиться ним з Товстигою. Так що в ций ситуації винен Добробут. Бо роботи він проводив, просто бабло пішло Вересу.
15 Січня 2018, 22:04
Мавпа необхідно мінять! І то чим скоріше - тим менше збитків буде для громади..
15 Січня 2018, 22:34
і не просто мінять, а садити разом з його когортою. І обов"язково з конфіскацією. такого бл****ва в ковелі ще не було.
16 Січня 2018, 00:33
Дали харківським за "випрямлення йолки" 200 000 гривень... І йолка кривенькою качечкою зосталась, і лампочки погоріли, як грошенята...
16 Січня 2018, 09:31
Я ТУТ НІДОЧОГО
16 Січня 2018, 09:58
Краще б влада дивилась на "криворуких електриків" з Вереса на чолі з Балаком, бо скоро вулиці нашого міста зовсім перестануть освітлюватись....Вчора, наприклад, не освітлюється центр міста в новорічні свята...коли багато гостей відвідує м.Ковель і в нас це все рахується нормальним явищем....Собаки напали серед білого дня, покусали...це також нормальне явище...СОРОМНО ЗА НАШЕ МІСТО і НАШУ МІСЦЕВУ ВЛАДУ, яка не може змусити переможців тендерів якісно виконувати свої роботи. ГАНЬБА ВАМ!!!!!
16 Січня 2018, 13:35
На хороших людей собаки не нападають. Вони, як ніхто, чують погань.
16 Січня 2018, 15:27
Де ти бачила тендери? А електриків у Балака? Хіба що уві сні...
16 Січня 2018, 23:31
а це ти запитай у Товстиги. він голова тендерного комітету.
17 Січня 2018, 00:01
Вме логічно - сучасна лампочка горить 3-4 дні
17 Січня 2018, 10:48
По собі судиш "Погань", да???? Не від всіх же тхне так, як від тебе...думаю розумієш про шо я)