«Ковельтепло» купило для мерії російський позашляховик, бо владі нема на чому їздити

18 Січня 2018, 13:30
Фото: ілюстративне 8308
Фото: ілюстративне

Своєрідним новорічним подарунком для керівництва міста можна вважати придбання підприємством «Ковельтепло» позашляховика марки «LADA-212140», 2017 року випуску, та безоплатну передачу машини на баланс виконкому.

Торік директор ПТМ «Ковельтепло», депутат Ковельської міської ради з фракції ВО «Батьківщина» та голова депутатської комісії з питань планування, бюджету і фінансів Володимир Бойко просив мера міста Олега Кіндера дозволити відкрити кредитну лінію в банках України у розмірі 3 мільйони гривень, терміном на три роки.

«Кредит треба для поповнення обігових коштів та покращення розрахунків за енергоносії, придбання дров, брикетів, паливно-мастильних матеріалів, для забезпечення міста тепловою енергією та гарячою водою», – йшлося у листі підприємства.

Міськрада на сесії дозволила взяти кредит. Для забезпечення зобов’язань «Ковельтепло» передало в заставу своє майно: нові транспортні засоби – автомобіль МАЗ (2015 року випуску) з подовженою рамою та на шасі встановленим краном-маніпулятором, два вантажних самоскиди (2016) та вантажний автокран (2016). Підприємству дозволили відчуження цього майна у разі невиконання зобов’язань перед банком.

Також своїм рішення від 28 вересня 2017 року міська рада збільшила розмір статутного капіталу ПТМ «Ковельтепло» на 2 млн. 021 тис. гривень.

Що робить керівництво підприємства теплових мереж? Зменшує кабальні тарифи для місцевого населення? Помиляєтеся! Просить у виконкому дозвіл на придбання автомобіля «LADA-212140» за рахунок свого фонду розвитку. 27 листопада виконавчий комітет одноголосно схвалює цю купівлю. Не чекаючи затвердження даного рішення на сесії міської ради, 28 листопада Володимир Бойко укладає договір із ТОВ «НОВІ АВТО» про купівлю іномарки за 319 900 гривень з ПДВ.

Згідно веб-порталу державних закупівель, покупка оголошена і проведена в один день. Дивним є той факт, що київська фірма з вулиці Молдавської, яка продала транспортний засіб, має статутний капітал всього у півтори тисячі(!!!) гривень, а її засновник та керівник Віталій Шевяков, згідно реєстрації, проживає у місті Макіївка Донецької області. Хоча договір із Володимиром Бойком підписував у Львові виконавчий директор товариства Андрій Турчанський.

28 грудня сесія міської ради затверджує рішення виконкому, що дозволяло купити машину російського автопрому. І в той же день мер Олег Кіндер підписує розпорядження про безоплатну передачу з «Ковельтепло» на баланс виконкому автомобіля «LADA-212140», з балансовою вартістю 275 100,26 гривень.

Це розпорядження градоначальника ще мають затвердити депутати на сесії міської ради, яка відбудеться 25 січня.

 






Коментарі
18 Січня 2018, 15:55
тут можна і пішочком походити, д....и свої трохи провітрити. Пора мабуть виносити кіндерлогів з кабінетів. Ковель погряз в корупції на всі 100.
18 Січня 2018, 16:28
<p>Ну це вже не стиду , ні совісті, відправити того бойка [НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА] туда в мокшандію .</p>
18 Січня 2018, 17:22
купили по одній ціні 320 тис. грн а передали безоплатно вже по другій 275100 цікаво а де решта 45 тисяч грн? куди вони пішли?
18 Січня 2018, 17:30
<p>Безсовісні [НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА]!!! Для посипання доріг соляною суміш"ю в їх грошей немає, а про ЖОПОВОЗКИ думають в перше чергу. К І Н Д Е Р - в тебе в місті не дороги а каток , випало тільки 10см снігу!!! А Бойку давно пора пересісти на велосипед (як в європі ) , бо в ниву його туша може невлізти. І кошти для міста і користь для здоров"я.</p>
18 Січня 2018, 17:34
Соромно! Бо автор статті (усім відомий супер-пупер тіпа журналіст!!!) як завжди говорить лише те, що йому заманеться. А правду слабо написати? Кому і для чого цей автомобіль? Гріш ціна таким статтям! А Бойко - чудовий керівник і людина. А якщо той, хто пише, нічого в житті не добився - а відтак жаба душить, то ще не пізно себе проявити і попрацювати на благо тієї ж громади. А не тільки брудом обливати своє місто і його мешканців. Хоча яке воно ЙОГО? якщо він Ковель ні на грам не любить!!!!!!!!!! Стидоба!!!!!!
18 Січня 2018, 17:35
НАКИПІЛО. Їздили б ви катафалком!!!
18 Січня 2018, 17:49
Свободо!!!! Ануж бо до бою! Ниву на палю!!!!
18 Січня 2018, 17:53
Всі жителі Ковеля і гості нашого міста не сліпі , і бачать що робиться в місті. Зараз зима і першим ділом потрібно думати про безпеку на дорогах і тротуарах, а там всюди каток. Можеш проїхатись містом і переконатись. А потім будеш писати про любов до чудових керівників. І ніхто місто і ковельчан брудом не обливає , все стосується наших хазяйновитих чиновників.
18 Січня 2018, 17:59
"А правду слабо написати?" Справді, автор "не допрацював" - не назвав Бойка і Кіндера АФЕРИСТАМИ, це треба було в статті написати великими буквами. Не думаю, що журналіста "жаба душить", бо він у житті як професійонал досягнув багато. Цікаво, що означає істерична пропозиція "попрацювати на благо тієї ж громади"? Не висвітлювати ПРАВДУ, а співати хвалєбні оди цій зграї злодюг з великої дороги?!
18 Січня 2018, 18:07
Щоб тих аферистів (бойка, кіндера і депутатів які голосували за таке рішення) в тій Ниві за сільмаш, ближче до Люблінця скоріше вивезли
18 Січня 2018, 20:02
Хто тут проффесіонал-професійний грейдерист Коля? Ха-ха розсмішили!
18 Січня 2018, 20:08
Отак читаю і дивуюсь, в чому корупція, афера і суть проблеми? Що авто російське, чи що купили? Так російське на жаль в Україні автопром давно вмер, а європейські авто самі знаєте скільки коштують, ну й що що купили, якщо синовники стануть пішки до нас ходити ( на ветсанзавод, на затоплені вулиці і тому подібне) то взагалі руху ніякого не буде.<br/>P.S. Покладіть руку на серце і скажіть чесно, автор та дописувачі, хто б і з вас перебуваючи на посаді мера, або ж заступника, ходив би пішки???
18 Січня 2018, 20:19
А звідки ви взяли, що цю статтю писав професійний грейдерист Коля? Ха-ха розсмішили!
18 Січня 2018, 20:21
Ага, саме для їзди по міських вулицях і потрібен позашляховик. Кіндер в Ковелі як Пу в кацапстані. Міг би вже і дороги для простих автомобілів організувати. Чи їздити маршрутками - вони ж часто їздять, за графіком, комфортні по саме нікуди. Ну а квиток при потребі бухгалтерія оплатить. Ну, коли його шофер видасть.
18 Січня 2018, 20:22
Можете не вірити, але факт є факт - є в Україні чиновники такого ж розливу, як і кіндер, які все ж таки ходять пішки - наприклад, мер Чорткова. І корона з голови не впала в нього від того, навпаки - ближче до людей і кожен житель цього міста може підійти до мера на вулиці з своїми проблемами і той вислухає, носа не дере.
18 Січня 2018, 21:44
попросити Івахіва нехай кіндеру з Товстигою по конику купить
18 Січня 2018, 22:13
міська рада від імені ковеля прийняла рішення купити автомобіля.і ніхто з усіх депутатів не був против.даже укропці не були против. руки не утомилися шукати кінець кіндера?
19 Січня 2018, 13:51
Шановній ковельчанці! Побійтесь Бога , такі свята ,а ви таке морозите може вам пора за Люблинець?
19 Січня 2018, 15:51
за 11000 БАКСІВ МОЖНА БУЛО Б І ШОСЬ ІНОМАРОЧНЕ ВЗЯТИ
19 Січня 2018, 15:53
за 11000 БАКСІВ МОЖНА БУЛО Б І ШОСЬ ІНОМАРОЧНЕ ВЗЯТИ <br/>&quot;БІДНЕ&quot; КОВЕЛЬТЕПЛО НА ЛЮДЯХ ГРІЮТЬСЯ МРАЗІ І
19 Січня 2018, 16:56
А чим ви лучші від ковельчанки? Глаголите про св'ята і Бога а самі те саме бажаєте.Побожна називаєця
19 Січня 2018, 17:50
іномарка то є іноземна марка.і германська БМВ і російська Нива є машинами іноземними
19 Січня 2018, 18:02
Купіть їм катафалка
19 Січня 2018, 20:01
Не поет хто забуває про страшні народні рани, щоб собі на вільні руки золоті надіть кайдани! Читай автор Л.Українку та класиків, а не оди Толі Семенюка...А проявити себе, як нинішня влада, то ТИРИТИ все, що хреново лежить, як КовельХолод?
19 Січня 2018, 21:36
Пора читати псалми сукам бютівським
20 Січня 2018, 02:14
Для них Закон України &quot;Про публічні закупівлі&quot; не діє. Саме цей Закон установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади. Метою цього Закону є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції. За порушення законодавства про закупівлі встановлена відповідальність ст.164-14 КУПАП
20 Січня 2018, 12:34
Треба їздити на охоту свої машини шкода бити по лісах то будуть їздити на державній її не шкода бюджет буде за ремонт платити
20 Січня 2018, 16:03
Стаття 9. Громадський контроль у сфері публічних закупівель (Закону України &quot;Про публічні закупівлі&quot;)<br/>1. Громадський контроль забезпечується через вільний доступ до всієї інформації щодо публічних закупівель, яка підлягає оприлюдненню відповідно до цього Закону, до аналізу та моніторингу інформації, розміщеної в електронній системі закупівель, а також шляхом інформування через електронну систему закупівель або письмово органів, уповноважених на здійснення контролю, про виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель та недоліки роботи електронної системи закупівель.<br/>2. Замовники і учасники процедур закупівель та Уповноважений орган повинні сприяти залученню громадськості до здійснення контролю у сфері закупівель відповідно до законів України &quot;Про громадські об’єднання&quot;, &quot;Про звернення громадян&quot; і &quot;Про інформацію&quot;
20 Січня 2018, 16:19
Стаття 9. Громадський контроль у сфері публічних закупівель (Закону України &quot;Про публічні закупівлі&quot;)<br/>1. Громадський контроль забезпечується через вільний доступ до всієї інформації щодо публічних закупівель, яка підлягає оприлюдненню відповідно до цього Закону, до аналізу та моніторингу інформації, розміщеної в електронній системі закупівель, а також шляхом інформування через електронну систему закупівель або письмово органів, уповноважених на здійснення контролю, про виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель та недоліки роботи електронної системи закупівель.<br/>2. Замовники і учасники процедур закупівель та Уповноважений орган повинні сприяти залученню громадськості до здійснення контролю у сфері закупівель відповідно до законів України &quot;Про громадські об’єднання&quot;, &quot;Про звернення громадян&quot; і &quot;Про інформацію&quot;.<br/>Не виконання Закону України &quot;Про публічні закупівлі&quot; службовими особами є злочином, як зловживання владою та службовим становищем посадових осіб ПТМ &quot;Ковельтепло&quot; ( Розділ ХVII КК України Злочини у сфері службової діяльності).
20 Січня 2018, 17:59
Окремі котельні в м. Ковелі переведені з природного газу на тверде паливо, але тарифи на опалення будинків та на гарячу воду ПТМ &quot;Ковельтепло&quot; ніколи не зменшувало. Кожний раз тільки збільшуються тарифи. Підприємство отримує для себе від населення колосальні прибутки. Бойко В.І. цими прибутками розпоряжається на свій розсуд. Куда ці фінансові потоки незаконно направляються, зараз ми лише частково, завдяки нашим славним журналістам, побачили. Собі достатки Бойко В. заробляє на ковельчанах, які мовчки платять йому гроші не усвідомлючи за що. Отримуються колосальні кошти з бюджету в погашення субсидій по тарифам, які встановив Бойко В. Як так дальше підуть діла, то скоро Ковельтепло закупить для міської ради ще вертоліт.
20 Січня 2018, 19:04
Тому, що наші люди-вівці мовчки платять йому тисячі останніх гривень щомісяця, як за газове опалення. А те бидло вже всі дерева в Ковелі покалічило, бухає по чорному, не знає, куди дівати настрижені у овець мільйони. І вже геть зшизіло - купило кацапський недоавтомобіль, ватникам на війну з Україною &quot;вовни&quot; підкинуло.
20 Січня 2018, 20:00
Цей жест це плювок в лицемусій громаді міста знаючи як виживають пенсионери.проплачуючі послуги КТ міські чиновникі просто показали що для них люди купка г.....і жля бойка теж хам і бидло знаю з особистого досвіду.
21 Січня 2018, 12:27
хто в ковелі хазяї я володя юра і мої барани