Водохреща 2018: як ковельчани занурювались в ополонку

19 Січня 2018, 17:50
9829

Сьогодні, 19 січня, християни східного обряду відзначають велике дванадесяте церковне свято – Хрещення Господнє або Богоявлення. 

У Ковелі Водохрещенські купання відбувались на водосховищі перед веслувальною базою «Ніка – Сільмаш».

Загальноміський водосвятний молебень проводила Українська православна церква Київського патріархату. 

На Водохреща безліч людей приймають мужнє рішення про купання в ополонці. Але далеко не для всіх ця затія безпечна. Так, люди віруючі стверджують: купання в ополонці на Водохреще для православної людини – не небезпека, а благо, яке може принести навіть чудесне зцілення від хвороб. 

 


















Коментарі
20 Січня 2018, 09:56
як бачите, ковельчанам це нецікаво.
20 Січня 2018, 10:09
А я бачу що цікаво! Подивись козломордий по коментарях -скільки їх? А щоб краще прозріти Господь говорив - прийди і подивись!
20 Січня 2018, 11:28
ну і скільки ж тут коментарів. тихоч сам подумав що сказав? Якщо я козломортий то ти свинорилий.
20 Січня 2018, 14:41
Для козломордого поясню:є така функція у коментах на сайті як перегляд події - так от переглянули тут 2814 ковельчан! Це тільки допис про Водохрище на цій сторінці. То це козломордий по твоєму мало? А ще є ця сторінка у фейсбуці і там понад 3 тисячі переглядів і коментів! То якщо тобі убогому не цікаво - а тобі все Українське поперек горла - то іншим ковельчанам ЦІКАВО! От тепер ти і КОЗЛОМОРДИЙ і СВИНОРИЛИЙ ПІДАР!
20 Січня 2018, 14:55
Вже 2850 переглядів тут і 3,5 тис. у фейсбуці і понад 3 тис. в ютубі! Це взагалі найбільше читаючий допис про подію Водохреща із всіх попередніх які коли - небудь тут висвітлювались!
20 Січня 2018, 18:46
А де так звані московські попи - ряжені офіцери та холуї фсб кацапської педерації? Невже всі терміново полетіли до путіна на тайну вечерю з приводу прийняття Україною закону про реінтеграцію Донбасу?
20 Січня 2018, 20:51
масовий психоз виглядає приблизно так
20 Січня 2018, 21:41
Масовий психоз у таких клоунів як ти від того що люди радіють Богоявленню Господньому! Христос Хрестився!
20 Січня 2018, 21:48
Вже 3 тис.370 переглядів цієї події на цьому сайті, 3,5 тис. у фейсбуці і стількиж у ютубі! Люди цікавляться цією подією і радіють святу!
21 Січня 2018, 00:20
Переглядів збільшується вже 3 тис. 500. Ковельчанам це цікаво!
21 Січня 2018, 15:32
Це християнське свято. В свята намагаються не грішити, навпаки, прощати. Є тут любитель козломордих і свинорилих нациків, якому пох... де срати, аби лише зіштовхувати людей лобами. І то ж така паскуда живе у нашому місті.
21 Січня 2018, 17:54
Придур козломордий ти хоч і атеїст але я на твоєму місці не грався би із словами правильний піп - не правильний. Образа сану священника - хула на духа святого! А в Біблії пишуть, що всякий гріх буде прощений - тільки хула на духа святого - непрощається! А ти падло козломорде скількох людей образив і обмовив! Дивись щоб бува з тобою чого не сталось придур!
21 Січня 2018, 19:29
Таке враження,що є тут один дописувач, якого треба забанити. Воду мутить)))
21 Січня 2018, 21:32
Впевнений, що ти у відсмоктуванні вправний, як і всі нацики. Так що успіхів тобі, козломорда нечисть. Колись з усіма щось та станеться. З тобою вже сталось, Господь обділив тебе розумом.
21 Січня 2018, 21:44
Чиє б мичало - а твоє мовчало! Ти падло старий маразматик - ще й ЗБОЧЕНЕЦЬ! Тобі підару все Українське не миле. Ти комуно - атеїстична жертва аборта!
21 Січня 2018, 21:53
Опа... Ніколи не думав, що у свої 32 я вже старий, ще й маразматик. Мені Якраз все УКРАЇНСЬКЕ миле. А такі задроти і смердячі нацики як ти, козломоржий, для України приносите лише біду, бо є псами ваших господарів масонів, які нашу нещасну неньку хочуть довести до ручки. Таким, як ви і ваші господарі, чим менше в країні лишиться українців - тим краще. Щоб ви рошенками потруїлись, гади.
21 Січня 2018, 22:07
Придур козломордий ти так на років 30 хочеш бути молодшим? Ти так падло Фсбешне любиш Україну що сериш в коментах під ніками Путін,Гіві,Моторола! Ти троль кацапський в якого шизофренія /тиж сам сирнув у коментах що вже вийшов з Ліпін / в тебе підара старечий маразм.
22 Січня 2018, 11:30
Ти, напевне, щось попутала, дівчинко. Нормальних людей набагато більше, як таких нацистських гадів, як ти, тому все для вас зливається в одне. І чого ти так матюкаєшся? Хочеш сподобатись своїм камуфльованим побратимам? Так ви і так один одного граєте всіма способами. Розслабся, засранко.
22 Січня 2018, 12:49
Тиць - пиздиць! Придур козломордий в тебе вже криша геть поїхала! Якщо ти - гермафродит старий то неозначає що і інші такі .В тебе мозгів не вистачає щось своє висрати то ти сереш як попугай.Це ти падло старе підписуєшся то ковельчанка ,то Галя - а я традиційної орієнтації на відміну від тебе старого козломордого збоченця! А до нациків як ти пишеш я взагалі ніякого відношення не маю .Лікуйся - придур!
22 Січня 2018, 19:47
Традиційна орієнтація для таких як ти - підар. Ти є плодоми кохання двох гомиків зі схрону і родився з дупи. Тобто, ти гівно.
23 Січня 2018, 12:48
Если человек идиот - то ето на долго!