Учениці Голобської школи стали призерами Всеукраїнських олімпіад

21 Січня 2018, 12:15
5898

У Голобах учениці 10-А класу НВК «ЗОШ I-III ст. – гімназія» стали призерами Всеукраїнських олімпіад.

Про це повідомляється на сторінці «Школа-гімназія Голоби» у Фейсбук.

Призери ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

  • Мігдаль Ганна, учениця 10-А класу – ІІІ місце з фізики (учитель Жовнірук О.П.);
  • Янко Анна, учениця 10-А класу – ІІІ місце з української мови (учитель Литвинюк Л.В.);
  • Хом'як Анна, учениця 10-А класу – ІІІ місце з правознавства (учитель Оришкевич О.М.).

«Вітаємо учнів та їхніх педагогів! Бажаємо подальших успіхів і звершень!», – привітала адміністрація школи у дописі.

 

4

Коментарі
21 Січня 2018, 14:58
Це обласний етап- дуже слабкі результати
21 Січня 2018, 15:22
Нема на Вас Миколи Григоровича Прудв, той таку дисципліну і порядок та науки тримав в руках, що навчання було, знання , діти медалі мали і в школі діти нк курили!!! А зараз що, баби прийшли до влади і хочуть керувати , авторитету немають тому така фігня
21 Січня 2018, 19:09
Як для однієї школи, та ще й сільської - чудовий результат. Ви молодці, нікого не слухайте. Там такі баталії розгортаються за місця! Зайняли - значить варті відзначення. Круто!
23 Січня 2018, 10:50
Молодці Голоби. Кого давить жаба - нехай заткне свою пельку, самі не змогли чогось досягти, от і базікаєте.
23 Січня 2018, 14:51
Все таки живе у нас українська жаба, ніяк не позбавимося цього...<br/> Вже на перемогах дітей спекулюємо, а певно і у вас, є діти ( Дарівка, Шпак. 777, С....)? ......<br/>Супер діти так тримати і вчителі молодці стараються!
23 Січня 2018, 18:52
Чому видалили дописи про завуча школи і її доцю.??? Неформальної лексики там не було. То що це правду написали?
23 Січня 2018, 22:08
Да ....завуч школи бере взятки це ж всі знають, пости удаляють бо позвонили і сказали видалити, на 800 учнів має ьути 100 учнів з грамотами!!!!Щуриха займайся школою, а не бляцтвом у школі!!!!
23 Січня 2018, 22:14
Це п-ец пропрацював 40 років у Голобській школі, ще всякі Завучі під столлм повзали, а зараз за правду удаляють мої записи???На сесії підніму це питання!!!!
23 Січня 2018, 22:45
новні читачі, ну по-перше образи я непомітив, по-друге діти молодці, але як на ташу школу дійсно малі результати, в кінці року жодної медалі! Те що писалось да було видалено -це дісно все правда, у 2004-2008 було звільнено деяких молодих вчителів, і знаєте чому вони звільнились??? Щур В.І. морально принижувала їх потім надавала малу ставку...жаба не жаба а правда вилізе !
23 Січня 2018, 23:21
Ви як вчитель, добре розумієте що відбувається в Голобській школі. Коли Ви припинете цей бардак в школі. Скільки молодих вчителів с Голоб будуть працювати по далеких селах, продавцями в магазинах, базарах.<br/>Чому пенсіонерам все а молоді хоть виїзжай за кордон. Потрібно з пенсіонерами заключати контракт,як в Ковельській гімназії. На 1 рік, прийшла молодь з університету будь ласка звільни місце для молодих. Запам'ятайте через 10 років не буде кому вчити дітей. А Щур потрібно гнати з школи,хай не ганьбить колектив школи.
25 Січня 2018, 13:38
Цікаво, а звідки беруться усі ці дані? Це де у голобській школі взялося 800 учнів??? Майже вдвічі менше. Та й інші досягнення й результати присутні. Перемоги, конкурси, турніри. Тут було висвітлено лише результат обласних олімпіад, які, доречі, ще не закінчились. Стосовно хабарів: все це інсенуації, адже ніяких фактів. Де прізвища людей, що давали хабарі? Де дати і суми? Зрештою, хто вам заважає висловити своє невдоволення Щур В.І., директору, селищному голові персонально? Для чого увесь цей тролінг? Хочете виразити своє невдоволення - вперід! Чому не афішуєте свої імена? Чому не звертаєтесь зі скаргами?
25 Січня 2018, 19:04
Якщо ти такий сміливий, чому не написав свої дані? Якби всі написали , коли ,скільки і кому давали хабарі, то б у нас не було корупції в Україні. Якщо дитина вчиться в школі , то який батько скаже відкрито про хабар ?
25 Січня 2018, 22:29
Ну там картина не змінюється 708 учнів на 84 персоналу, це вже не вдвічі менше як тут заявляють. Для DAFy тобто для тебе Щуриха ,хочу довести до відома якщо на тебе почнуть катати заяви твоя дочка буде сидіти в дома!Питання по дочці, повторюю вона прийшла в школу без досвіду роботи і хай попростіше себе несе, хай незабувпє як попала.....<br/>Кажуть висловити нкзадоволення Гарбаруку???? Да ви що люди схаменіться , той ж самий хабарник фізрук, який всім жопу лиже і віддає накази за які ж люди потім страждають....приклад Т.Зиц., ну шановний DAF копнути можна ще глибше....Там Бондаручка активіста хай теж рот прикриє , діти вже 4 заяви написали про недовіру, а от щось голова селища покриває....!!!!!!Питання, ви що думаєте що ніхто нічого незнає???